Parapsikoloji & Spiritüalizm

Max. 2 Günde Çıkacaksınız Astral Seyahat. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Anketimiz: Sizde yazılarıma devam etmeli miyim?
Evet 3 100.00%
Hayır 0 0%
Katılımcı sayısı: 3. Anket kapatılmıştır
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Max. 2 Günde Çıkacaksınız Astral Seyahat.
Quadice 02:28 06.04.19
Öncelikle merhaba, ilk konum olacağından kısa bir tanıtım, sonrasında hemen olaya gireceğim.

Yirmi yaşında ve akli melekelerim yerinde olduğundan bu yana sürekli cin, simya, büyü, psişik güçler vs. Araştırmalar yaptım durdum. Bu araştırmalar neticesinde sizlere bu yöntemi vermek istedim. Çoğu konu insanın aklında kalacak kadar yada o anda yapılacak kadar basit ve düz anlatılmamış ne yazık ki.

Öncelikle yapılması gerekenlere geçelim ;
Güzel ılık bir duş alalım.
Duştan tam çıkarken kafanızı buz gibi suyla (suyu en soğuğa ayarlayın) yıkayın, sadece kafanızı.
Kendinizi güzelce kurulayın.
Ardından önceden hazırlanmış olan içine beş on damla limon damlatılmış suyumuzu içiyoruz. Hafif soğuk olması idealdir. Bu suyu içmemizin amacı şudur ;yatarken sırt üstü uzanıp astral boyuta çıkmaya çalışırız burada yutkunmak çoğu zaman aşırı focus yani konsantre halinizi bozar yada bozmaya yakın hale getirir. Limonlu su gibi basit bir karışım dil ve tükürük bezlerinin gereksiz çalışmasına engel olur. Bu yöntemi sanatçılarda kullanmakta şarkı söylerken yutkunmamak için.
Suyumuzu içtik, duşumuzu aldık şimdi yatağa uzanıyoruz altımızda sadece iç çamaşırı var. Odayı kararttık telefon sesi kapalı dikkatimizi dağıtacak hiçbir şey yok.
İlk olarak çok derin ve güçlü bir nefes çekin içinizde tutabildiğiniz kadar tutun ve verin. Bunu bir kaç defa tekrar ederseniz eğer, aşırı oksijeni bir anda aldığınız için bayılmayı yakın bir duruma geçersiniz her tarafınız karıncalanmaya başlar. (tabi ne kadar yaptığınıza da bağlıdır.
O durumda kaslar aşırı gevşer ve sizin düşüneceğiniz tek şey vücudunuzun bir buz olduğu ve sonraki normal her nefes alış verişinizde azar azar yavaşça eridiğidir. Bunları düşündüğünüz süreçte yavaşça yada aniden kişiye göre bir uyuşma gelir. Elleriniz ters dönmüş vs gibi o uyuşma aslında uykuda ters hareket yapmamamız için salgılanan bir hormondur. O an geldiği gibi tüm düşünceleri sadece ama sadece şuna dönüştürün.
Sanki sizi almaya gelen birinin olduğunu ve onunla konuştuğunuzu misal o an geldi ;
-beni almaya mı geldin
-çıkıyorum çıkıyorum
-bu bedenle bir süre ayrı kalmam gerek
-artık bedenimde değilim
-yükseldiğimi hissedebiliyorum
-kalkıyorum
Gibi sözleri söyleyin içinizden ve çok yavaşça.
Zaten bu sözleri içinizden söylerken gözleriniz kapalı bir şekilde farkında olmadan inşallah çıkmış ve başarı ile kendinizi öğrenmeye keşfetmeye neler yapıp yapamayacağınıza açılan kapıdan geçmiş olacaksınız.
Unutmayın merak her zaman iyi değildir. Kalbinizde sorun var ise tansiyon hastası iseniz lütfen uzak durun. Bu astral boyuta seyahat eylemi sırasında kalp anormal şekilde hızlı yada yavaş kalp ritimleri arasında ani geçiş yapar ve inanın bu sizin için pekde hayırlı değildir.
Allah razı olsun okuduğunuz için.
Gününüz hayırlı, işiniz kazançlı ve niyetiniz hep iyi olsun..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aDaSa 04:08 06.04.19
@Quadice deneyimledinizmi bunu yoksa alıntımı yaptınız? İki günde gerekli zihinsel alt yapı olmadan o konsantrasyonu yakalamak zor gibi duruyor. Kendi deneyiminiz ise Ne kadar zamandır merak duyuyorsunuz astral seyahet olayına merakınızdan dolayı bilinç altınız arka planda buna kendini proglamış olduğundan iki günde başarmış olabilirsiniz. Hiç bitkisel olarak (üzerlik tohumu, mabet ağacı yaprağı ve ayahuasca çayı) destek aldınız mı? Zikir veya okuma yaptınız mı? Bunlarıda belirtirseniz İlgisi olan Arkadaşlara daha çok yardımcı olursunuz...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
704 00:58 11.06.19
spitol 14:02 12.06.19
astral boyutta cinlerle savasiliyomu bi hoca vardi 50 tane ifritim 100 tane maridim var astral alemde diger kabilelerle savasiyorum diyodu pek inandirici gelmedi de

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jason3838 12:00 16.07.19
spitol Nickli Üyeden Alıntı:
astral boyutta cinlerle savasiliyomu bi hoca vardi 50 tane ifritim 100 tane maridim var astral alemde diger kabilelerle savasiyorum diyodu pek inandirici gelmedi de
İyi sallamış 😆 sonuçta yalandan kim ölmüş yalan bedava

---------- Post added 16.07.19 at 12:01 ----------

Şimdi her deneyişimizde duş mu alacaz çok uğraştırıcı Allah razı olsun yine de faydalı bilgi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Himmet12 14:12 16.07.19
Emeğinize sağlık. Ancak astral seyahate çıkınca ne olacak onu anlayamadım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi