Parapsikoloji & Spiritüalizm

Prekognisyon - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Prekognisyon
SiLence 00:40 11.05.17


Prekognisyon

Yaşanacak olayların paranormal olarak algılanması, bilinmesi olayına parapiskoloji’de prekognisyon denir. Prekognisyon fenomenini yaşanan vakalar ile sabit olduğunu ve gerçek bir fenomen olarak nitelendiren parapsikologlar bu fenomenin nasıl ve neden oluştuğu konusuna tam olarak netlik kazandıramamışlardır. Premenisyon fenomeni ise yaşanacakların belli belirsiz hissedilmesi olayıdır.
Prekognisyon genel olarak yakın gelecekte olacak olayları haber vermektedir, uzak bir zaman diliminde meydana gelecek olaylar nadiren bilinebilmektedir.
Prekognisyon, rüyalar, halisünasyonlar, trans halinde iken elde edilen bilgiler, zihinde aniden beliren fikirler, uyanık halde görülen sanrılar sayesinde oluşur.
Prekognisyon fenomeninin büyük kısmında meydana gelecek olayla ilgili duyumu yaşayan kişinin fenomenle ilgili doğrudan ya da dolaylı olarak bir bağı ilintisi mutlaka vardır. Bağıntı olmayan durumlar ile ilgili prekognisyonlar ise genel olarak büyük felaketler, kazalar gibi durumları haber verir.Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 15:16 14.05.17
Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up