Parapsikoloji & Spiritüalizm

Su Daveti - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Su Daveti
DiLara 02:10 02.02.17
Bu konu nefs-i emmare itibari ile degil, Bir arastirmaci ve Insanliga faydali olanabilinecek takva sahibi ihlasli bir ruhani kişilik icinde arastirma ve ilim yolu tutulmalidir.

Tavsiyem Bu islerle(Azaim ilmi) ile ilgilenenlere Basiret gozunuzu acmanizdir. Vesselam.... asagiya yazdigimda ilmi ve ruh gucu az, bu gibi konularda bilgisi yetersiz sirf merak konusu veya başi boş bir ceserat ile kesinlikle denenmesini tavsiye ederim. Neden dersen Kuranin tilsimlariyla onlari itaat ettirmektir ve serlerinden kurtulmaktir. ozune girmektir, Bu nasil derseniz Zikir iledir. Devamli zikir… vesselam… Nedemek istedigimi, Bedi-u Zaman Said Nursi hazretlerinin sozleriyle bitirmek isterim.Ve çok su-i istimalata mense olmakla beraber,içinde bir dogru olsa on yalan karisiyor.Cünkü, dogruyu ve yalani ayirdedecek bir mihenk,bir ölçü olmadigindan habis ruhlar ve seytana yardim eden cinnîlerin,bu vesile ile,hem onun ile mesgul olanin kalbine ve hem de Islemiyete zarar vermek ihtimali var.Cünkü, maneviyat namina,Islâmî hakîkatlere ve genel inanca aykiri haber vermeler oluyor.Habis ruhlar iken,kendilerini temiz ruhlar zannettirip,belki kendilerine bazi büyük veliler namini verip Islamiyetin esaslarina aykiri sözlerle zarar vermeye çalisabilirler.Hakikati degistirip,saf gönüllüleri…Fakat simdiki gibi, bazen kendine …… namini veren cinlere ve seytanlara ve habis ruhlara musahhar ve maskara olup oyuncak olmak degil,belki Kuranin tilsimlariyla onlari itaat ettirmektir ve serlerinden kurtulmaktir.

Hem, ruhlarin temessülüne isaret eden Hz. Süleymanin (a.s.), ifritleri celb ve teshirine dair ayetler; hem,"Ona (Meryeme) ruhumuzu (Hz. Cebraili) gönderdik de,kendisine düzgün bir insan seklinde temessül etti" gibi bazi ayetler, ruhanîlerin temessülüne isaret etmekle beraber,ruhlarin celbine dahi isaret ediyorlar.Fakat isaret olunan temiz ruhlarin celbi ise, medenîlerin yaptigi gibi, hezeliyat suretinde bazi oyuncaklara,o pek ciddi ve ciddi bir âlemde olan ruhlara hürmetsizlik edip,kendi yerine ve oyuncaklara celbetmek degil; belki ciddi olarak ve ciddi bir maksad için,Muhyiddin-i Arabî gibi zatlar ki,istedigi vakit ruhlar ile görüsen bir kisim ehl-i velayet misüllü, onlara müncelip olup,münasebat peyda etmek ve onlarin yerine gidip âlemlerine bir derece yaklasmakla ruhaniyetlerinden manevi istifade etmektir.Kâmil müslümanlar,ruh çagirma seanslariyla gayb âlemini tanimaya çalismak yerine,Kuran vasitasiyla o âlemi bilmeye gayret ederler. ira Kuran, alem-i sehadette âlem-i gaybin lisanidirMENDEL-I NEFSI ;

Su daveti:

.........Mesaji yazan tarafindan.............SILINMISTIR........ozel olarak verilecektir!..................... bil hubud ve şimmuuu dehneti, Behderyuşin, ve Lekyuşin ennar tahrik mes asa ismillahi aziym. Dedikten sonra devami olarak (Ayet)>Elleti tettali-u alel ef-ideh inneha aleyhim mu’sadeh, fi amedim mumeddedeh. (Ve tekrar devam ederek baska bir Ayeti okursun )>Ya gavmena ecibu daiyallahi…………(den)………. Ulaike fi dalalin mubin. (e kadar olan ayet). (Ve sonra su ayeti eklersin)> Tahsebuhum cemian ve gulubuhum şedde.Buhur: Luban, Kusbara Sarttir.Davet şekli : 3 gun oruc tutulur, her namazdan sonra Azimet 7 defa okunur 3 gun sonra yatsi namazindan sonra veya gece bir koseye cekilir, Yukaridaki ayetleri misk, zagferan(safran),gul yagi ile karistirilmiş ince uclu bir murekkep kalem ile Kristal bir kasenin icine yazilir. Temiz su icine dokulur ve yazilarin silinmesi saglanir, sonra gozlerini sudan ayirmadan, Azimet 121 defa tekrarlanir, hadimler suyun icinde gorunrneyme baslarlar.Gonderilmesi: 7 defa Zilzal suresi, veya baska bir Sarfiye duasi olabilir. ("Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"

Üç,Yedi,Dokuz,11 vs.... defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler.

Unutmadan davet esnasinda, Keşif ayeti yazilip alnina konur. (Basina taktigin tekkenin icine alnina yerlesebilecek sekilde koy.)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 12:45 20.04.17
Emeğinize sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sihirzede 00:21 03.08.19
Su ile cin daveti çok meşhurdur. Su ve ateş birbirine zıt şeyler gibi dursa da, davet yapılınca çok rahat kendilerini suda gösterebiliyorlar. Allah razı olsun paylaşımınız için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up