Parapsikoloji & Spiritüalizm

Fotokinezi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Fotokinezi
SiLence 02:32 02.02.17
Fotokinezi çoğu kaynakta 2 anlamıyla verilmiştir.

1-)Hayvanlarda,aydınlıkta karanlığa,karanlıkta aydınlığa iten dürtüdür.

2-)Işığı kontrol etme yeteneğidir.Fotokinezi adı üstünde FOTONkinezi fotonları kontrol etmektir.Fotonları kontrol ederek karanlık ortamı aydınlığa,aydınlık ortamı karanlığa çevirebiliriz.Örneğin,merdivenlerdeyk en ışıklar söndü her yer zifiri karanlık.Fotokinezi yeteneğimizi kullanarak gözümüzü beyin gücü ile bir gece görüşü özelliğine çevirebiliriz.

Görünmez olup,görünmez oldurabiliriz.Fotonları kontrol ederek cismin arkasındaki görüntünün aynısını cismin üzerine fotokinezi yeteneğimizi kullanarak yansıtırız.Bu şekilde görünmezlik yapılır.Belki başka yolları vardır ama bana en mantıklı gelen bu yöntem.Fotokinezi yapabilmek için ve kendimizi geliştirmek için önce fotonlar hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Foton, ışık duvarı üzerinde her iki aleme ait pozitif ve negatif kütleleri dengede olan ve ışık hızıyla hareket eden bir birleşimdir. Foton, saniyede yaklaşık olarak 300.000 km. hızla hareket etmek zorunluğundadır.Foton, elektromanyetik alanın en temel birimidir (quant), ışık taneciğidir.Işık hızıyla hareket eder. Sonsuz ömrü vardır. Durgun kütlesi sıfır olarak kabul edilir (2005 yılındaki son verilere göre kütlesinin üst limiti m

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 14:58 21.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up