Pozitif Düşünce

Titreşiminizi yükseltmek için yapmanız gereken 9 şey - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Pozitif Düşünce>Titreşiminizi yükseltmek için yapmanız gereken 9 şey
Cennet 08:56 05.05.18
Yüksek titreşim yayan her şey yüksek enerjileri kendine çağırır. Yüksek titreşimli insanlar şanslılardır. Bazı insanlar otobüsü hiç bir zaman kaçırmazlar. Her işleri yolunda gider. Düşündükleri şeyler gerçekleşir. Buna ruhsal açıdan bakarsak o insanların enerji seviyeleri ve yaydıkları enerjileri yüksektir. Pek çok ünlü kişinin bu kadar ünlü olmasının bir nedeni de yüksek titreşim yaymalarıdır.

Titreşiminizi yükseltmek için yapmanız gereken 9 şey

1- Kendini sevmek ve harika bir insan olduğunu kabul etmen gerekir.
Bunu kabul etmek zor mu? Kendini sevmek... Önemsemen gereken ilk şey sensin ve sen harika bir insansın. Bunu düşünmeye başladığında titreşimin yükselecektir.

2- Kendini eşsiz olarak kabul etmen ve kendini yüceltmen gerekir.
Eşsizsin. Çünkü hepimiz tamamen birbirinden farklı yönleri olan insanlarız. Buna inanmak için parmak izine veya göz retinasına dikkatlice bak. 7 milyar insan yaşıyor ve senin parmak izin hepsinden farklı... 3- Şansına ve kaderine güvenmen gerekir.
Titreşimini yükseltmek için her gün şu olumlamayı yapmalısın. Şans yıldızım her gün yükseliyor. Kaderime güveniyorum.

4- Gülümsemen ve insanlara içindeki güzelliği hissettirmen gerekir.
Gülümsemek harikadır. Sen gülümsediğinde iç dünyan dahil tüm evren gülümser. Titreşimini arttıracak harika bir güçtür.

5- Kendine inanman ve hayallerini takip etmen gerekir.
Kendine inan ve güven... Hayallerinin peşinden koş... Çünkü o hayalleri boşuna kurmadın onlar sana verilmiş harika yol haritalarıdır.

6- Hayata aşık olman gerekir.
Hayat bir şiir ise sen onun şairisin. Onu sev ve ona tutkuyla sarıl. Hayatı sevdiğinde onu güzelleştirmek için tüm bilincin ve bilinçaltın çalışmaya başlayacaktır.

7- Evrenin enerjisine uyum sağlaman gerekir.
Evren bir rezonans ile titreşim yayar. Evrenin enerjisine odaklanmak için onu dinlemen gerekir. O tüm çevrendeki titreşimi değiştirecek harika bir güçtür. Onu dinlemek için sessizleşmeli ve 10 dakikanı kendine ayırmalısın.

8- Güzelliklere ve pozitife odaklanman gerekir.
Yüksek enerji ve titreşim pozitif enerjiden oluşur. Negatif enerji düşük bir titreşim yayar ve seni enerjisiz bırakır. Depresyondayken titreşimin çok düşüktür.
9-Muhteşem bir geleceğin olduğuna inanman gerekir.
Hayatının harika olacağına dair inancını kaybettiğin gün negatif enerjiye kapılırsın. Enerjin düşer. Bunu yaptığında ise titreşimini en alt seviyeye indirirsin. Geleceğine ve güzel şeylerin geleceğine dair olan inancını yükselt. Enerjin ve titreşimin yükselsin.
Kaynak:Yaşammimarıyız

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
TMO 22:34 13.05.18
Güzel konu teşekkür ederim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cennet 23:28 13.05.18
TMO Nickli Üyeden Alıntı:
Güzel konu teşekkür ederim.
Sağol kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
acar 00:31 27.05.18
aseyhmus 01:02 27.05.18
Cennet 10:57 30.05.18
acar Nickli Üyeden Alıntı:
Allah razi olsun
Allah senden de razı olsun kardeşim

---------- Post added 30.05.18 at 10:58 ----------

aseyhmus Nickli Üyeden Alıntı:
Allah razi olsun
Allah senden de razı olsun kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celil 11:27 30.05.18
çok güzel bir paylaşım kendimi iyi hissettim Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cennet 13:28 02.06.18
Celil Nickli Üyeden Alıntı:
çok güzel bir paylaşım kendimi iyi hissettim Allah razı olsun
Fayda sağlamasına sevindim
Rabbim senden de razı olsun kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebruss54 17:24 02.06.18
madlen 16:24 17.07.18
1- Bir kaba ya da bir bardağa su doldurup suyu kodlayabilirsiniz. Kodlama işlemini şöyle yapabiliriz bardağı(kabı) 2 elinizin arasına alarak Sevgili Su Köpeğimin( Arkadaşınızın İsmi Olabilir, Anneniz Olabilir Örneği Çoğaltabiliriz.) Bedenine Girdiğin Andan İtibaren Bedeninde Bütün Negatif Enerjilerin İdrar Yoluyla Bedeninden Atmasını Sağla Ve Onu Şifalandır.

2- Bu yöntemi köpek üzerinden anlatacağım. Bir elinizi köpeğin başına diğer elinizi köpeğin ağrıyan yerine ya da beline koyabilirsiniz. Örneğin köpek topallıyor bir elinizi başına diğer elinizi topallayan patisine koyabilirsiniz ya da Küçük dostumuz uyuz olmuştur bunun içinde yine bir elinizi başına diğer elinizi beline koyabilirsiniz.( Uyuzluk Bulaşmaz Fakat Önlem Amaçlı Şifa Verdikten Sonra Ellerinizi Yıkayınız. Şifa Verdiğiniz Sırada Elinizde Eldiven vb. Şeyler Olmamalıdır.) Yine bir kodlama yapacağız kodlamamız şu Bu Köpeğin Sevgili Organları Ve Hücreleri Bu Köpeğin Patisinde ki Topallamasına Sebep Olan Şeyi( Ya Da Uyuz İse Bu Köpeğin Uyuz Olmasına Sebep Olan Şeyin) Bulup Yok Etmenizi Ve Orayı Şifalandırılmasını Talep Ediyorum Teşekkür Ederim.(İnanarak 3 defa söylemenizi tavsiye ederim.)

3- İnsanda uygulamasına gelecek olursak iki elinizi ağrıyan yerinize götürelim örneğin ayağımız ağrıyor. Şunu diyoruz: Sevgili Organlarım Ve Sevgili Hücrelerim Ayağımın Ağrımasına Sebep Olan Şeyin(Ya Da Şişmesine, Morarmasına örnekler çoğaltılabilir.) Bulunup Yok Edilmesini Ve Şifalanmasını Talep Ediyorum Teşekkür Ederim.(Yine bana göre 3 kere demeniz yeterli olacaktır.)

4- İnsan ya da Hayvana yine iki elinizi götürerek Negatif Enerjilerden Arınmasına Yardımcı Olabilirsiniz.

İnsanlarda sol karın boşluğuna sağ elinizi götürünüz ve oranın ısınmasını bekleyin ısındıktan sonra elinizi yavaşça göbek deliğine doğru götürüp yumruk yapar şekilde çekiniz rahatlayacaksınız.

Hayvanlarda ise bir elinizi başına diğer elinizi karnına ya da beline götürerek şunu diyelim: Bu Köpeğin Sevgili Organları Ve Sevgili Hücreleri İçinde Bulundurduğu Negatif Enerjiden Arınmasını Talep Ediyorum. Elinizi Yavaşça Baş Kısmından Kuyruğa Doğru Götürünüz Kuyruğa Doğru Geldiğinizde Yine Yumruk Yaparak Çekiyoruz.

5- Aklıma gelen son yöntem ise Enerji Topu Yaratarak Ona Şifa Kodlaması Yapmak.

Bunu da şöyle yapıyoruz 2 elimizin sanki arasında bir küre varmış gibi yapıyoruz ve çeviriyoruz avuçlarınızda manyetik bir alan oluşacak ve birbirlerini itecekler. 1-2 dakika boyunca odaklanıyoruz ve onu güçlendiriyoruz daha sonra şu kodlamayı yapıyoruz. Sevgili Şifa Topum Şu Köpeğin Bedenine( Köpeğin Yüzünü İmgelemeniz Çok Daha İyi Sonuç Verir. Ya Da Bir İnsansa Kişinin İsmi Ve Yüzünü İmgeleyiniz.) Girdiğin Andan İtibaren Bedenindeki Bütün Negatif Enerjileri Ağrıları, Sızıları Bulup Yok Etmeni Ve Oraların Şifalanmasını Talep Ediyorum Teşekkür Ederim.(Tavsiyem Yine 3 Defa İnanarak Ve İçten Söylemenizdir.)

Bunları Anlattım Peki Nasıl İmgeleyeceğiz?

1. Maddede Suyun Yeşil Renk Olduğunu İmgeleyebiliriz Ellerimizden Suya Enerji Akıyor Ve Su Şifalanıyor.

2. Maddede Minik Dostumuza Bedenimizden Ellerimizde Toplanan Enerjiyi Ona Aktardığımızı İmgeliyoruz. Sanki Ellerimizden Yeşil(Renk Tercihi Size Kalmıştır.) Renkte Bir Enerji Köpeğin Ağrıyan Bölgesine Gidiyor Ve Orası Şifalanıyor. Örneğin patisi kırılmış ise oranın şifalandığını ve köpeğin yürüdüğünü imgeliyoruz.

3.Maddede Ellerimizi Ağrıyan Ya Da Moraran Yere Götürerek Oraya Yine Kendi Bedenimizden Ellerimizde Toplanan Yeşil Enerjiden Veriyoruz Ve Oranın Eski Hali Gibi Düşünüyoruz. Moraran Ya Da Kırılan Bölgede Enerjini Toplandığını Ve Orayı Onardığını İmgeleyiniz.

4. Madde Hem Köpekler İçin Hemde İnsanlar İçin Aynı İmgeleme yapılacak. İnsanda Şunu Yapacağız Tüm Bedende Bulunan Negatif Enerjilerin Sol Karın Boşluğunda Olduğunu İmgeleyin Hepsi Orada Birikiyor Ve Siz Elinizi Kaydırdıkça Negatif Enerjiler Elinizle Birlikte Geliyor Göbek Deliğine Geldiğinizde Yumruk Yapıyorsunuz Ve Negatif Enerjilerin Elinizin İçinde Olduğunu İmgeleyin Ve Çekin Yavaş Bir Şekilde Hissederek.

Köpeklerde İse Baş kısmında Toplandığını İmgeleyin Ve Kuyruğa Kadar Götürerek Yine Elinizi Yumruk Yapıp Yavaşça Çekiniz.

5. Maddede Elimizin İçinde Mavi Bir Küre Olduğunu İmgeleyim
Bu Kürenin Kodlamasını Yaptıktan Sonra Şunu Hayal Ediyoruz Kişini Ya Da Hayvanın Bedenine Giriyor Ve Negatif Enerjiyi Kürenin İçine Çekiyor Baştan Ayağa Kadar Küre İlk Negatif Enerjiyi Temizliyor Sonra Baştan Ayağa Kadar Tekrar İniyor Ve Yeşil Bir Enerji İle Bedenini Şifalandırıyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2