Parapsikoloji & Spiritüalizm

Okuyun Hayran Kalacaksınız - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Parapsikoloji & Spiritüalizm>Okuyun Hayran Kalacaksınız
SiLence 03:02 02.02.17
Stalin’in Ünlü Telepatı WOLF MESSINGWolf Messing, 1899’da Varşova yakınlarındaki Gora Kalwaria’nın küçük bir köyünde doğdu. Ailesi son derece yoksul ama dindar kişilerdi. Altı yaşındayken Talmud’u ezbere bilen Wolf’un güçlü bir hafızası vardı. Köyün hahamı Wolf’un okula giderek din dersleri almasını ve haham olmasını önerdi, Wolf bu öneriyi kesin olarak reddetti. Bir gün babası onu sigara almaya göndermişti. Akşam vakti evlerinin verandasının basamaklarında beyaz giysiler içinde adeta parıldayan devasa bir kişi aniden önünde belirdi, “Oğlum, sana geleceğini bildirmek üzere Yukarı’dan gönderilen bir haberciyim ben! Okula git, duaların gökleri hoşnut edecektir” diyerek ortadan kayboldu. Wolf yere serildi kaldı, kendine gelince başında telaşla bekleşen ana babasına başından geçenleri anlattı. Bu olaydan sonra daha fazla direnemeyerek okula başladı.

Okulda dua ile geçen hayat onu mutlu etmiyordu. On bir yaşındayken cebine birkaç kuruş koyup bir trene kaçak olarak bindi, oturma yerlerinden birinin altına gizlendi. Kontrolör bilet sorunca bir gazeteden kopardığı kağıt parçasını adama uzattı ve kontrolörün bunu bir bilet olarak algılaması için telkinde bulunmaya başladı. Kontrolör kağıt parçasını elinde evirip çevirdikten sonra “Madem biletin var orada neden saklanıyorsun? Hadi kalk iki saat sonra Berlin’de olacağız” dedi. Bu olay Wolf’un zihni yeteneğini ilk keşfedişiydi, kontrol memurunun zihnini yönlendirebildiğini anlamıştı.

Berlin’de bakkal çıraklığı yaparken bir gün yolda açlıktan düşüp bayıldı. Hastaneye kaldırdılar. Hastanenin psikiyatristi Dr. Abel çocuğun olağanüstü yetenekleriyle ilgilendi ve ona isterse katalepsi haline girebileceğini söyledi. Daha sonra Wolf çeşitli yerlerde gösteriler yapmaya başladı, bir tabuta giriyor ve üç gün süreyle bir ceset gibi yatıyordu. Viyana’da yaptığı bir programdan sonra Albert Einstein ve Sigmund Freud’la tanıştı, yaptığı telepatik numaralarla onları da şaşırttı.

On yıl süreyle tüm dünyayı dolaştı. Hindistan’da Gandhi ile görüştü ve Gandhi’nin yaptığı bir testi de başarıyla atlattı. Polonyalı bir kontun mücevherlerini bularak ününü iyice artırdı. Messing, 1937 yılında Varşova’da verdiği bir temsilde “Hitler doğuya saldırırsa mahvolur” demişti, oysa ortada henüz savaş filan yoktu. Hitler tüm inançlı mistikler gibi bu kehanetten etkilendi ve Messing’in başına 200 bin Mark ödül koydu. 1939’da Alman orduları Varşova’ya girdiğinde bir Nazi subayı Wolf’u sokakta çevirip kimlik sordu, onun Messing olduğunu anlayınca insafsızca döverek hapse attı. Yetenekleri bu sefer de Wolf’un imdadına yetişmişti. Tüm subay ve erlerin kendi hücresinde toplanmaları için zihinlerine telepatik emirler gönderdi, gerçekten de bir süre sonra hepsi hücresinde toplandılar. Wolf yattığı yerden fırla kapıyı üstlerine kilitleyip kayıplara karıştı. O akşam Sovyet sınırını geçmeyi başardı, ama ana babasıyla kardeşleri Naziler tarafından acımasızca katledildiler.Sovyetlerdeki Bielorusi kentinde gösteri yaparken iki Sovyet polisi tarafından sahneden alınarak apar topar Stalin’in huzuruna çıkarıldı. Stalin onun ününü duymuştu, Messing’i denemeye karar verdi. İlk denemede yeteneğini kullanarak Moskova’daki Gosbank gişesinden 100 bin Ruble çalmasını istedi. Messing bankaya girdi ve not defterinden kopardığı iki boş yaprağı gişedeki memura uzattı, sonra da adama 100 bin Rubleyi çantaya koyması için zihni telkinde bulundu. Memur hemen harekete geçip paraları çantaya yerleştirdi. Messing çantayı alıp bankadan çıktı ve dışarda bekleyen Stalin’in görevlendirdiği iki adama para dolu çantayı gösterdi. Sonra geri dönüp veznedara biraz evvel verdiği çeklere tekrar bakmasını söyledi, boş kağıt parçalarını gözden geçiren adam kalp krizi geçirerek olduğu yere yığıldı!

Stalin bu sefer daha zor bir deneme yapmaya karar verdi. Messing bir hükümet binasına götürülecek ve oradan çıkması istenecekti. Binada görevli tüm muhafızlar Messing’i binadan çıkarmamak için sıkı emir almışlardı. Wolf rahatlıkla binadan çıkmayı başardı, üstelik onu gören tüm muhafızlar selam durmuşlardı. Stalin bu olaydan çok etkilendi ve son bir deneme daha yapmak istedi.Bu sefer Messing izinsiz ve geçiş belgesi olmaksızın Stalin’in Kuntsevo’daki odasına girecekti. Evin çevresinde çok sayıda muhafız vardı, koruma olağanüstüydü. Birkaç gün sonra Messing Stalin’in bulunduğu binaya girdi, muhafızlar selam duruyor, hizmetkarlar saygıyla kapıları açıyorlardı. Bir dizi odadan geçtikten sonra Stalin’in bulunduğu odaya girdi. Stalin Messing’i karşısında görünce hayretten donakaldı. Bunu nasıl başardığını sorunca Messing, “Muhafiz ve hizmetkarlara zihni telkinde bulundum, ben Beria’yım, ben Beria’yım dedim” diye yanıtladı. Oysa Messing Stalin’in gizli polis şefi Laurenti Beria’ya hiç benzemiyordu! Bu olaylar duyulunca Messing’in ünü tüm Sovyetlere yayıldı. Bazı siyasiler onun çok tehlikeli biri olduğunu söyledilerse de Stalin Wolf’u korumaya devam etti.Sovyet bilim adamları ve parapsikologlar onunla deney yapmak için birbirleriyle yarışır olmuşlardı. Messing, Rus Alman ilişkilerinin çok iyi olduğu 1940 yılında bir kehanette bulunarak Sovyet tanklarının faşizmi ezeceğini ve Berlin sokaklarında boy göstereceğini söyledi. Oysa Stalin o günlerde Hitlerle bir saldırmazlık antlaşması imzalamıştı. Fakat antlaşma çabuk bozuldu ve Nazi orduları Sovyet topraklarına girdiler. 1943 yılında Messing, Baltık, Beyaz Rusya, Ukrayna ve Kırım’ın Nazilerce işgal edileceğini söyledi ve aynen dediği gibi de oldu. Bir emniyet tedbiri olarak götürüldüğü Sibirya Novosibirsk’te savaşın 1945 Mayısında sona ereceğini söyledi ve savaş Mayısın ilk haftasında sona erdi. 1940 yılında yaptığı kehanet doğru çıkmış, Sovyet tankları Berlin sokaklarında boy göstermişti. Messing Sovyetlerde kazandığı paralarla Kızıl Ordu’ya iki uçak hediye etti.

Tüm zamanların en büyük telepatlarından biri olan Wolf Messing, kendisi hakkında sorulan sorulara verdiği yanıtlarda olağanüstü yeteneğine dair bazı ipuçları vermiştir. Messing telepati yeteneği hakkında şunları söylemiştir: “İnsanların düşünceleri imajlar halinde gelirler bana. Nerede olurlarsa olsunlar vizyonları alırım. Düşünce okuma gücünde doğa üstü ve esrarlı bir durum yoktur. Benim yaptığım, doğal yasaları disiplin altına alarak kullanmaktan ibaret. Kendimi karışık tesirleri alacak şekilde bir tür derin gevşeme haline sokmakla işe başlıyorum ve telepati kolayca meydana geliyor. Hangi düşünce olursa olsun alırım. Vericinin vücuduna dokunursam, düşüncelerini diğer düşüncelerden arınmış olarak almam daha kolay olur, ama fizik temas ille de gerekli değildir benim için. Gözlerimi bantla kapattıklarında telepatik faaliyet daha kolay olur. Vericiyi görmediğim durumlarda, düşüncesini yakalamak için tam bir konsantrasyona girerim. Sağır ve dilsizlerden gelen yakalanması pek kolay düşünceler çok ilgi çekicidir. Galiba diğer insanlardan daha açık seçik düşündükleri için böyle oluyor. Vericinin zihni karışıksa ve çelişkili düşüncelerle doluysa, telepat tıpkı bulanık çekilmiş bir fotoğraftaki gibi net olmayan vizyonlar görür.Yazıdan Çıkardığım Sonuç

Bu güç hepimizde var ama çok ciddiye alıp imkansız gibi görüyoruz son bölümde söylediği gibi bu gayet doğal bir şey bir kişinin yaptığını herkes yapabilir neden biz de yapamayalım kendimizi çok kasarsak olmaz wolf messing gibi doğal bir olay olarak görmemiz lazım diye düşünüyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Drogo 14:27 21.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zoi portelli 01:00 21.07.17
peki bu telepatik gücümüzü nasıl geliştireceğiz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Talipbey 16:13 26.02.18
Stalin ispiritizma sayesinde cok yasayip cok zulum yasatti
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zafer038 17:18 26.02.18
allah razı olsun paylaşanlardan yayınlayanlardan teşekkürler...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Usmanaga 18:05 27.02.18
Çok güzel bir paylaşım insanın kendine ve içindeki güce inanması gerektiğini vurgulayan
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Metoneh 23:08 16.07.19
Parapsikoloji ile alakası varmı ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi