Psişik Yetenekler

ultra kineziler ve psişik beden - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Psişik Yetenekler>ultra kineziler ve psişik beden
bitter 00:39 25.03.17
Arkadaslar bu konuyu acmadan once demek istiyorumki yapamıyorum diye bir sey yok sadece hissedemiyoruz dua okurken bile elimizde psi ball olusuyor yada bir yerimizi kasırken bile orası elektirklerniyor.Ama farkına varamıyoruz.Farkına varmak icin bunları bilmek gerekir.Şimdi biliyorsunuz ve size elementleri , ultra kinezileri,psişik bedeni ogreticem.Bunu yaptıktan sonra artık istediginiz her zaman istediginiz herseyi hemen yaparsınız .bir gunde yaparsınız.meditasyon yapın bundan once bir tane konsantre meditasyonu.cunku konsantre olmanız lazım. evet bir gunde bir kinezi yapacaksınız ve bunu artık ustaca ve istediginiz vakit sadece imgeleyerek yapıcaksınız. meditasyona yogaya yada bir iki hafta beklemek yok.

Baslıyoruz

Ultra Elektro Kinezi: Evet arkadaslar simdi bir psi ball olusturun. sonra psi ballınızdan kokler cıkıp evdeki tum elektrikli yerlerden enerji emdigini ve ordaki enerjilerin bittinigini imaje edin. şimdi bir elektro ballınız oldu. bu elektro ballı ikiye ayrıldıgını ve ilk once sag sonra sol elinizin icine girdigini ve sonra el sekline büründüğünü imaje edin. ve artık eliniz ve tum vicudunuz elektrige alıştı bundan sonra enerjimizi guclendiricez.

Adım2: şimdi elerinizde sınırsız ama az guclu elektrik var elektrigin gucunu artırmak icin ilk once dolu bir pil bulun. elerinizi yaklastırın ve pile deydirin.ve simdi enerjisinin size aktıgını dusunun ve elerinizde karıncalanma baslıyacaktır. bunu ne kadar cok pil varsa yapın evde okadar sizin yararınıza en az 1 tane en fazla 20 tane yapın.

Adım3:Artık yeterince guc topladınız artık elektrigin artık herzaman kulanabilceginiz adıma geldik.İlk once biraz dinlenin ve çanak antenin yanına gidin ve onun ucundaki(alıcı verici var) ona dokunun surekli sinyal geldigi icin oraya radyo enerji emiyorsunuz her yeriniz karıncalanmaya başlıyacak.ve biraz kasılıcaksınız ve kasılma bittikten sonra bırakın.Ve artık elektro kineziyi istediginiz her yerde yapıcaksınız meditasyon yada baska bir sey yapmaya gerek yok artık sadece imgeleyin olur.artık elektirkli yerlere gidince ister istemez enerji alıcaksınız. Ve artık istdiniginiz insanı anında elektrige carptıracaksınız. sadece imgeleyin.elektro ballı iki saniyede olusturursunuz ve sonsuza kadar elektrigi kullanabilirsiniz. Ve unutmadan elinizden elektrikler gozle gorulur sekilde cıkabilir.

Ultra Pirokinezi:İlk once bir psi ball olusturun ve sonra bir kibrit yakın psi balınız sag elinizde kibrit sol elinizde olsun.Kibriti psi-ballın içine sokun ve psi ballın icinen kokler cıkıp kibriitin enerjisini emdigini hayaledin bunu 10 kibritle yapın.ve sonra fire ballı ikiye ayırın ellerinizin icinine girsin.

Adım2:Artık ateşi guclendiricegiz şimdi çakmak bulun yakın ve elinizi cakmaga yaklastırın ve cakmagın enerjisini emene kadar devam edin elerinizden kokler cıkıp emdiginizi image edin.

Adım3:ve artık bir kibrit yakın ve sadece ona bakın. elinizi sakın yaklastırmayın sadece beyninizle ateşi sizin bir parçanız olarak görün. Ateş size dogru kayacaktır ona enerji gonderin.size daha fazlasını gonderecektir şimdi ateşin sizi besledigini dusununun sonsuz bir enerji ile. Artık başardınız artık istediginiz yerde kullana bilirsiniz.sadece imgeleyin.Elinizden ateş cıkabilir ateşe yaklaşınca

Ultra HidroKinezi:Arkadaslar ilk once bir bardaga su koyun ve önünüze koyun.bir psi ball olusturun ve suya gonderin(suya gondermeden once icini enerji ile doldurun).şimdi psi ballınız İceball oldu.bunun ikiye ayrıdıgını ilk sag sonra sol elinizin icine girdigini imaje edin.

Adım 2:buzdolabının deepfreeze bolumunu açın ve oraya iki elinizi koyun ordaki buzların ve suların elinizin icine girdigini ve sizin bir parçanız oldugunu düşünün.Gelen soğukluk değil enerjidir.

Adım3:bir kovaya su doldurun ve icine iki elinizde koyun.Suyun tum molekullerinin elinizin etrafında toplandıgını imaje edin.Ve şimdi elinizdeki butun gözeneklerden suyun girdigini düşünün.Artık yaptınız ve istediginiz zaman kullanabilrisiniz.Elinizden sular cıkabilir suya yaklasınca

Ultra AeroKinezi:Arkadaslar ilk once dısarı cıkın.ve bir psi ball olusturun. şimdi o psi balla rüzgar ve başka şeylerin enerjileri gelsin.psiballı havaya atın.Havadaki tüm enerjileri toplasın ve geri elinize düşsün ve psi ball ikiye ayrılsın.İlk önce sag sonra sol elinizin icine girsin.ve elinizin şeklini alsın hava.

Adım2:Klima veya vantratörün karşisina gecin her ruzgarda enerjinizin dahada artıgını imgeleyin..

Adım3:oldugunuz yerde havaya kuvettli bir şekilde üflleyin ve balkona çıkıp gelen havayı içinize çekin ruzgarın yonunne dogru havayı icinize cekin ve ruzgarın parcası olldugunuzu imgeleyin ......
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
SiLence 13:12 20.04.17
Emeğinize sağlık teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 18:12 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi