Psişik Yetenekler

çakraları dengelemek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>çakraları dengelemek
Tuana 00:45 25.03.17
çakralarınızı test edin ve dengelenmeye ihtiyacı olan çakralarınızı dengeleyin. bu yöntem iki kişiliktir.

çakralarını test edeceğiniz kişinin karşısında, yüzünüz ona dönük durun. kişi genellikle ve haliyle biraz gergin olacaktır.onun için başlamadan önce ondan gevşemesini isteyin. dominant eliniz ve parmaklarınızla kişinin taç çakrasının olduğu bölgedeki havayı şöyle bir bulandırın.kişiye, kollarını dümdüz öne doğru uzatmasını söyleyin. ama ellerin arkaları birbirine değecek şekilde. sonra yapacağınız şeye karşı direnmesini söyleyin. her iki elinizle birden bileklerini kavrayın ve onları birbirinden ayırmaya çalışın.oldukça belirgin bir direnç olmalıdır. eğer kollar kolaylıkla birbirinden ayrılıyorsa, çakranın dengelenmeye ihtiyacı var demektir.aşağı doğru bütün çakralara aynı işlemi yapın.isterseniz tüm çakraların testini bitirir , sonra dengelersiniz,istersenizde, herçakrayı test eder, dengeler ve sonra diğer çakraya geçersiniz.

ÇAKRALARI DENGELEMEK

Dengeleme işlemi, dominant elinizin ayasıyla yapılır. avuç içinizi, dengelenmeye ihtiyacı olan çakradan, yaklaşık iki buçuk santimetre uzakta tutun. sonra elinizi saat yönünde hareket ettirmeye, daireler çizmeye başlayın. bu arada kişiden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaksınız.uzaklaştıkça da, gittikçe daha büyük daireler çizeceksiniz. kişiden yaklaşık doksan santimetre uzaklaşana kadar devam edin.bir kaç saniyeliğine durun ve sonra elinizin ayasını doğrudan çakraya doğru ittirin.yalnız, yaklaşık ilk başladığınız yerde duracaksınız. yani elinizin ayasını ancak oraya kadar ittireceksiniz.

çakrayı yeniden test edin. bu kez direnç çok daha iyi olmalıdır.bu çakranın şimdi dengede olduğunu gösterir. bu işlemi bütün çakralar test edilene ve dengelenmeye ihtiyacı olan tüm çakralar sonuna kadar şarz olana kadar tekrarlayın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 13:14 20.04.17
Emeğinize sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 09:20 01.06.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nail 00:18 15.11.19