Psişik Yetenekler

Duyu Algılarının Geliştirilmesi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Psişik Yetenekler>Duyu Algılarının Geliştirilmesi
Tuana 00:25 25.03.17
Çocuklukta bir çok insan var olan algılarıyla bağlantılı psişik deneyimler yaşamıştır. Okul öncesi çağdaki çocukların beş duyusu maddi dünyanın ötesine uzanır ve bilinçli akıl yürütmeyle erişilemeyecek bilgiler sağlayabilir. Ayrıca geçmiş ve gelecekle bağlantı kurabilecekleri boyutlara gidip gelebilirler. Biz büyüdükçe, rasyonel gelişimimiz altıncı hissimizi köreltir, bu yüzden normal duyularımız, bize duygusal açıdan yakın olanlardan aldığımız siyaller ve buhran zamanları hariç altıncı his mesajlarına kapalı hale gelir.
İçsel güçler temel olarak beklenmedik şekilde çalışırken, onlara erişimi yeniden sağlayabiliriz, böylelikle gerçek hayatta hem olanak sınırlarını genişletmek hemde normal duyu kanallarıyla ulaşılamayan bilgi alanlarına uzanabilmek için onları kullanabilir hale gelebiliriz.
Bu bölüm içimizde başlayıp beş fiziksel duyumuz vasıtasıyla iletilen güçleri incelemektedir. Bunlar psişik farkındalığı geliştirmenin ilk ve en önemli adımlarıdır. Bu güçler, telepati (zihinden zihne iletişim) gaipten işitme (fiziksel anlamda şimdiki zamanda var olmayan işitme) gaipten hissetme (normal kanallarla ulaşılamayacak şeyleri hissetme) gaipten görme (uzaklardaki özellikle de diğer boyutlardaki insanları ve yerleri görme) psikometri (dokunarak bilgi edinme yeteneklerini kapsar. Psikometri ise diğer bütün sanatları kapsar ve bu yüzdende ESP (extra sensory perception) yani altıncı his incelemesi için iyi bir başlangıç noktasıdır. Bu noktaya ulaşmak isteyen kullanıcalarımız için devamını psikometri ve dokunma büyüsü başlığı altında, gelen ilgiye göre devam ettireceğim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
SiLence 13:06 20.04.17
Emeğinize sağlık teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 18:08 20.04.17
rica ederim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aseyhmus 01:22 31.05.18
Kaleler 19:31 10.03.19