Parapsikoloji & Spiritüalizm

Lucid Rüya tekniği (WILD) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Lucid Rüya tekniği (WILD)
Yafes 01:13 26.02.18
Bu metodu kullanmadan önce yorgun olmamanız gerekir!

Önce rahat edebileceğimiz herhangi bir yere ( yatak/koltuk/sandalye ) yerleşiyoruz. Gevşeme haraketlerine başlıyoruz ve tüm vücudumuzu gevşetiyoruz. Eğer hiçbir gevşeme hareketi bilmiyorsanız , birilerinin size masaj yaptığını hayal ederek gevşeyebilirsiniz. Yeterince kendinizi gevşettikten sonra, gözlerinizi kapatabilirsiniz. Muhtemelen böyle bir renk göreceksiniz:
Şimdi, zihninizi sürekli meşgul tutmalısınız ama vücudunuz haraket etmemeli. İçinizden sayılar sayarak ya da önünüze gelen imgeleri takip ederek veya kalp atışlarınızı dinleyerek zihninizi meşgul tutabilirsiniz. Ben "1 , ben rüya görüyorum , 2 , ben rüya görüyorum , 3 ben rüya görüyorum" şeklinde sayarak zihnimi meşgul tutuyorum. Bu teknik sayesinde, rüyaya daldığınızda gerçeklik testi yapmayı daha kolay hatırlayacaksınız. Bir süre sonra haraket eden geometrik şekiller gözünüzün önüne gelicek.

Bu gördüğünüz imgeler, rüyanızın yapı taşlarıdır. Bu sırada vücudunuzda bazı karıncalanmalar ve uyuşma hissi olacaktır. Bu uyku felcine girişinizin habercisidir. Sakın korkmayın, bunu her gece yaşıyorsunuz. Eğer uyku felci sırasında korkmazsanız, gerçek cisimler görmeye başlayacaksınız. Gerçek görüntüler görmeye başladığınızda bazı zihinsel sesler duymaya başlıyacaksınız. ( kapı açılması, ayak sesleri , tanıdığınız insanların konuşmaları , araba sesleri vs. ) Bunların hepsi , tıpkı halisünasyon gibi. Eğer bu sırada gözlerinizi açarsanız, halisünasyon görürsünüz. ( Karabasan durumu) Yalnızca zihninizi meşgul etmeye devam edin. Biraz sonra görüntü aşşağıdaki gibi olacaktır:
Bu görüntüler bir süre sonra yine haraketlenmeye başlayacak. Rüyanızın oluşum evresi tamamlanmak üzere. Yalnızca zihninizi meşgul etmeye devam edin. Bir süre sonra üç boyutlu bir sahne içerisinde bulucaksınız. Kendinizi rüya sokmak için zorlamayın, bırakın kendiliğinden rüyaya girin. Zihninizi sürekli meşgul tutun. Vee bir süre sonra rüyanıza adım atacaksınız.


İyi uykular


"Alıntı"

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 01:33 26.02.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Usmanaga 18:09 27.02.18
Bir süre sonra görüntüler aşağıda ki gibi olacak demissiniz ama aşağıda goruntu yok

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yafes 18:21 27.02.18
Usmanaga Nickli Üyeden Alıntı:
Bir süre sonra görüntüler aşağıda ki gibi olacak demissiniz ama aşağıda goruntu yok
Kaynağa baktım ancak bende bulamadım.

Ancak kendi tecrübelerimden Lucid rüya ile ilgili bir konu açmayı düşünüyorum.

Birkaç telkin ve gün içinde saat başı yapmanız gereken beyninize refleksler oluşturmanız gerekiyor.

Tecrübe edilmiş bir uygulama;

Gün içerisinde telefonunuzun alarmını kurarak saat başı sağ elinizin parmaklarıyla sol elinizin avuç içinden geçirmeye çalışın ve bunu gün içinde saat başı uygulayın ve beyniniz bunu artık yapması gereken bir hareket olarak algılamaya başladığında rüyanızda da bir ara bilinciniz bu hareketi yapmaya başlayaacak ve bu şekilde rüyada olduğunuzun bilincine kavuşacaksınız. Rüyanızda parmaklarınızla avcunuzun içinden geçeceksiniz ve rüyada olduğunuzu farkedeceksiniz.

iyi forumlar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Usmanaga 20:33 27.02.18
Hem cevap hem uygulama örneği için teşekkür ederim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi