Paranormal Yetenekler

Başmelek Gabriel ( Cebrail ) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Yetenekler>Başmelek Gabriel ( Cebrail )
SiLence 16:43 03.02.17
Bu isim” Tanrı’nın kahramanı” veya “Tanrı benim gücümdür” anlamına gelir. ”Tanrı’nın bilgi vereni” anlamında da kullanacağız. (Cebrail /Gabriel) dişi enerji verir. Eski Katolik kilise anlayışında (Patriğe bağlı kılınan dönemde Cebrail’den erkek melek olarak bahsedilmiştir. Hatta ilk İncil yazmalarında “Ana ve Baba” olarak bahsedilen Tanrı bile daha sonraları erkek olarak anılmıştır.

Cebrail’in yanında bulundurduğu bakır renkli bir borazanı vardır ve baş çevresinde aynı renkte bir halesi vardır. Cebrail ve onun melekler grubu, yaşantıları iletişime dayanan öğretmenler, yazarlar,aktörler, hatipler vb. kimselere yardımcı olurlar.

Fikirlerinizi ve intibalarınızı başkalarına da aktarmak konusunda veya mesleğinizde karşılaştığınız problemler varsa Cebrail’e başvurun. Mesleğinizde ücret veya mevki yükselmesi arzu ettiğinizde kesinlikle Cebrail’den sizinle birlikte olmasını isteyin. Cebrail’i içinizden şunları söyleyerek davet edin:

“Sevgili Cebrail; lütfen içimdeki doğruların en mükemmel yaratıcı bir ifade bulmalarına yardımcı ol.Teşekkür ederim.” Başmelek Cebrail ayrıca hamilelik ve doğumda da yardımcı olur. Hamile kalmak ve bunu sürdürebilmek için, yani düşük tehditini ortadan aldırabilmek için Cebrail’in yardımını isteyin.

Hayatınızın çıkmaza girdiği herhangi bir noktasında da Cebrail’den yardım dileyin. O sizin duraklamaya giren ilişki ve işinize “Yeni bir hayat nefesi” verecektir.

Cebrail iyi haber ve bilgi veren bir haberci gibi çalışır. İleride vuku bulacak olaylar, ufuktaki değişiklikler ve gelecek fırsatlar hakkında haberler verir. Pek çok kimse rüyalar ve kehanetlerin Cebrail’in kontrolünde olduğuna inanır. Çözemediğiniz rüyalarınız için Cebrail’den yardım isteyin.

Kendisi özellikle sezgilerinizi arttırmada size yardımcı olabileceği gibi, sizin günlük dış dünyanızda etkili iletişim desteği de sağlayabilir. Fiziki yeteneklerinizi yükseltmek için Cebrail’le çalışın.

başmelek bağlantıları 4...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 01:13 06.02.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 14:40 23.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up