Parapsikoloji & Spiritüalizm

Hazrat İsimli Cin - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Hazrat İsimli Cin
Sezen 08:49 11.05.18
Bu cine iki yerde rastladım. Daha doğrusu bu cinin yaptıklarının sonuçlarını iki ayrı yerde ve zamanda gördüm. Biliyorsunuz cinlerin ömürleri 700-800 yıl sürebiliyor. İlki 1930 lu yıllarda yazılan ünlü Yogi Paramahansa Yogananda nın “ Bir Yoginin Otobiyografisi “ isimli eserinde bu cinden bahsediliyordu. İyi niyetli bir gencin emrine verilen bu cin, adamın tüm maddi isteklerini yerine getiriyordu. Söz gelimi bu adam bir maddeye elliyor arkasından Cin onu alıp adamın istediği yere uçuruyordu. Bir kuyumcuya giden adam, dokunduğu bilezik veya kolyeleri hafifçe okşarsa cin o altınları eve taşıyordu. Kimse de o adamı suçlayamıyor ancak onun iş yerlerine girmesini istemiyorlardı. Çünkü polis bu adamı şikayet üzerine aradığında adamda hiçbir çalıntı nesne olmuyordu. Böylece suçlanamıyordu. Ya da bu adam arkadaşlarına bir ziyafet çekmek istediğinde siparişlerini veriyor ve cin onları getiriyordu. Tabi bu güzel hikayeyi okuyup keyif aldım ve hikaye olduğunu düşündüm. Ancak Diyarbakır’da da bir adamın aynı şeyleri yaptığını duyduğumda o adamın peşine düştümse de bir şey bulamadım. Söylentiye göre, bu adam da bir şeylere dokunuyor ve oradan ayrılıyordu. Aradan 10 dakika geçmeden o şey, ortadan kayboluyordu. Tabi adam sırrını kimseye vermeyecekti. Yani adamı yakalayıp Hazrat cininden bahsetsek dahi adamın hiçbir şey itiraf etmeyeceği kesindi.

Hazrat Cinini Nasıl Emir Altına Aldı
En can alıcı nokta da budur. Adam yaşlı birinin bir bardak su istemesi üzerine ona acıyıp bir bardak su veriyor. Sonra yaşlı adam onun kulağına fısıldıyor. Bu yardımseverliğini ödüllendireceğim. Sana bir hediye vereceğim, benim imtihanımı geçtin diyor. Ona 20 yıl boyunca tekrar etmesi için bir “sözcük” veriyor. Adam da üşenmeden bu sözcüğü her gün belli sayıda tekrar ediyor. 20 yıl sonra bu cin adamın hizmetine zorunlu olarak giriyor. Ancak adam, bu cini kötü emelleri için kullandığından dolayı, o yaşlı tarafından geri alınıyor. Kahramanımızın yalvarması günlerce ağlaması üzerine merhamete gelen yaşlı adam; sadece yiyecek konusunda cinin kendisine yardımcı olacağını, diğer emellere yeltenirse tamamen geri alacağını söylüyor… Ben o cinle karşılaşmadım ama her istediğimi getirebilen bir cin olmasını isterdim.

O sözcüğün ne olduğunu da çözemedim. Ayrıca Diyarbakır’daki sır adamın kullandığı sözcüğün bununla aynı sözcük olup olmadığını da bilmek isterdim. Fakat bu konu muallakta kaldı…

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 18:44 11.05.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gala 19:03 11.05.18
Çok şaşırtıcı, Allah razı olsun...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 10:13 12.05.18
TMO 22:35 13.05.18
İlgin satırlar ellerine sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi