Paranormal Yetenekler

Cinler kime zarar verirler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Yetenekler>Cinler kime zarar verirler
SiLence 21:43 31.01.17
2-Düğünlerde ve toplantılarda süslenen zinetlerini takan güzel gigsilrle dolaşan vücut hatlarını sergileyen göz kamaştırır sekilde giyinilmesi Belirli zamanlarda hayvanların kesilmesi ve kanlarının sürülmesi ,mum yakmalar deyisik baharatlarla tütsü yapma def çalma kadınların şeytanı memnun edecek şekilde oynama aşırı eylence ve buna benzer toplantıların durumunda ve bu eylenceler sırasında zavallı kadınların kendisinde bulunan şeyin gittiğini zanneder ama cin budumda onu dahada hatalara yönlendirir. Ve isteklerini artırır bu eylencelerde namazlar lekelenir dinden uzaklaşılır ar kalkar ve çılgınlıklar artar Allah'tan uzaklaşılır Allah'yardımını keser işte o anda cinler yaklaşmış olur. Hazır sahayı boş bulan cinlerse ellerinden gelen zararı verirler. Genelde cinler bu zemini düğünlerde , özel günlerde ,içkili alemlerde kadın erkek karışık oturmalarda aşırı heyecan aşırı korku aşırı sevinç yani insan beyninin düşünceleri kontrol edemediği anlarda yakalarlar.

3-Uydurma zikir ve dualar bazı kimseler vardır ki belli anlaşılmaz kelimelei belli sayılarda karanlık bir yere oturarak söylerler sebebi ise söylediği kelimenin veya duanın bir yardımcı çini oldugunu sanmasındandır ve yanlıştır. Enerji dediğimiz bütün varlıklarda mevcut olan elektirik tüm isimlerdede mevcuttur hele kutsal kelimelerde daha yüksektir insan her kelimeyi söyledikce vucut elektirik emer devam ettikcede elektirigi emdikçe artar cinlerde elektirik yüklü oldugundan söyledikçe elektirigi emdikçe cinlerin elektirik seviyesine geldigimizde onlarla aynı seviyeye gelmiş oluruz ve anında onları görürüz ve şok olarak hastalanırız. İşte felan adam tarikata girdi kafayı bozdu lafını bolca duyarız sebeb se budur.

4-Cinler serseri insanlar gibi zulmetmek ve eylenmek içinde rahatsız ederler. Şöyleki : bazı insanlar birine zulum etmeyi zarar vermeyi onunla eylenmeyi severler onlarda öyle ki boşlugunu buldukları insanlara zarar vermekten hoşlanırlar.

5-Birde aşk yüzünden gelirlerki bir cin erkegi insan kadına veya bir cin kadını insan erkegine aşık olur ve boşlugu yakaladıgı kadın veya erkeğe musallat olurlar.

6-İnsanlar cinleri görmediklerinden farkına varmdan onlara zarar verirler mesela onları çiğner onlara taş atar üzerine idrar yapar kaynar su düker yani bilmeden onlara zarar verir onlarda ceza için ona bulaşırlar ve zarar verirler.

7-Aşırı sitres bunalım depresyon korku sevinç anında beynin kontroldan cıktıgı an saldırıya geçerler ki bize ebedi dost olmayan cinler o an bizi yoldan çıkarmaya çalışırlar.(Sevgimle kalın)

(Kaynak: Cinalemi.net'Alıntıdır)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 14:21 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 12:40 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 12:43 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:55 08.06.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi