Parapsikoloji & Spiritüalizm

Hayvanlarla telepati yapılır mı ?? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Parapsikoloji & Spiritüalizm>Hayvanlarla telepati yapılır mı ??
SiLence 03:00 02.02.17
Yapan var mı bilmem ve ya aklınıza geldi mi Telepati üzerinde yoğunlaştığım bir gün aklıma bir soru takıldı ! Hayvanlarla telepati yapabilir miyim diye. Hz. Süleyman'ın bütün varlıklara hükmettiğini düşündüm.. Hayvanlara da hükmediyordu o zaman.. peki bunu nasıl yapıyordu diye bir soru daha takıldı aklıma.. düşündüm.. bana göre zihinsel yolla onlara emirler veriyordu..yani telepati yapıyordu.. böyle sonuç çıkarınca ilk işim.. bir hayvan bulmak oldu.. arkadaşımın köpeği üzerinde.. bir iki gün denemeler yaptım.. arkadaşım köpekle yol boyunca gidiyordu.. ben köpeğe içimden hey dostum arkana bak dedim.. köpek.. ilk önce tepki vermedi.. telepatiye yoğunlaştım .. zihninin içine girdiğimi düşündüm.. arkandayım diye fısıldadım.. köpek o an.. durdu ve arkasına baktı..etrafa baktıktan sonra yoluna devam etti.. böyle biraz daha deneme yaptım... ya benim bulunduğum tarafta birşey ilgisini çekiyordu ya da ben telepati yapıyordum.. çünkü köpek her ona seslenişimde..tepki veriyordu.. bana bakıp başını yatay doğrultuda sallıyordu.. bunun bir tesadüf olabileceği aklımdan hiç çıkmadı.. ve başka bir gün yolda giderken bir güvercin sürüsü gördüm bir binanın çatısında bekliyorlardı..kendime kaldırımda bir yer seçtim ayakta dikilmeye başladım.. kuşlara telepati yoluyla erişmeye çalıştım.. onların beni dinlediğini düşündüm.. biraz beklledim.. sonra kuşlara hadi gelin bende tam size göre bir yem var diye ardı ardına seslendim.. ilk 2 dk kuşlar havalanıp havalanıp geri yerlerine kondular.. daha sonra benden korkmayın dostunuzum diye seslendim.. bu telkin üzerine 2 tane kuş havalanıp yanıma kadar geldi.. etrafımda bir iki tur attılar.. sanki onlara söz verdiğim yemi arıyorlardı..tam bu sıra da kuşlar birer ikişer gelmeye başladı.. hepsi yerde birşey arıyormuş gibi dolanıyorlardı.. belki bana alışmışlardır diye düşündüm.. sonra kuşlara kusura bakmayın sizi kandırdım dedim.. kuşlar bunun üzerine yanımdan uzaklaştılar..biri hariç sürekli beni takip etmeye başladı.. on metre ilerleyip durdum.. gözlerine baktım yemim olsa verirdim kusura bakma diye yeniden telkinde bulundum.. bunun üzerine kuş uçarak diğerlerinin yanına gitti..sizce hayvanlarla telepati yapılabilir mi benim yaşadığım bu olaylar.. tesadüf olma ihtimali var mı yoksa telepatiyi başardım mıYakında arkadaşımın balıklarıyla deneme yapacağım o tecrübelerimi de sizlerle paylaşacağım..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 14:43 21.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sihirzede 23:54 02.08.19
Sayın Silence, siz zaten hayvanlarla gayet başarılı telepatiler yapmayı başarmışsınız. Lakin Kuran-ı Kerim'de Süleyman Peygamberin telepati yapması ile ilgili bir şey görmedim. Onun yerine Allah tarafından verilen bir ilimle, hayvanlarla konuşmaları ve onların konuşmalarını anlaması var.
"(Habîbim, yâ Muhammed!) And olsun ki (biz) Dâvûd’a ve Süleymân’a BİR İLİM VERDİK DE: “Bizi mü’min kullarının birçoğundan üstün kılan Allah’a hamd olsun!” dediler.
Süleymân da, Dâvûd’a vâris oldu ve dedi ki: “Ey insanlar! BİZE KUŞLARIN DİLİ ÖĞRETİLDİ ve bize herşeyden verildi.(*) Doğrusu bu, gerçekten apaçık lütuftur.” Neml Suresi, 15-16.
Ayrıca Hüd Hüd ile de konuşuyor:
(Süleyman peygamber Hüdhüd'e diyor "Bakacağız, doğru mu söyledin, yoksa yalancılardan mısın? Benim şu mektubumu götür, onlara bırak. Sonra da yanlarından ayrıl.Ve ne sonuca varacaklarına bak” Neml suresi, 27-28.
Çalışmalarınızın sonuçlarını bekliyoruz. İyi akşamlar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Erentn 00:13 11.08.19
Şimdi hayvanlarla telepati gücüyle konuşabilir ona hükmede bilir miyiz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aeastroom 21:38 12.08.19
Erentn Nickli Üyeden Alıntı:
Şimdi hayvanlarla telepati gücüyle konuşabilir ona hükmede bilir miyiz
Olabilir tabi ki neden olmasın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fromatlantis 09:32 12.09.19
Süleyman Peygambere verilen her şey Allah katından ilim ile verilmiştir.İlmi Ledun...Bizlerse bize doğuştan verilen ruhsal yetenekleri geliştirerek bir yere gelebiliriz...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi