Pratik Bilgiler

Kanseri önleyen müthiş üçlü karışım - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Pratik Bilgiler>Kanseri önleyen müthiş üçlü karışım
Tuana 22:49 21.05.16
Amerikalı doktor, Carolyn Anderson, aşağıda sizler ile paylaşacağımız tarifin kanseri önlediğini iddia ediyor. Bu basit tarif hemen hemen her evde bulunan 3 maddenin karışımı.

Dr. Anderson’a göre bu 3 madde Doğu Hindistan’da 2000 yıldan bu yana kullanılmakta olup, son zamanlarda batılı tıp bilim adamları tarafından da onaylanmıştır. Dr. Anderson, bu 3 besin karıştırılıp her gün tüketildiği takdirde, kanser riskinin hemen hemen tamamen ortadan kalktığını, belirtmektedir.

Bu olağanüstü karışım,

zerdeçal

zeytinyağı

çekilmiş karabiber


Bu karışımdaki en önemli madde zerdeçal. Zerdeçalın faydaları saymakla bitmez. Zerdeçal, vücutta enfeksiyonu ve iltihaplanmayı önleyen çok kuvvetli bir maddedir.

Zerdeçalın, kolon, prostat, beyin ve göğüs kanseri başta olmak üzere bir çok kanser türünü önlediği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Fareler ile yapılan deneylerde, kanserojen maddeler enjekte edilen farelere aynı zamanda zerdeçal verilmesi durumunda birçok kanser hastalığının tamamen önlendiği ortaya çıkmıştır.

Yapılan araştırmalara göre, karabiber, zerdeçalın etkisini %200 oranında arttırmaktadır.


Kanseri Önleyen Karışımın Tarifi:

Çeyrek çay kaşığı zerdeçal, yarım çay kaşığı zeytin yağı, çeyrek çay kaşığından az taze çekilmiş karabiber.

Bu üç maddeyi bir fincanda karıştırın. Karışımı sade ya da salatalarınıza, çorbalarınıza, yemeklerinize katarak tüketebilirsiniz. Eğer, pişmiş yemeğe koyacaksanız, yemeğin sonuna ekleyin.


Bu karışımı günde en az 3 kez tüketmelisiniz. Dr. Anderson, bu karışımın kanseri önlediği gibi, kötü huylu kanser hücrelerini de yok ettiğini belirtmektedir.


internet


Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Birkul 18:44 15.08.16
tesekkurler paylasim icin
ozellikle zerdecal aldim bunun icin
taze cekilmis kara biber
ben bunu kendim evde ufalasam un misali olur sanirim?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Akin5421 21:54 19.01.17
Cekilmis karabiber ve zeytin yag zaten kültürümüzde mevcut. Zerdacalı kullanacak bi yemek bulmalıyız yoksa o yenmez cok gıcık bir tadı var
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muallimim 00:16 21.09.18
Zerdeçal ve zencefil kesinlikle doktor kontrolüne kullanılmalı. Kana bir işlem yapıyormuş bunlar. Bilmem ne miktarını artırıp azaltıyormuş. Geçenlerde bir adam ölümün eşiğinden döndü sırf bu yüzden.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi