Psişik Yetenekler

Enerjiyi "hissetme" Alıştırması - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Psişik Yetenekler>Enerjiyi "hissetme" Alıştırması
bitter 00:05 25.03.17
Ellerinizi yaklaşık 5 - 10 cm uzaklıkta birbirine bakacak şekilde karşılıklı tutun. Şimdi çok yavaşça, gidip gelen bir hareketle aralarındaki uzaklığı arttırarak ellerinizi yaklaştırıp uzaklaştırın. Elleriniz arasında oluşturduğunuz şeyi hissedin. Nasıl bir şey hissediyorsunuz?
Şimdi de ellerinizi yaklaşık 30 cm birbirinden uzaklaştırın. Çok yavaşça, hafif bir basınç hissedene kadar, tekrar yaklaştırın. Şu an, vücudunuzun enerji sınırına dokundunuz. Eğer emin değilseniz, alıştırmayı çok daha dikkatli bir şekilde tekrar edin. Yalnız daha önce, enerjiyi harekete geçirmek için, ellerinizi hızlı bir şekilde birbirine sürtün.
Eğer fırsatını bulursanız, bu alıştırmayı bir çocukla, oyun şeklinde deneyin. Ellerinizi (sizin sağ eliniz, onun sol eli) yavaşça yaklaştırın ve herhangi bir şey hissettiğinde size "evet" demesini isteyin. Onun, bu enerjiyi ne kadar çabuk "hissettiğini" görünce şaşıracaksınız. Aynı şey sizin için de geçerli, çünkü çocukların enerjisi çok daha saf ve kuvvetlidir.
İşte bir çocuk veya başka biriyle uygulayabileceğiniz bir başka" oyun": her iki elinizi de, avuç içleri karşılıklı olacak şekilde yaklaşık 10 cm uzaklıkta tutun. Sağ işaret parmağınızı, sol elinizle arasında yaklaşık 1 cm kalacak şekilde tutun. Şimdi, sağ işaret parmağınızın yardımıyla fiziksel
herhangi bir dokunma olmadan, avuç içinizde daireler (sağ dan sola) çizin. Ne hissettiniz? Gıdıklanma mı? Sıcaklık mı?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
SiLence 13:06 20.04.17
Emeğinize sağlık teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 18:09 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi