Parapsikoloji & Spiritüalizm

Güç ve farkındalık - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Güç ve farkındalık
SiLence 01:20 02.02.17
evet arkadaşlar. öncellikle herkese merhaba diliyorum.BU YAZIYI SONUNA KADAR OKURSANIZ DAHA İYİ ANLICAĞINIZDAN EMİNİM.

Şunu belirtmek isderim. arkadaşlar hepimiz burdaysak. bizler burada Aileyiz. birbirimize destek olup yardım etmeliyiz. kimseyi hor görmemeliyiz. En azından burda bir Aile olduğumuzu düşünüyorum. O kadar master ve medyumlar var tv programlarında reenkarnasyon odur şudur diye tartışan. niçin bir hiç. zaman kaybı. Milleti aydınlatıyorlar bu güzel hoş.Ne Oldum deme, Ne olucam de.Ama gelecek hakkında yorumları beni sarsıyor. aralarındaki büyük tartışmalar oluyorlar . ve farkındalık nedir unutup egolarını tatmin ediyorlar. Medyum veya enerjileri yüksek diğelim. Alakası yoktur oda insan bizde insanız. Medyum diye geçinen çok kişi vardır eminim. Neler yapabiliceğinize inanın. bir sürü insan gelecek hakkında yorumlar yapıp zamanlarını harcıyor.

sadece zaman kaybı , gelecek hızla yaklaşıyor. oysaki şimdiye şu ana odaklansalar ne mutlu onlara.Burda isem ve sizlerde burda iseniz burda olmamızın bir sebebi ve bir amacı vardır. İlk önce forumda enerji bakımından reiki bakımından veya bir çok konuda kendinizi hafife aldığınızı sölemek isderim. Bizler Kimiz niçin burdayız burda olmamızın bir amacı vardır. Gelecek hakkında tüm düşüncelerinizi silin gelecek hızla yaklaşıyor şimdiye ve şu ana odaklanın. ve Kendinizi asla ama asla hafife almayın. Psişik saldırı diyoruz veya saldırılara mahrus kaldık diyoruz veya negatif alanlardan etkilendik negatif olduk veya mutsuzum moralim bozuk diyoruz. Şunu unutmayın Hiç kimse siz isdemedikten sonra hiçbir saldırıda bulunamaz zarar veremez. Enerjimize gelince enerjimiz bir süre sonra tükenicek diceksiniz. Aslında sınırsız olduğunu çoğunuz belkide bilmiyor veya bilmiyoruz. Beden bedeni diri tutan nedir Ruhtur. Ruh nerde diceksiniz. Ruh ne sağda ne solda ne arkamızda nede önümüzdedir. Telekinezi olsun pyrokinezi olsun tüm kinezi çeşitleri olsun. başarıya ulaşamamızın sebebi şudur: İnançsızlık,şüphe,kuşku, başaramama hissi,güvensizlik, kendimize inanmamak veya yapabiliceğimize inanmak.Şunu sorucam niçin inanmıcaz.Ruh var dimi inanın telekinezide veya chide enerjinizi harcıyorsunuz bir süre sonra güçsüz kalıyorsunuz. İçinizde o gücü Ruh gücünü uyandırırsanız beni çok daha iyi anlıcaksınız.Tüm herşeyi bir kenara bırakın. düşünmeye bırakın farkınlık veya başka birşey düşünmeyin. İlk önce herşeye anlamak isdiyorsanız kendimizin ve yapabiliceklerimizin farkına varmalıyız. Nasılmı. oturup kendinize şu soruları sorun. Niçin burdayım , burda isem burda olmamın bir sebebi vardır. ve unutmayın herkesin bir görevi vardır. Olumsuzlukları yapanlar bizleriz. Her insan ve her kişi olumsuz düşünürse nolur bu dünyanın hali.farkındalık veya herhangibi birşey okumadım bu konularda bunu açıkca belirteyim. Bilgi bakımından hiç birşey bilmem.Ama şunları uygularım.1. Hata yapmaktan korkmam. gülümserim. Çünkü o hatalar bana deneğim kazandırır.2. Merakımın peşinden koşarım , bu beni başarıya ulaştırır.3. Ben kimin neyim neler yapabilirim. kendime inanırım ve farkıma varırım.4. Başkalarının kusurlarına hatalarını yüzlerine vurmayın.5. Hayatı kurallarına göre oynayın. nasılmı?: bir oyun vardır kullarına göre oynamassan yenilirsin, ama kurallarına göre oynarsan kazanan sen olursun.

Hayatta böledir. kurallarına göre oynarsan hilesiz bir şekilde kendini kandırmadan , sürekli kazanan sen olursun. enerji enerji reiki diye kimse kafasına takmasın. reiki uyumlanmak veya reiki şifa enerjini kullanmak ve vermek için uyumlanmak şart değildir. kendi kendinizde uyumlıyabilirsiniz. bunun konumuzla pek alakası yok.6. Öğüt verdiğimi düşünüceksiniz. burda ama emin olun öğüt değildir. hepimiz aynıyız. ama çalışan ve birşeyler yapmak için uğraşan adamla , yan gelip yatan adam bir değildir [img]images/smilies/smile.gif[/img]

nasılmı farkıma ve farkımızı varıcaz bunu burda ne kadar kim ne kadar çok anlatırsa kimse anlıyamaz. bu yazılarla olucak veya testlerle olucak iş değildir.bu bunlarda yardımcı olabilir. bir cismi veya kaşığı bükmek bunlar kolaydır çocuk işidir. İçinizde o gücü uyandırın bunun içinde sizlere yardımcı olucam elimden geldiğince. Kendinizi hafife almayın.Siz isdemediğiniz sürece size kimse ama kimse zarar veremez.

Saldırıda bulunamaz. moralinizi bozamaz. üzemez.

İsdemeniz ve inanmanız yeter.Yıllardır burda farkındalık diğe uğraşan arkadaşlarımız var.Korkmayın Hata yapmaktan . Ama şunu sölemek isderim.Dünyadaki en aptal ve deli İnsan kimdir biliyormusunuz.?

Yaptığı bir hatayı 2 inci kez ve 3üncü kez tekrar eden insandır.kendimizi geliştirmek için uğraşıyoruz bu yazılar gelişiminiz ve inancınız için yardımcı olucak ve wishdoperin yazılarıda güzel o yazılarda yardımcı olucak.Ama sölediklerimizi unutmayın.En başında şunu sölicem. Enerjinizin ve gücünüzün tükeniceğini ve yenik düşüceğinizi sanmayın. Güç içimizde arkadaşlar. Ben buyum ve yapabiliceğime inanıyorum diyin. birşey kaybetmessiniz emin ol. ama sadece inanın. Bu dünyada Karılar gibi ağlamaktan vaz geçelim üzülmekten vaz geçelim. Başkalarının hatalarını yüzlerine vurmaktan vaz geçelim.Eyer bu yaşadığınız hayatı kurallarına göre oynarsanız daima kazanan sizler olursunuz. bizler birbirimize bağlıyız. Sürekli kendinizi düşünmekten kaçının. Başkalarını kıskanmaya çalışın.Onlarda master ve medyum veya ateş üzerinde yürüyüp kaşık bükenler adamı fırlatanlar var ruhsal güç ile. Bunların hepsi normal insan bizim gibi.Ama bunlar yapabildiklerine inanıyorlar ve kendilerinin farkına varıyorlar. bu kendine farkına varmak size kalmış bunu sizler çözüceksiniz.Şu an sadece farkındalık ile düşündüklerimin çok ufak bir miktarını yazdım. ve emin olun farkındalık ille ilgili birşey okumadım. sadece farkındayım.Not: Şunu unutmayın Herkes benimle aynı görüşte olsaydı yazdıklarımdan ve kendimden şüphe ederim [img]images/smilies/smile.gif[/img]iyi günler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Nurak 07:42 15.02.17
Allah razı olsun kardeşim tam da bu aralar ihtiyacım olan konu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HeartLess 10:42 15.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Benzerlerinden ve daha farklı olanlarından bir sürü var saolsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] eksik bırakmamış.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 23:46 19.02.17
HeartLess Nickli Üyeden Alıntı:
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Benzerlerinden ve daha farklı olanlarından bir sürü var saolsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] eksik bırakmamış.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] rica ederim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
azize 15:08 16.03.17
'Kur'ân ve insan ikiz kardeş gibidir'' Hadis-i Şerif...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 14:19 21.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi