Psişik Yetenekler

Psişik Mekan Temizliği... - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Psişik Yetenekler>Psişik Mekan Temizliği...
DiLara 00:31 25.03.17
Varlığımızın ve yaratılmış olan her şeyin özü enerjidir. Yaşamalarımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekanların enerjisel durumunun, bizleri ve yaşamlarımızı ne kadar çok etkilediğinin farkında mıyız?

Evlerimiz , işyerlerimiz ve sıklıkla kullandığımız mekanların enerjisi, yaşamlarımızda bize destek ya da engel olabilecek kadar kuvvetlidir. Yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerin enerjisel temizliği ; en az fiziksel temizlik kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Her mekanın kendine ait bir enerji alanı vardır ve mekan yaşayan bir canlı gibidir. Biz farkında olsak da olmasak da bulunduğumuz her mekan ile iletişim halindeyiz ve hepimiz çevremizdeki bu enerjilerden direkt olarak etkilenmekteyiz.

Evlerimizde bulunan her oda ; içsel yaşamımızın ve ruhumuzun bir aynasıdır. Varlığımızın her vehçesi evimiz ile sürekli enerji alışverişi içerisindedir. Evimizin bir odasında yanlış konumlandırılmış bir eşya ; farkına varmadığımız bir obje, renk ve element dengesizlikleri ; o odanın ve evin içerisindeki doğal enerji akışında blokajlar yaratabilir. Geçmişte ve zaman içerisinde mekanda yaşanan negatif olayların enerjileri ; o mekanın aura alanına , mekanın fiziksel yapısına , duvarlara , aksesuar ve mobilyalara işler ve bu gibi durumlar yaşamlarımızda tıkanıklıklar yaratarak bizleri etkileyebilir…

Zihinsel karmaşa yaratıcı ortam ve enerji alanları ; çalışma potansiyelini , yaratıcılığı ve verimi ciddi oranda düşürür.

Sürekli tekrar eden stres , negatif düşünce ve duygu salınımları mekanlarda temizlenmesi gereken birikmiş enerji atıkları yaratır.

Bir odada , bir evde ya da bir işyerinde birden fazla blokaj oluşturucu unsur bir araya geldiğinde ise ; daha kuvvetli engel ve zorluklara sebebiyet verebilir , problemlerin çözülmesini geciktirebilir , yaşamlarımızın akışını ciddi şekilde etkiler.

Mekanlardaki enerjisel blokajlar çözümlendiğinde ve mekan içerisideki enerji dengesi oluşturulduğunda ; enerji akışkan hale gelir , mekanın enerjisi yükselir ve yaşamlarımızdaki birçok tıkanıklık çözülmeye ve temizlenmeye başlar. Daha dengeli, bereketli, sağlıklı ve huzurlu bir yaşama ve yeniliklere açılırız ; değişim ve gelişim sürecimizi hızlandırırız.

Mekan temizlendiğinde, içerisinde kurulan bütün ilişkilerde ve iletişimlerde barış ve uyum desteklenir. Mekanınızda olmak güven verir ve korunduğunuzu hissedersiniz. Huzurlu bir uyku ve dinlenme ortamı oluşur. Profesyonel/yaratıcı projelerde ilham ve yaratım gücü artar ve açığa çıkar. Mekanınız, ailenizin ve arkadaşlarınızın kendilerini iyi ve mutlu hissettikleri bir yer haline gelir. Hayatın tüm alanlarında iyileşme gerçekleşir.

Enerjisel farkındalık ile oluşturulmamış her mekanın kontrole ve gözden geçirilmeye ihtiyacı vardır.

Enerjisel ve Psişik Temizlik ; ev, ofis, okul, bina, fabrika, iş alanları gibi yaşadığınız ve zaman geçridiğiniz her türlü mekana uygulanabilir.Mekanınızın Enerjisel Temizliğe İhtiyacı Olduğunun Belirtileri

Mekan içerisinde negatif enerji sirkülasyonu ; sürekli tekrarlanan tartışma ve kavgalar
Mekana girildiğinde kasvet, huzursuzluk ve keyifsizlik hissiyatı
Mekana girildiğinde enerjinin düşmesi
Mekan içerisinde sürekli geçmişin hatırlanması ; zihinsel karışıklık hissiyatı
Depresyon, rehavet, üşengeçlik, karamsarlık, öfke, endişe nöbetleri, huzursuzluk
Uyku problemleri
Bolluk bereket tıkanıklıkları
Yeni bir ev yada ofise taşınıldığında
Mekandan biri kalıcı olarak ayrıldığında
Düşük titreşimli müzik ve televizyon yayınlarının tesiri
Mekan içerisinde sigara ve benzeri maddelerin tüketimi
Sık sık tekrar eden hastalıklar
Ağır hastalık ve ölüm sonrası
Sürekli dağınıklık ve eşya kalabalığı
Hırsızlık ve şiddet olayları
Ev temizliğinin ve bakımının uzun süre ihmal edilmesi
Belirli bir konuda sürekli yaşanan tıkanıklıklar
Konsantrasyon problemleri
Mekana 2inci el mobilya , malzeme alındığında
Yeni bir başlangıca ihtiyaç duyulduğundaMekanımız ; bilincimizin, bilinçaltımızın, ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel bütünlüğümüzün bir yansımasıdır.

Enerjisel ve Psişik Mekan Temizliği Çalışması sırasında; mekanın sunduğu bu ipuçlarının farkındalığı ve çözülmesi ile kişi kendi iç dünyasına daha önce hiç bakmadığı bir şekilde bakma şansı bularak ; kendisi ve tüm vehçeleri ile daha derinden bağlantı kurabilir.

Kişide açığa çıkan bu farkındalıklar, derin şifaların ve anlayışların başlangıcıdır.

Mekan temizliği sonrasında kişinin ihtiyacına uygun olarak kazanılan içgörüler üzerine yoğunlaşılarak bireysel terapi ile bu süreç desteklenir…
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
sevingül 00:39 25.03.17
özellikle çinli japon kimselerin evleri gibi bir karış odalar. insanın ruhunu sıkar
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:10 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 09:20 01.06.18
Sayın DiLara, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi