Parapsikoloji & Spiritüalizm

ISA- Buz Runesi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>ISA- Buz Runesi
Sezen 11:12 11.07.18
ISA- Buz Runesi

ISA- Buz Runesi

Anglo Saxson:Isa
Viking: Is
Diğer İsimler: Eis, Icz, Isar, Isaz, Iss
Okunuşu: Ee-saw
İngilizce:I
Türkçe: i
ISA- Buz Runesi
Buz, soğuk, donma. Değişim eksikliği. Durgunluk. Duygu eksikliği. Gizli pusu.


Yorum
Isa buz anlamına gelir. Buz güzel olsa da, bir o kadarda tehlikeli olabilir. Hedeflerinize doğru ilerlerken önünüze haince tuzaklar veya engeller çıkabilir. Planlarınız, hedefleriniz bir süre gecikebilir. Duygusal anlamda sevginiz azabilir ve ihanetlerle karşılaşabilirsiniz. Cinsel yaşantınızda da bu soğukluğun etkilerini fazlaca hissedeceğiniz bir döneme yaklaşmaktasınız.
Negatif enerjilere karşı dikkatli olmanız lazım. Kimseyi hafife almayın. Duygularınızı göstermek için korkmayın. Açık ve net olma dönemindesiniz. Bu rune çevresindeki diğer sembollerinde üzerinde etkisi olan runedir. Hedeflerinizden, isteklerinizden vazgeçmek için iyi bir zaman değil ancak tekrar gözden geçirmek için iyi bir fırsattır. Her şey aksi yönde dururken, isteklerinize veya hedeflerinize doğru ilerlemeye çabalamak içinde iyi bir zaman değildir. Bekleyin. Bu dönem sabır ve bilgeliğin zamanıdır. Sabır ile bu dönemin geçip uygun dönemin gelmesini bekleyin. Aynı suyun kışın donup ilkbaharda çözülmeye başlaması gibi. Şuan durağan bir dönemdesiniz ancak ilkbahar yaz döngülerinde su nasıl çözülüp akmaya başlarsa bu döneminde bir sonu var. Sabır ile bilgeliğinizi artırın. Kendinizi bu dönemin etkilerine karşı koruyun. Etrafınızdaki kişileri gözlemleyin, gerçek yüzlerini göreceğiniz en iyi zamandasınız.

Kehanet, Uyarı: Sandığınız gibi hayatınızda köklü değişimler yapmanın bir yararı olmayacaktır. Gerçek duygularını gizleyen birçok kişi var etrafınızda. Bir düşman gülümseyerek yaklaşıyor ve gülümsemesinin arkasına saklamış tüm kötülüğünü.

Runic Sırası: 11
Renk: Kırmızı
Element: Su (Buz)
Dişi
Mitoloji: Verdandi
Astroloji: Ay
Değerli Taş: Kedi gözü taşı
Ağaç: Kızılağaç
Bitki: Banotu

Majikal Uygulama Günü: Pazartesi

Majikal Uygulama: Aşkı, sevgiyi soğutma. İstenilen kişiyi durgunluk dönemine sokma, içine kapatma, maddi ve manevi durgunluğa girmesini sağlama.

Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:40 12.07.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up