Pratik Bilgiler

Uçuk için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Pratik Bilgiler>Uçuk için
Tuana 03:31 28.04.16
Limon kesilerek birkaç defa sürülür.

Nar kabuğu 20 gr.

Şap 3 gr.

Su ile kaynatılarak sürülür.

uçuk için bitkisel tedavi yöntemi arayanlara.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
sahabettin 13:01 28.04.16
Aklımızda olsun başa gelirse deneyek��
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
madlen 23:22 05.05.17
Uçuk Tedavisi;

Uçuk,Herpes virüsünün oluşturduğu bir enfeksiyon hastalığının belirtisidir.Dudaklarda ve üreme organlarında sık görünür.Uçuk,ateşlenme veya soğuk alğınlığına bağlı olduğu sanılarak,genelde pek önemsenmez fakat Herpes virüsü aslında DNA virüsüdür.DNA'yı etkileyerek DNA'da ve hücre yapısında değişiklik sebep olurken aynı zamanda fiziksel,zihinsel ve ruhsal değişmeler sebep olabilir,basit vakalarda uçuktan kurtula bilmek için uçuğa sık sık yoğurt,ekşi nar suyu ve sirke sürmek iyi gelecektir
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 10:36 05.06.17
Kevser 02:20 02.12.18
benri 17:22 16.11.19
hocamızın anlattığı bi anektot vardı
"bir arkadaşımızın üst dudağında birkaç haftada bir uçuk çıkıyordu yıllardır. bizde sülükle tedavi etmeyi denedik. sülüğü dudağa yapıştırdık ve kanı emmesini bekledik daha sonra sülüğü aldıktan sonra kanayan yere sigara külü basarak kanı durdurduk. o günden beri 4-5 yıldır uçuk çıkmadı"
demişti
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Caylak 12:04 30.11.19
Allah razi olsun uçuk cok can sıkıcı bir durum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aslanparcasi 19:53 16.02.20
Nar kabuğu, tanen içeriğiyle çok güçlü bir astrenjandır (kanamayı durduran ilaç). Böylelikle bağırsaklardaki inflamasyonu azaltır, hemoroid kanamalarını önler ve intestinal sistemdeki tüm kanamaları durdurucu özelliği vardır.

Kısaca intestinal sistem hastalıkları, kalp hastalıkları ve birçok kanser türüne yakalanma riskini azaltmak ve/veya tedavilerin etkinliğini artırmak için günlük beslenmenizde yeşil çayın yerini nar kabuğu çayının da almasını öneriyorum. Yapılan çalışmalar günde 2-3 fincan nar kabuğu çayının genel sağlık üzerinde olumlu etkilerinin ciddiye alınması gerektiğini gösteriyor.
Not:Kanser tedavisi gören kanser ilacı alan hastaların nar yemesi veya bu uygulamayı kullanması uygun değildir ilacın etkisini aldığı söylenmektedir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi