Parapsikoloji & Spiritüalizm

Topraklanma egzersizi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Topraklanma egzersizi
SiLence 00:23 02.02.17
Bacaklarınızı hafifçe açıp ayakta durun ve gözlerinizi kapatın. Omurganızın dik ve bedeninizin rahat olmasına dikkat edin. Vücudunuzu kasmayın. Kollarınızı, bedeninizin hemen yanında aşağı doğru serbestçe bırakın. Her iki elinizin başparmağı, küçük parmağı ve yüzük parmaklarının uçlarını birleştirip kalan iki parmağı yere doğru uzatın. Gökyüzünden gelen beyaz bir ışık huzmesi düşünün. Bu ışığın başınızın tepesindeki tepe şakranızdan içeri girdiğini, tüm bedeninizi doldurduğunu, kök şakranızdan ve ayak tabanlarınızdan yerkürenin derinliklerine doğru aktığını imgeleyin. Bu imgelemeye nefesi de ekleyin. Nefesiniz gayet sakin ve derin olmalı. Nefes aldıkça ışığın bedeninize dolduğunu, nefes verdikçe bedeninizden yerküreye doğru aktığını düşünün. Kollarınızı ve bedeninizi kasmadan birkaç dakika bu şekilde kalın.

Bu egzersizi gün içinde işyerinizde uygun bir ortamda da yapmak sizi enerjik kılacak ve rahatlatacaktır.

Kendinizi psişik olarak korumak için, Tanrı’nın, Buda’nın, inandığınız bir peygamberin veya mistik bir üstadın gücünü ve sevgisini size yardım etmesi için, enerji alanınızı sevgiyle ve iyilikle donatıp sizi korunma altına alması için çağırabilirsiniz. Gözlerinizi kapatıp, korunma imajınızı tahayyül edin. Tanrısal bir güçten veya mistik bir varlıktan size doğru akıp gelen bir sevgi selinin, bir enerji dalgasının tüm auranızı ve bedeninizi doldurduğunu düşünün. O varlıktan sizi kutsamasını ve korumasını dileyin. Bu sırada sizi rahatlatan bir meditasyon müziği veya ney sesi dinleyin. Bedeninizi gevşetin ve bu anın tadını çıkarın.

En yüce duygu sevgi duygusudur. En yüksek titreşim sevgi enerjisinin titreşimidir. Sevgi enerjisinin odaklandığı merkez kalp şakrasıdır. Her tür olumsuz titreşimi etkisiz hale getiren ve en güçlü korunma sağlayan sevgi enerjisini auradan çevreye doğru yayan kişiler en güçlü korunmayı kendiliğinden temin eder. Daima neşe ve iyimserlik içinde olan, yüce bir planın işlediğine inanan, bardağın dolu tarafını görmeyi seçen ve tüm varlıklara karşı şefkat hisleri duyan kişilerin kalp şakrası, Tanrısal sevgi enerjisine oldukça açıktır.

(Saygılar hazırlıyan ünal)

(Alıntıdır)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 16:49 21.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 19:26 03.04.17
Cevapla Up