Parapsikoloji & Spiritüalizm

Mekan Ve Zaman İçinde Durugörü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Mekan Ve Zaman İçinde Durugörü
madlen 03:02 02.02.17
Mekan İçinde DurugörüUzakta meydana gelen olayları ya da yerlerin algılanması ve görülmesidir. Normal olarak görülmesi mümkün olmayan uzaktaki bir yerin veya kapalı, saklı olan şeylerin görülerek tariflerinin yapılabilmesi bu seviyeli bir durugörü yeteneğinde mümkündür.Zaman İçinde Duru görüGeçmiş ya da gelecekten bilgi veren kahinlerin kullandıkları yetenektir. Durugörünün en gelişmiş safhasıdır. Durugörünün bu safhasında görülen imajlar geçmiş bir zaman diliminde meydana gelmiş olan bazı olaylarla ilgili olabileceği gibi gelecekte ortaya çıkacak olan bazı olaylarla ilgili de olabilir. Burada da adeta bir film seyredermişçesine olaylar izlenebilir. Bu derece gelişmiş bir durugörü yeteneğine sahip olan kişilerin sayısı bir hayli azdır. Çok ender olarak görülür.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 09:30 21.04.17
Allah razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 15:17 14.05.17
007 10:15 27.05.17
Bu güzel Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
WhiteQueen 12:08 11.06.17
Emeğine saglıkkk teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:55 09.03.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yafes 22:02 10.03.18
Yunus 22:54 01.05.18
Ben küçük yaştan beri rüyalarımda böyleyimdir. Eskiden bilmezdim neden olduğunu. Mesela arkadaşlarını görürüm o an oldukları yerde bende onlara bi köşeden bakıyo olurum. Sonra anlatırım onlara, ozamanlar çok günahımı aldılar.çok dedikodumu yaptılar. Nere gittiğimizi biliyor hep bize rüyamda gördüm diye zarf atıyo diyolarmış.okdar çoktuki yıllardır var bu rüyaların hala. Mesela biri araçla kaza yapıyo görüyorum tanı tanıdığım.hemen uyanıp aryıyorum 3 5 dakika önce yapmış oluyor. Bi böyle bildiğim kişilerin rüyaları var. Yani böyle onlardan haberim oluyor. Birde bil ediğim mekanlar ülkeler vs oralarada gidiyorum rüyamda sonra netten arastoeıyorum öyle yerler ve o gördüğüm şeyler aynen varmış. İlginç . bu yeteneğin üstüne nasıl gidilir bilmiyorum. Ama bu bende ilkokul çağından beri var. Hala 6 --7 yasında gördüğüm rüyaları bile hatırlarım. Yani baya baya Astral yaşıyorum galiba yıllardır ))

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ben film izlergibi bazı tarihlerin içinde de oluyorum bazen. Hep yazarım bu rüyaları . sence ne yapmalıyım. Yani bana neleri işaret ediyor anlayamıyorum. Ama etkisinden çıkamadığım gerçekmiş gibi yaşadığım çok rüyaların var özellikle tarih yer ve ülkelerle ilgili. İsterdim bu özelliğimi verimli bişekilde kullanabilmeyi şifresini çözmeyi.lakin sadece görüyorum ))))

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi