Parapsikoloji & Spiritüalizm

"As Above so Below" Nedir? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>"As Above so Below" Nedir?
SiLence 02:08 02.02.17
"As above, so below" kisaca yukarisinin ve asagisinin ayni oldugunu tasfir eder. Yani kötülük nereden geliyorsa iyilik oradan gelir! Yanlis nerede ise dogruda ordadir. Tanri ne ise Seytanda o dur yani +/- ayni yerden dogmustur.

Asagida gördügünüz gibi Yin/Yang bir cember icindedir. Yani cember hem iyiyi hemde kötüyü barindirir. Yin/Yang resimdende görüldügü gibi her iyilikte bir kötülügün ve her kötülükte bir iyiligin oldugunu sembolize eder. Yani All in ONE! Cemberin kendisi ise bosken Nötr dür ve sonsuzlugu, zamansizligi, mekansizligi ve hicligi temsil eder! Ne bir baslangic nede bir son vardir. Sadece farkli bakis acilari.

Bu resimleri daha önceki Günlük hayattaki görünmeyen semboller yazimda koymustum ama burada niyeti görebilmeniz icin tekrar yineliyorum.

Baphomet´in (Satan) gösterdigi seylere bakin! Bir Beyaz hilal ve bir siyah hilal. Ayrica Baphometin basinin üzerinde yanan "Sonsuz Ates" yani bilgi veya isik. Baphomet veya Satan ayni zamandada Lucifer (Lucemfer kelimesinden) yani "Isigi getiren" anlamindadir. Luciferanian yani bugün satanist denilen kisiler, ki satanist derken kedi kesenlerden bahsetmiyorum, bunlar sadece medyanin bu inanisi kötü göstermek amaci ile yaptigi bilincli propagandadir. Bu manada Satanist olun diyede yazmiyorum, sadece farkina varin! Cünkü bircok hükümet yetkilisi, baskanlar, papalar, krallar ve kraliceler bu inanislari sayesinde bugün yönetimi ellerinde tutuyorlar. Yani "Isigi" (bilgi) ellerinde tutarak. Sizlerede bu bilgiye ulasmayin diye Lucifer adini daha cok Satan veya Seytan ismi altinda sunarak sizlere öcülü böcülü görüntüler göstererek, sizlerin bilgiye ulasmanizi engellemeye calisiyorlar. Bir düsünün! Bir hazine haritasi buldunuz, tonlarca altin ve akabinde güc ve kudret sizi bekliyor. Bu haritadan herkese bahsedip güc ve kudret sansinizi yokmu edersiniz yoksa sadece bir kac kisiyle bu sirri paylasip güce ve kudrete ulasmayami calisirsiniz? Mantiginizi kullanin ve nötr bakin lütfen! Cevabi sanirim belli! Hirs=Güc, yani kendinize saklarsiniz. Peki hazinenin kokusunu almislari nasil uzak tutmaya calisirsiniz? Deniz canavarlarindan ve insan yiyen küpekbaliklarindan bahsederek! Degilmi?

Dedigim gibi satanistligi yüceltmek amaci ile degil sadece neyin ne oldugunu anlamaniz icin yaziyorum. Sadece nötr bakin ve mantiginizi kullanin.

Veee show zamani [img]images/smilies/smile.gif[/img]

Kral Solomonun bulundurdugu anahtar icin yapilmis "Anahtar Deligi"! Astroloji!

Anahtari tutan ise St. Peter ve parmagi ile yönü gösteriyor! Avlunun ortasindaki Horusun Penisini (Monolit) görüyormusunuz?

Ayni zamanda gördügünüz gibi büyük avlu Ingiliz bayragini ve ön avlu yani kücük olan yer ise Nazi bayragini temsil eder. Ingiltere 1213 yilinda Vatikanin emri altina girmeyi kabul etmisti! Yani Ingilizler Vatikanin kölesi.

Tesadüf diye birsey yoktur!!!

Washington! Piramidi görebilen varmi. "All seeing eye" nerede? Beyaz saray! Horusun Penisi ise tam karsina dikilmis!

Hampton Court. King Henry VIII in yeri.Canberra Avusturalya!

Yeni Delhi!Karlsruhedeki Alman Parlamento binasi! Günes ve Piramit!

Hmmmm bunu daha önce nerde görmüstüm ben?Karanlikta gizliyi görebilen baykus! Bilgelik! The OWL (ALL) Seeing Eye!

Paristeki Arc de Triumph gecidi. Günes saatini göreniniz varmi? 12 ve 6 iki ana cadde! Ayrice Anitin etrafina cok iyi dikkat ederseniz günes cikintilarinida (hafif kirmizi) görebilirsiniz. Göremiyorsaniz google map de yakin cekim bakin.Simdi, bir sehrin sokaklarinin daha sehir olusturulmadan bu halde nasil tasarlanabilmis oldugunu bir hesaplamaya calisin.

Yukarida (günes) ne ise asagidada o (günes) dur! Astroloji

Sizce bu bilgiye, bu karmasik yapilandirmalara kalkisan bir grup suan dünyayi yönetiyor ve bu grup Luciferanian yani sizin deyiminizle Satanist. Fakat amac ne? Günese saygi! Hayat getiren isiga saygi! Dogaya saygi! Doga kanunlarina saygi!

Tüm dinler, istisnasiz tüm dinler öyle veya böyle Günese olan Saygi temeli ile olusturulmustur. Yani hangi dine mensup olursaniz olun, temeli Günese Saygidir! Tapmak degil saygi. Kan ritüalleri ise ölümden hayatin dogumunu simgeler. Cünkü dogada ölümden hayat dogar ve böylede devam eder. Ouroboros sembolünün acikladigi gibi! Din hakkinda bana istediginizi yazabilirsiniz. Yani dinin güzellikleri, mantigi veya felsefesi hakkinda! Ancak yaptiginiz adak verme (satanistlerde adak vermiyormu? ha o baska degilmi!) ibadet etmeler, namaz kilmalar, yaraticiya olan sayginiz, hepsi günesi temsil eder. Sizler sadece bu acidan bilgilendirlmediniz hepsi bu!

Sokaga cikinca etrafinizda aslinda ne kadar cooooook günes sembolu olduguna bir bakin! Neden günes sembolleri diger tüm dinsel sembollerden daha yaygin? Günesi kadim uygarliklar bircok cesitli sembolle belirtmislerdi en ilginclerinden biride Swastika idi. Naziler ters cevirip "kara günes" anlaminda kullandilar. Yani hayat getiren degil, öldüren günes anlaminda!

Etrafiniza gercekten dikkatli bakin! RA nin gözü, 666, günes, yildiz sembolleri heryerde! Ya görmek istemiyorsunuz, ya anlayamiyorsunuz yada bosveriyorsunuz. Luciferanian lar icin buda saklama görevlerini basari ile gerceklestirdikleri manasina geliyor. Yani isigi gözünüzün önüne koyuyorlar fakat siz kör oldugunuz icin göremiyorsunuz! Sizce deccal kim? Gözüyle göremeyen, kulagiyla duyamayan tek gözlü canavar degilmi! Size tüm bilgiler önünüze seriliyor fakat sizler "neden" nini anlayamiyorsunuz cünkü ilgilenmiyorsunuz. Lucifere tapanlar astroloji ile yatip kalkarlar. Astrolojiye bakmadan ne tuvalete giderler nede öksürürler. Astroteoloji herseyin kaynagi.

Arastirmalarinizda basarilar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Adalet 15:11 21.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up