Parapsikoloji & Spiritüalizm

Merak edilen ruhsal konular - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Merak edilen ruhsal konular
SiLence 00:26 02.02.17
Kafanızda oluşan soruları umarım bi nebze hafifletir.Düzen.Kimileri bu fikirlere karşı gelsede insanın ilahi hiyerarşi olduğunu savunanlarda vardır

bunun zıttı fikrini savunanlar vardır.. Ama ben hernekadar inanmak isteyip

inanamasamda son nesildeki kaos karışıklık kendini belli etmektedir.Kaos.Artık herkezin dilinde şöyle cümleler var ''.. Rüyamda gördüklerim.. çıkıyor.! korkuyorum..

'':çok fantastik hayallerim var.. Açıklayamıyorum.. * sanki beynimde bişey var, cevabını

bulamadığım sorusu olmayan bi sorun...* Artık bitsin istiyorum farklı şeyler olsun..olucak gibi

çok kötüyüm..

Son nesilde dünyadaki insanlara olan değişim gözle görülür biçimde artmakta.. bu konuya iki tezat getiricem.Ya Yoksa : Bildiğiniz gibi foton kuşağı , marduk vs. mayalar. Gerçekten aslı pek belli olmayan sorulardır. Eyer foton kuşağı varsa artık her üniversitenin teleskopları var görülmesi çok olası..Ya Varsa : Foton kuşağı atmosfere girmeden Radyoaktif ışınımlar biçiminde olabilir. buda demektirki atmosfere girince yanarak insanın görmesi kolaylaşacaktır . (AURORA) bu şu demek . Foton kuşağı teleskoplarla görülmeyecek bi elementin bileşiminden doğan ışıksız enerjiler olabilir. 1968 den beri kozmik bi bombaardıman içindeyiz.Marduk ya yoksa : Marduk u mayalar sümerler hariç hernekadar nasa hayır desede inananlarımız vardır. Marduk eyer olsaydı , Tekrarladığım gibi bunun saklanması olanaksız dır. böyle bir gezegen varsa dahi . tüm bu bilgilerin kaynağı olan akaşa yayınlarının foton kuşağına ölüm kuşağı tabiri getirmesi , ve dünya için bi tehdit oluşturması ayrıca , Marduktan hiç bahsetmemesi kafaları karıştırabilir.Marduk ya varsa : Mayalar yanılmış olabilirlermiydi? bu araştırmalara göre olanaksız. Marduk için nasadan sızan fotolar var ve çoğu fotoda bunun gerçekliğini ispatlar nitelikte. ayrıca amatör çekimlerde var.

Akaşa yayınlarına güvenmeyin.Hiyerarşi.Bu tabir Allah tarafından verilen birşey değildir. '' ne olduğunu düşünme , ne olduğunu bil '' Felsefesinden yola

çıkarak aslında insanın sınıfını kendi belirlediğini görebiliriz. Aksi taktirde Allah tarafından verilen bi sınıflandırma olsaydı , bu insanların eşit kılmazdı bu olanaksızdır.

İlahi hiyararşi tabiri kulağı ne kadar tırmalasada ki bende bu ismi sevmiyorum bu tabiri anlatır.

Aynaya baktığınız zaman ne kadar güzelim ne kadar kötüyüm değil de. Ben kimim? sorusuna bu bilgilerden

yoksul arkdaşlar şöyle konuşmalar geçer. '' Bazen soruyorum . ben kimim . ne işim var neden yarattı Allah bizi.. '' Allah bizi borcumuzu ödememiz için yarattı lakin senin kim olduğunu kendin belirlediğin kişisin. Ve ne işin olduğunuda sen bulucaksın.

DüzenlemelerMeleksi :bu tabir sanırım nefilimlerdi . Bilimsel olarak bunların genlerini taşıdığını ispatlayamasakta , meleksilerin genel olarak kafasındaki şudur. (bu arada meleksi sözcüğü yine insan yapımıdır. yani , sizden üstün değiller düşükte değiller. İşin aslı kendini bilmektir). ''Herkeze yardım edesim var..''

sırtımda bişey mi var ?.. Bazen kollarımı açtığımda sanki kanatlarım var gibi .. uçucak gibiyim..

bu tabiri duyduğunuzda bir insanın meleksi olduğunu anlayabilirsiniz. demin dediğim gibi meleksiler öyle olduklarını bilmesede amelleri onları öyle yapar. Zamanında ben tarikattayken , bi abi İnsanın melek kanatları olduğunu görebildiğini , bazılarının da hayvandan daha aşağa yaratıklaşmış şekilde gördüğünü anlattığımda bu tezimin doğrulunu görmek beni sevindirdi.Şifacı :Zamaında yanlış hatırlamıyorsam. Hz. Adem Allahın yüce gücünden 1 nebze olsun istemişti onlara şifa verebilmek için. ve Allah c.c 5 parmağına ayrı şifa verdi (biyoenerji). ve böylece artık reikiyi bulmak ve kullanmak bize kalmıştı. Bazıları sadece insana yardım eder.. sadece şifa vermek ister.. '' keşke biyoenerji kullanabilsem tüm insanlığa faydam olsa '' gibilerinden sözler ağızlarından dökülür.Işık savaşçıları :böyle birşeyin olduğunu konusunda herhangi bir ispatım yok fakat bu savaşçıların ortalama hepsinin gördükleri rüya sürekli karanlığa dönüktür. Sürekli bi mukayese içindelerdir . Sabah kalktıklarında kendilerini er gibi hissederler. savaşı bilirler. ( bu savaşa da değinicem ) savaşın gözleri önünde olduklarını bilirler . Tıpkı Astralde kopan savaş gibi.Yıldız İnsanlar (yıldız tohumları)bu konu hakkında sitemizde bir zamanlar emeğe geçen enigmacrashdan daha iyi bilen biri olamaz sanırım. fakat düşündüğüm kadarıyla böyle birşey olanaksız.. olanaklı olan tek şey '' TÜRKLER GALAKTİK UYGARLIKLARDAN GELİYOR '' yazı dizisindeki galaktik uygarlıklar sözcüğünün aslında,

bizim orda doğdumuz. ama kendi isteğimizle insanlığa yardım için ruhumuzu buraya enjekte ettiğimiz,

ama insan beyninin özellikleri ilk marşta bu kadar çok şeyi alamayacağı için bunların hepsini unuttuğumuz yönündedir. bunlarda fantastik hayallere bayılırlar . Aslında burda olmaması gerektiğini

başka bi yerde başka bi şekilde.... diyerek giden sözlerini tamamlamadan depresif takılan arkadaşlarımızdır [img]images/smilies/smile.gif[/img]Avcılar :bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi yok. ama kendi sınıfımdan olduğu için kendi tecrübelerimden yola çıkarak birkaç bişey söyleyeyim.

Avcı sınıfı çoğunuzun bildiği gibi Işık savaşçılarına yakın bi sınıf olup görevlerini dünyada belirlerler (hepsi için böyledir) sabırları çok fazladır. fantastik hayaller dünyaya yöneliktir. bunların : Şeytan çıkarıcı ve Avcı olarak iki sınıfları vardır. yine tarikattayken insanları kötü cinlerin yaptıkların korumak için kendini seferber eden kişileride gördüm. bu tezimde çuvallamadı. Şeytan çıkarıcılar ismindende olduğu gibi şeytan çıkarmakla kalmayıp, kötü cinleri gördüklerinde tanıyabilirler .. avcılar son zamanlarda 3.gözü kullanmaya başlamışlardır. buda çok fantastik bir şekilde supernatural vs. constantine [img]images/smilies/smile.gif[/img] gibi filmlerde oluşan şeyleri görüp rüya aleminde yaşarlar. Gerçek hayattada yaşayanlar vardır. bunların yazarları usta birer avcıdır. ama bilinçli değillerdir. Zamanımızda bilinçli avcı sayısı oldukça azdır. ve hepsinin tek bi hedefi bul ve yok ettir. bu tabiki başka yaratıklara karşıdır. Bilinçli avcılar boyut değiştirebilirler. daha detaylı yazmıyorum.

ve ad verilmeyen nice sınıflar vardır. ben düşündüklerimi yazdım.Ortak Özellikler :hemen tüm sınıfların şu günümüzdeki ortak özellikleri . buraya ait hissetmemeleri , bi görevi olduğunu benimsemeleri , hatta artık bi kediye bakarak gerçekten kedi mi diye kediyi gözleriyle kesmeleri... vs.. hepsinin ortak özelliğidir.Foton Kuşağı Gerçekse olası seneryo.Burda en çok sözü geçen haktan akdoğanın söylediklerinden yola çıkmak istiyorum sorular şöyleSaba Tümer :

boyutlar hakkında ve foton kuşağı hakkında soru sordu .. ve cevabıHaktan akdoğan :

2012 de öyle bir değişim beklemeyin . boyut kapıları açılıcak fakat herkez öyle şeyler yaşamıycak. ..vs.Burak eldem. di sanırım . dediler ki 2012 21 aralık sabah kalktık bizi ne gibi değişimler bekliyo.?öyle bir değişim beklemeyin lakin 1968 den beri değişim içindeyiz.peki 6 gün içinde değişicek diye bizi şişiren kimdi?

2012 yaklaştıkça biraz daha etkileri azalıyor sanki..foton kuşağı gerçekse. boyutlar açıldığı zaman . iyi olduğu gibi kötü olan mahluklarda insanlara zarar vericektir ve bu hiç adil değil. bunların görmeden zararına uğramak kim ister. bundan dolayı insan da bunları görebilecektir. herkez değil. Faili meçhul cinayetlerde polis gibi çalışan doğa üstü güçler hakkında bilgisi olan insanlar için herhaldi bi büro açarlar [img]images/smilies/smile.gif[/img](Sayılar)

(Alıntıdır)

(Elimden geldiğince devam ettirmeye çalışıcam bu konuyu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 16:50 21.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 19:31 03.04.17
Cevapla Up