Parapsikoloji & Spiritüalizm

Foton kuşağı ve kuran buyurun.. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Foton kuşağı ve kuran buyurun..
SiLence 21:59 04.02.17
O gün yer, başka bir yere, gökler de başka göklere dönüştürülür ve insanlar bir ve kahhar (her şeyin üzerinde yegâne hakim) olan Allah’ın huzuruna çıkarlar. (14-48)ayet.yani dönüşüm...başkalaşım...belki de ışın yoluyla...‎102. O gün günahkârları, (gözleri korkudan donup) gömgök kesilmiş olarak haşredeceğiz.103,104. Aralarında birbirlerine “(Dünya’da) sadece on (gün) kaldınız” diye gizli gizli konuşacaklar. –Onların, hakkında konuşacakları şeyi biz daha iyi biliriz.- O vakit içlerinden en aklı başında olanları, “Siz sadece... bir gün kaldınız” diyecektir.(TaHa Suresi)BENCE BU EN ÇARPICI AYETLERDEN BİRİ..Çünkü dikkat edin BİR GÜN. bir güne dikkat çeker. O bir günden kasıt, güneşin galaksi ertafındaki 26 bin yıllık BİR TEK döngüsünün sonudur..21 Aralık 2012 günü bir CUMA GÜNÜDÜR.CUMA.21 aralık 2012 günü,mayaların takvimlerinin bitişi ve güneşin bir galaksi dönüşünün bitişidir böyle ifade etmişlerdir.zaten mayaları Zülkarneyn A.S ın eğittiği düşünülmektedir çünkü Kuranı Kerimde Zülkarneyn A.S la ilgili ayette ''Onu güneşin battığı yöne uzaklara ve uzaklara biz gönderdik de oradakilere bilmedikleri şeyleri öğretti'' diye geçer...Zaten mayalar binlerce yıl önce bir yılın 365 gün olduğunu bulmuş,dünya güneş arası uzaklığı tam hesaplamış ve nasanın daha dün bulduğu 10. gezegenin varlığını zaten belirtmişler.Ve mayalar bildiklerini kendilerine bir yabancının öğrettiğini ve o yabancının daha sonra tekrar geleceğim deyip gidip bir daha gelmediğini belirtmişlerdir.şimdi diğer ayetlerde...‎38. Andolsun, gökleri, yeri ve ikisi arasında bulunanları altı günde (altı evrede) yarattık. Bize bir yorgunluk da dokunmadı. ( Suresi)...foton kuşağına giriş 6 gün olarak biliniyor.başlangıcı gibi çıkışı da 6 gün.yani foton kuşağının karşısında bir giriş var zaten. biz öyle yaratıldık 6 günde ve şimdi dönüşümüz yine 6 günde olamaz mı?‎7,8,9,10. Gözler kamaştığı, ay karanlığa gömüldüğü, güneş ve ay bir araya getirildiği zaman, o gün insan “kaçış nereye?” diyecektir. (Ayet)Sorarım şimdi size,güneş ve ay kararınca GÖZ NEDEN KAMAŞIR Kİ?

TABİ Kİ BAŞKA BİR IŞIK KAYNAĞINDAN!ve ve ve...foton kuşağına girince önce güneş ve yıldızları göremeyeceğiz deniyor...yani 3 gün karanlık,sonra güneş ve yıldızlar tekrar görünüyor...Kuranda da yine ayetlerde güneşin ışığnın söneceği ve ayın kararacağı elbete geçiyor.Güneşin batıdan doğuşunun nasıl olabileceğini ve şuan dünyamızın dönüş hızının sıfır nıktasına çok yakın olduğunu artık belirtmeme gerek yok...sıfır noktasından sonra durup 2-3 gün içinde ters döneceğini söylememe gerek yok sanırım.( schuman rezonansı dünyanın kalp atışı değişiyor yazın google ve bakın görün ki son 40 yıla kadar binlerce yıldır 7.8 olan dönüş hızımız 12.1 e çıkmış ve 13 sıfır noktasıdır yani oraya gelince durup ters dönüyormuş ve fosillerden daha önce bunun bir kez olduğu tahmin ediliyormuş yani dünyanın ilk oluşumu sırasında foton kuşağına ilk girişte olabilir mi bu?Güneş bu şekilde giderse yakında batıdan doğacak yani.Dünyamıza kozmik ışın yağıyor ayrıca heryerde haberlerde söyleniyor ve bilim tarihinde ilk kez ışın kaynakları samanyolu dışından,karanlık maddeden geldiği sanılıyor bu karanlık madde sakın foton kuşağı olmasın?ilk girince hani güneşin ışıkları bile sönecek ya (Kuranda da geçtiği gbi)...?!Gezegenler değişmiş,samanyolu dışından acayip kozmik ışınyağıyor tüm samanyoluna,güneş eylül 2012 patlamaları için nasa uyarıyor,tüm gezegenler daha parlak,ayda ve marsta bile atmosfer oluşmaya başlamış...

bunlar bilimsel veriler ben uydurmadım..

ne diyorsunuz?AYRICA,21 ARALIK 2012 DE GEZEGENLERİN ÇOK FARKLI BİR DİZİLİŞİNİN OLACAĞINI BİLİYOR MUSUNUZ?

Bilindiği gibi 21 Aralık tarihi yılın en kısa günüdür. John Major Jenkins, 21 Aralık 2012’de gökyüzünde oluşan astronomik konumların, oldukça sıradışı birleşmelere işaret ediyor. Bunların en önemlisi, gezegenlerin ve Ay’ın üzerinde hareket ...ettiği, “Ekliptik” olarak adlandırdığımız “tutulum çemberi”nin, tam 21 Aralık günü Samanyolu’nun dünyadan görülen ekvatoral çizgisiyle kesişmesi. Bu kesişmenin, modern astronomik ölçümlere göre "galaksimizin merkezi” olduğu belirlenen noktada (süper karadeliklerden biri olduğu düşünülüyor.) gerçekleşmesi, bu tarihi daha da ilginç kılıyor. Ama daha ilginci, 21 Aralık günü Güneş’in de tam “gündönümü” sırasında bu noktayla aynı hizaya gelmesi. Astronomik deyişle “Gündönümü Güneşi”, Ekliptik ile Samanyolu kuşağının “galaksi merkezi” olduğu belirlenen noktayla aynı hizada kesiştiği koordinata yerleşiyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 12:22 21.04.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Acizkul98 21:56 06.05.17
Emeğine saglıkkk güzel bir paylaşım olmuş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 22:54 21.05.17
Allah razı olsun, teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 12:32 22.05.17
Bu güzel Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eloa 09:30 14.03.18