Parapsikoloji & Spiritüalizm

Yeteneklerimiz bloke mi ediliyor? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Yeteneklerimiz bloke mi ediliyor?
bitter 00:49 03.12.18
Şu sıralar sıklıkla benim aklıma takılan bir kaç şey var.
Ben insanların çok eski zamanlardan beri var olan, ama bilmediğimiz nedenlerden dolayı birileri tarafından bloke edilen yeteneklerimiz özelliklerimiz olduğunu düşünüyorum. Mesela telepati,telekinezi, duru görü, vs vs... gibi
Şimdi yok artık diyeceksiniz. Var olmayan bir yetenek nasıl tekrar aktive edilebilir diye ben de sizlere cevap vermek durumunda kalacağım. Bakınız bir çok temas olayında hiç kullanmadığımız, ya da varlığından haberimiz olmayan bir yetenek olan ''telepati ile iletişim kuruldu benimle'' sözleri yer alıyor. Temas anında belli ki bu yetenek tekrar aktive ediliyor. Sizde olmayan bir duyu nasıl aktive edilebilir? Ya da daha farklı bir örnek vereyim... Himalayalardaki Buda rahiplerini hepiniz muhakkak duymuşsunuzdur. Buradaki kadim rahiplerin çoğunda bu yetenekler hala mevcut ve bu rahipler sizlerin yetenek ve çakralarınızı açmak için eğitimden geçiriyorlar. Demek ki özümüzde gizlenmiş yeteneklerimiz var ama kim ya da kimler tarafından müdahale edildiyse bunlar baskılanmış unutturulmuş.
Şimdi varsayımımı şu sözlerle noktalamak istiyorum. Son zamanlarda hep bir uyanış sözü, sizler çok özelsiniz aslında mükemmel varlıklarsınız sözünün özü aslında bu muydu?
Uyanma, bir nevi bu duyu ve çakraların açılışı anlamına geliyor olabilir mi?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nirvana 00:50 03.12.18
Kargı kamışı uferti akasya karışımı alın size 3 cu göz açılımı bence birçok ilim gizli kalması yarar sağlar .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kutlubey 00:51 03.12.18
Konu psikolojide mevcut...Şöyleki ; büyük bir salondasınız örnekte genelde düğün salonu ve kapıdan kalabalık bir grup insan giriyor.Gayri ihtiyari kim-ler gelmiş diye bakıyorsunuz ve biri ile göz göze geliyorsunuz vede o sahsı itici buluyorsunuz...açıklama şu yönde ; itici bulduğunuz kişiyi size tanıştırıyorlar ve o kişinin hoş sohbet olduğunu görüyorsunuz fakat size hala itici geliyor...ilk göz göze geldiğinizde beyin gelen kişilerin beyin dalgalarını '' ölçüyor '' ve kişide - bir düşünce veya frekans tespiti yaptığı için kişi deyim yerinde ise Ağzı ile kuş tutsa size yaranamaz. Aynı durum bebekler içinde geçerli : bazı kişiler bebekleri kucağına aldığı zaman ağlarlar ...Yine beyin (bebek beyni ) beyin dalgalarını ölçüp olumsuz düşünce saptayınca alarm veriyor..... Bu tam olarak körelmiyor fakat nasıl yaptığımızı zaman içerisinde bilinçli olarak yapılamıyor.Dolayısı ile bunun bir eğitim süreci olabilir.Oldukça spekülasyona açık olduğundan bunu yapabilen kişiler kendilerini gizliyorlar..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nirvana 00:54 03.12.18
Bu da geniş biçimi

Epifiz Bezi (Pineal Gland)
Kozalaksı bez, beyin epifizi ve 3. göz diye de tanımlanan epifiz bezi, vertebre-omurgalı beyindeki küçük bir endokrin-içsalgı bezidir. Epifiz Bezi 7. çakranın salgı bezi ayrıca üçüncü göz adı verilir ve üçüncü göz içsel göz olarak bilinir. İçsel alemlere ve yüksek bilinç alemlerine götüren kapı olarak bilinir. Üçüncü göz çoğu zaman vizyonlar, duru görü, önsezi ve beden dışı deneyimler ile ilişkilendirilir.
Beyin epifizi bir salgı bezi ve bu bezden 3 adet hormon salgılanır:
Melatonin,
Pinolin
Dimetiltriptamin (DMT)
Bilinmesini İstemiyorlar
Her bir insanın epifizi ya da üçüncü gözü ruhani alem frekansına aktive olabiliyor ve sizi herşeyi bilen-alim ve tanrısal bir haz yaşamanızı ve etrafınızdaki her şeyle bütünleşip, teklik hissini duymanızı sağlar.Epifiz bezi bir kere meditasyon, yoga ya da çeşitli ezoterik, okült metodlarla uyumlanıp,
ayarlandığında, popüler olarak bilinen astral seyahat ya da astral projeksiyon ya da uzaktan seyr şeklinde kişiyi diğer boyutları seyre geçirir.
Epifiz Bezinizi nasıl öldürüyorlar?
Epifiz bezi tıpkı bir mıknatıs gibi sodyum floridi çeker. Bu da epifizin kireçlenmesine ve bedendeki tüm hormonal işlemin etkin bir şekilde dengelenmesine engel olur.
Sudaki ve yiyeceklerdeki sodyum florid gerçek anlamda kitleleri aptallaştırır. Naziler ve Ruslar, konsantrasyon kamplarında kampta
bulunanları otoritenin sözünü dinleyen ve otoriteyi sorgulamayan bir hale getirmek için sularına sodyum florid katmışlardır.
Bunun da insanın farkındalığını artırmasını tökezletmek için bilinçli olarak koyulan engellerden biri olduğu düşünülüyor.
Tarih, Din ve Epifiz Bezi
Epifiz bezi üç adet hormon salgılıyor demiştik, bu salgıların içinde en önemlisi olan melatonindir
Ayrıca dimetiltriptamin çok ilginç bir hormon. Şamanlarda ayahuasca denilen bir iksirin yapımında kullanılıyor. Hormonu ise bitkilerden elde ediyorlar.
Elde ettikleri bitkiler ise şunlar:
Phalaris arundinacea (yem kanyaşı),
Psychotria viridis,
Phalaris (kuş otu),
Acacia (akasya),
Arundo donax (kargı kamışı)
Desmanthus illinoiensis.
Güneş Patlamaları ve Epifiz Bezi
1998′de New Scientist’te yayınlanan bir çalışmaya göre, Güneş patlamaları ve insan biyolojik etkileri arasında direkt bir bağlantı var.
Güneşten gelen yüklü parçacıkları insana aktarılmasını kolaylaştıran iletken, Dünyanın iklimine yön veren aynı iletkendir – manyetik alan. Hayvanlar ve insanlar onları çevreleyen manyetik bir alana sahipler – Dünyayı koruyucu olarak çevreleyen manyetik alan gibi.
Beynimizdeki epifiz bezi de elektromanyetik aktiviteden etkilenir, elektromanyetik aktivite epifiz bezinin aşırı melatonin üretmesine neden olur, melatonin uykuya neden olabilen bir hormondur, ama ayrıca bazı insanlarda ters yan etkiler olduğu da bilinmektedir.
Epifiz Bezinin Kireçlenmesi Nasıl Giderilir?
Yüksek oranda cıva içeren balıklar, karbon bazlı içecekler, sudaki flor, diş macunları ve dumana maruz kalmamız epifiz bezini olumsuz yönde etkiler
Kireçlenmenin başlıca nedenleri:
Florür (Manyetik olarak epifiz bezine çekilir, burada kalsiyum fosfat kristalleri oluşturur).
Kalsiyum destekleri (Kireçlenmenin en büyük nedeni, aslında işe yaramazlar.)
Klor ve bromür gibi halojenürler (Florür ile benzer etkiye sahipler)
Gıdalardaki kalsiyum (neredeyse tüm işlenmiş gıdalar kalsiyum içerir. Çoğu destekleyiciler de kalsiyum içerir)
Çeşme suyu (Çeşme suyu kireçlenme yapıcı maddelerle doludur.)
Kahve içmek.
Kireçlenmeyi Gidermek İçin Yöntemler:
Güneş epifiz için çok önemlidir her gün en az 30 dakika alınması gerekir. Epifizi tamamen aktif hale getirmek için güneşin gözbebekleri vasıtası ile alınması en iyisidir
Kalın yapraklı; kara lanana, şalgam yaprağı, hardal otu, Çin lahanası vs. yeşil bitkiler epifiz bezi için çok besleyicidir
Mavi Tırpana Balığı Yağı
MSM; metilsülfonilmetan (Rahat edebileceğiniz bir dozla başlayın ve günde 7000 – 10,000 mg a kadar artırın. Genel toksin giderme, ayrıca saç, deri, tırnak, kemik oluşumu için çok güçlü).
Sitrik asit (Limon işe yarıyor. Sadece sitrik asit de alabilirsiniz)
Sarımsak (Günde yarım diş alın, rendeleyip elma sirkesi veya taze limon suyuna koyarsanız kokusu gider.)
Elma sirkesi (Malik asit içerir.)
Güneşe bakmak (Güneş doğarken ilk 14 dakika ve batarken son 15 dakika güneşe bakın)
Thoh’u seslendirin (Toooo okunur, üç kez seslendirin, 24 saat bekleyin, tekrar üç kez seslendirin, yine 24 saat bekleyip tekrarlayın. Bu çok güçlüdür)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi