Psişik Yetenekler

Çakralar ve Çakra Açmak Hakkında. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Psişik Yetenekler>Çakralar ve Çakra Açmak Hakkında.
bitter 23:13 24.03.17
Çakralar nedir ve ne işe yarar?

Çakralar bedenimiz, ruhumuz ve evren arasındaki enerji kanallarıdır.
Çakralardaki enerji akımını düzenleyerek ruhsal özümüz ve evrenle aramızdaki bağlantıyı sürekli hale ve maksimum seviyeye getirebiliriz.
7 tane ana çakramız vardır. Başımızın üzerinde, kaşlarımızın arasında, gırtlağımızın olduğu hizada, göğsümüzün ortasında, göbeğimizde, idrar kesesinin olduğu bölgede vemakat ve cinsel organ arasında yer almaktadırlar.

Çakra açmak hakkında.
Çakra açmak için enerjisel meditasyon yapmak gerekir. Çakralarımızdaki enerji yoğunluğunu hissetmeye çalışmak başlangıç için iyi bir çalışma olabilir. Çakralarımızdaki enerji yoğunluğunu rahatlıkla hissedebiliyor olduğumuz zaman asıl meditasyonumuza geçebiliriz.

Nasıl bir meditasyon yapmalıyız?
Yukarıda dediğim gibi enerjisel bir meditasyon tekmiği uygulamalıyız. Benim tavsiyem kendi meditasyon teknklerinizi kendinizin geliştirmesidir. Meditasyon teknikleri herkeste aynı derecede etkili olmaz. Bu yüzden kitaplarda veya internette okuduğunuz meditasyon tekniklerinin özünü kavrayarak kendi meditasyon tekniğinizi geliştirmeniz en doğrusudur ve en etkilisidir. Ve bir başka önemli nokta, meditasyonlarınız düzenli olmalodor. Düzensiz meditasyon enerjinizi kararsızlaştıracaktır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Tuana 17:04 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR

PayLaşım İçin TeşekküRLeR..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up