Parapsikoloji & Spiritüalizm

Geçmişte Yaşananları Affetme Telkini - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Geçmişte Yaşananları Affetme Telkini
madlen 14:25 24.03.17
Yaşamımızda karşılaştığımız en büyük sorunların kaynağı geçmişimizde yaptığımız olayların etkilerini sürekli olarak yanımızda taşımamızdır.
Geçmişte bir olay yaşamışızdır. Yaşadığımız o olay sonucunda bir şeyler hissetmişizdir. Özellikle kötü bir sonuç aldıysak -ki bilinçaltımızın asli görevi bizi korumak olduğu için sürekli hep bu durumu ön planda tutar- ömür boyu sürekli o olayın etkileri yapmak istediğimiz şeyler önünde bizi frenleyen tutan bir inanç kalıbına dönüşür.
Farkında olmadan tüm hayatımız boyunca o inanç kalıbını sırtımızda taşımaya devam ederiz. Ve en önemli olan şey yaşanan olayla ilgili sürekli olarak kendimizi suçlar ve aşağılarız. Sonuçta kendimizi sevemeyiz. Kendimizi sevemediğimiz için de sevgi eksikliği hissederiz. Ve bu eksikliğimizi dışarıdan birilerinin doldurmasını bekleriz.
Ve hayatımızın tüm kontrolünü başka insanların davranışlarına bağlı tutarız. Diğer insanların sürekli bize mutluluk vermelerini bekleriz. Tabiî ki onlarda kendi beklentileri istekleri doğrultusunda davrandıkları için hiçbir zaman tam anlamıyla tatmin olmayız.
Beklentiler içinde dalgalı bir denizde dümensiz bir gemi gibi oradan oraya savruluruz. Yapmamız gereken tek şey gemideki aslında var olan dümeni fark edip hangi istikamete gitmek istiyorsak o tarafa doğru dümeni çevirip hedefimize yolculuğa başlamamız.
Bunun için öncelikle ne istediğimizi bilmemiz gerekiyor. Devamında o dümeni tutacak güce ihtiyacımız var. Aslında o güç bizim içimizde mevcut. O güç sevgi. Bunun farkına vardığımızda o gücümüzle dümeni istediğimiz yöne çevirebileceğimiz için dışarıdaki dalgalar gemiyi artık istedikleri gibi etkileyemeyecektir. Çünkü geminin burnunu belli açıda tuttuğumuz sürece o dalgalar üzerinden kayıp yolumuza devam edebiliriz.

Gemiyi istediğimiz yöne çevirebilmemiz ve hedefimize doğru hızlı bir şekilde ilerleyebilmemiz için geminin içindeki bize ait eski duygu, düşünce inanç kalıbı vs. işe yaramaz ne yük varsa hepsini atıp gemiyi hafifletmek ve aynı zamanda geminin dümenini açığa çıkarmamız gerekir.
Geminin içindeki fazlalıkları boşalttığınız anda hem dümen ortaya çıkacak hem de gemi suyun üzerinde daha rahat yüzecektir.

Geçmişte Yaşananları Affetme Telkini
Bunun için yapmanız gereken şey geçmişte yaşadığınız ve sizi rahatsız eden tüm bu olaylardan dolayı kendinizi suçlamayı bırakıp içimizdeki gücün farkına varmamız yeterli olacaktır.


Bunun için en önemli şey bilinçaltımızı ikna etmemizden geçmektedir. Bilinçli aklımızda yapacağımız değişiklikler bilinçaltına etkili olmamaktadır.
Bilinçaltına ulaşmak için en kolay yol ise tüm vücudu gevşedip trans haline geçmektir. Trans halinize geçtiğinizde bilinçaltınıza yeni inanç kalıplarını yükleyebilirsiniz.
Aşağıda geçmişte yaşanan olaylardan dolayı kendimizi suçlamayı bırakıp affetmemiz için bilinçaltımıza yükleyebileceğimiz telkinin metni ve altında ise ses kaydı linki bulunmaktadır.
Telkin ses kaydında önce tüm vücudun gevşetme telkinleri devamında ise transa geçirme telkinleri bulunmaktadır. Trans telkinlerinden sonra ise geçmişte yaşadığımız olaylardan dolayı kendimizi suçlamayı bırakıp affetmemiz konusundaki telkin bulunmaktadır. Devamında ise içimizde sevgiyi ortaya çıkartacak sevgi telkini ve transtan çıkarma telkinleri bulunmaktadır.

Geçmişte Yaşananları Affetme Telkini
Verimli bir çalışma için sessiz, sakin bir ortamda bir sandalye ya da koltukta oturarak dinlemeniz etki için daha uygun olacaktır. Uzandığınız zaman uykuya dalabilme olasılığınız vardır. İster uzanmış, ister oturmuş olun herhangi bir pozisyonda bacak bacak üstüne atmamanız ve/veya kollarınızı kavuşturmamanız sizi çalışma sırasında sizi en rahat pozisyonda tutacaktır.

En az yarım saat kadar dingin kalabileceğinizden emin olun!

Başlangıçta düşüncelerin akınına uğradığınızı düşünebilirsiniz. Size huzur vermediklerini hissedebilirsiniz. Onlardan kurtulmaya çabalamayın. Direnmeyin. Bırakın ve Sadece izleyin. Bir süre sonra akıp gideceklerdir.
Seans sonrasında, daha önce sizi rahatsız eden olayla ilgili olarak yaşamında bir olayı canlandırıp ve tepkilerinize bakmanız telkinin etkili olup olmadığının kontrolünü sağlayacaktır. Olayı tüm duyularınızla hissederek canlandırma yaptıktan sonra içinize dönüp tepkilerinize bakın. Ne hissediyorsunuz.Sizi rahatsız eden duygularınızda azalma var mı?
Tüm dikkatinizi telkine verip odaklanarak dinlenmeniz etkisini artıracaktır. Telkinin etkisi bazı kişilerde bir dinlemede görülebilirken bazı kişilerde daha uzun süre dinlemede görülebilir.
21 gün dinlenmesinin faydalı olacağını değerlendiriyorum.

GEÇMİŞ YAŞAM VE SUÇLULUK METNİ

Şimdi geçmişte yanlış yaptığını hissettiğin şeyler için kolayca kendini affedebiliyorsun. Hatalı olan suçluluk hissettiren şey*ler gerçek ya da hayali hiç fark etmez. Onların bilincinde ya da bilinçaltında gömülü olması da bir şey değiştirmez. Tüm suçlu*luk duyguları için kendini kolaylıkla affedebiliyorsun.
Normal duygulara sahip olan bir insan olduğun için tüm diğerleri gibi insana özgü hatalar yapman çok doğal. Fakat bu hatalar geçmişte kaldı. Ve geçmişi yemden yazmaya çabalamayı saçma buluyorsun.
Geçmişte yaşananlar bizim parçamızdır ve bizi insan yapar. Hata yapmasaydık insan olmazdık. Suçluluk duygusu hisset*mek de bize insan olduğumuzu hatırlatır.
Suçluluk duygusu insancıl ve duyarlı bir insan olduğumuzu anlatır. Hiç suçluluk duygusu hissetmeseydik insan olmazdık. Şimdi kendine karşı bir parça nazik olmanın zamanı geldi.
Hissettiğin suçluluk duygusunun bilinçaltının yanlış yapıl*dığım düşündüğü şeyler için kendi kendini cezalandırma biçi*mi olduğunu kabul et.
Fakat yapılan yanlış şeylere karşılık ihtiyaç duyulan cezalan*dırma için daima bir sınır vardır. Her duyarlı insan bunu bilir. Ve bu sınıra ulaşıldığında cezalandırmanın devam etmesine daha fazla ihtiyaç ve bahane yoktur.
Duyarlı bir insan başkalarını kolaylıkla hataları için affe*debilir. Öyle ise şimdi kendini affedebilirsin. Tıpkı diğerlerini hataları, yanlış yaptıkları için bağışladığın gibi...
Çünkü yanlış davrandığını hissettiğin şeyler sadece hataydı. Öyle ise kendini daha fazla cezalandırmaya ihtiyaç duymuyor*sun.
Çoğu zaman hatta neredeyse her zaman bu hataları yapmı*yorsun. Yaklaşık olarak her zaman doğru şeyi yapıyorsun. Ve bu yüzden şu anda şu dakikada kendini kolayca bağışlıyorsun. Bağışlıyorsun. Bağışlıyorsun.
Geçmişte yanlış yaptığını düşündüğün şeyler ile ilgili his*settiğin suçluluk duygularının gitmesine izin ver. Bu hisler bilincinde ya da bilinçaltının derinliklerinde gizlenmiş de olsa. Şimdi bu hislerin gitmesine izin veriyorsun. Kendini bağışladın ve bütün olarak değerli bir insan olduğunu kabul ediyorsun.

Bu telkin tek başına bir hastalık tedavi yöntemi değildir. Ses kaydındaki tüm konuşmalar duyulabilir, açık ve nettir. Ses kaydını dinlerken rahatsızlık hissederseniz,( nefes alamama, panik atak vb.) telkini dinlemeyi bırakın. Olabilecek rahatsızlıklardan dolayı tüm sorumluluk telkini dinleyen kişiye aittir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sunshine 23:30 15.04.17
Teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gunes 01:43 16.04.17
Havasokulu 21:39 30.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Amber 03:37 28.06.18