Paranormal Yetenekler

Çarpılma gerçeği - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Yetenekler>Çarpılma gerçeği
SiLence 20:56 31.01.17
ÇARPILMA GERÇEĞİ Bir Önceki yazıda Bedensiz varlıklara dair ufak bir giriş yapmıştık yazımızın devamında bu varlıkların (Cin, Peri, Hayalet, vs..) nasıl olupta bize zihinsel ve fiziksel zarar verdiklerini araştıracağız. araştırmamızda sizlere; Metafizik Araştırma Merkezi eşlik edecek..!Çarpılma vakalarında görülen tipik sonuçlar nedir; kasılma kendinden geçme, ağızdan çıkan köpükler, silüetler görme, sesler duyma vs.. hatta bu davranışları gösteren kişileri batılı toplumlarında özellikle hristiyanlıktakişiyi şeytanın elegeçirmesi olarak tanımlarlar.

Bu vakaların çoğu ya sara ( Epilepsi) yada bir davranış bozukluğu hastalığı olan Turet sendromu dur. sara hastalığının belirtilerini ve sebebini hemen hemen hepimiz biliriz;

beyin hücreleri birbirleri ile elektriksel akımlar aracılığı ile bağlantılıdır haberleşmek için küçük elektriksel akımlar kullanırlar zaman zaman bu akım döngüsü içinde anormal elektriksel altiviteler oluşur örnekleyecek olursak beynimizin kısa devre yapar, kişinin böyle bir rahatsılığı varsa kesiklikle tıbbi yardım almalıdır.

Beyin hücreleri birbirleri ile elektriksel akımlar aracılığı ile bağlantılıdır haberleşmek için küçük elektriksel akımlar kullanırlar zaman zaman bu akım döngüsü içinde anormal elektriksel altiviteler oluşur örnekleyecek olursak beynimizin kısa devre yapar,beynimiz hızlı kuvvetli bir elektiksel akımla kaplanır bu süre zarfı içerisinde kişi sara nöbeti geçirir bunu şöyle özetleyebiliriz çift yönlü bir otobanda gece 120 km hızla giden araçların farlarının bir an kapandığını ve yolun tamamen karanlığa büründüğünü farzedin..! tam bir kaos bir karmaşa oluşur değilmi ? beynimizde böyle bir kontrolsüzlük yaşar istemsiz hareketler sergiler kasılamalar ve bayılmalar yaşarız..

Turet sendromuna gelince ; başını sallama veya sebepsiz bağırma, devamlı olarak burnunu çekme, kuş sesleri gibi sesler çıkarma gibi garip hareketler aslında Turet Sendromu denilen bir hastalık

için başlıca belirtiler olabilir. Beyindeki bu bozukluk nedeniyle bedensel hareketlerde düzensizlik olur. Turet Sendromu; binlerce kişiyi etkilemektedir.Hastalar bazı hereketleri tekrar tekrar yapmakta ve kendi kontrolleri dışında birtakım sesler çıkarmaktadırlar.Neden bu bilgileri sizlerle paylaştığımıza gelirsek; çarpılma olaylarında da ortaya çıkan tepkilerin sebebi ile bu rahatsızlıkların nedeni temelde aynıdır, ve beynin yapısını işleyişini anlarsak çarpılma olaylarınıda

anlamış oluruz..!Burada anlatmak istediğimiz, çarpılma olaylarının aslında sara yada turet sendromunun bir sonucu olduğu görüşü değildir. bu vakaların 10 da 8 si hastalıklar sonucu diğer 10 da 2 lik kısmı ise bedensiz varlıkların negatif teması sounucudur ..Bir bakıma beynimize kısa devre yaptırırlar.bunun sonuncunda ise çarpılma sonrası baş gösteren tepkileri vermeye başlarız; kasılmalar bayılmalar, boğulma hissi çırpınma gibi, bu hareketler tamamiyle kontrolümüzü yitirdiğimiz için gerçekleşir sara ve turet sendromu olmadığı kararını vermek ise şimdi çok daha basit basit bir beyin tomogrofisi sonucu sara yada turet olmadığınızı doktorunuz sölüyorsa.

bunun başka tekbir açıklaması vardır; oda, kurban bedensiz varlıklar tarafından çarpılmıştır . ( Metafizik Merkezi , Çarpılma Teorisi 1A. )

alıntıdır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 14:38 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 12:48 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:55 08.06.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fromatlantis 13:59 11.09.19
Bakara, 2/275 deki gibi bir çarpılma mı kast ediliyor?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fth7 09:57 24.12.19
Küçük çaplı çarpılmalar da oluyor hatta çarpıldığınızdan haberiniz bile olmayabiliyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi