Psişik Yetenekler

Geçmişi Görmek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Geçmişi Görmek
Tuana 01:05 25.03.17
En eski zamanlardan beri bilinen araçlardan biri kristal küre kullanımıdır.Kristal küre,siyah ayna gibi mükemmel bir araçtır;fakat basit bir ayna su bardağı saat camı her cilalı yüzey halüsilasyon meydana getirebilir.En iyisi kristal küre ve siyah aynadır.

Eğer duru-görü görmek istiyorsanız bir kristal yada parlayan bir şeye ihtiyacınız olucak.Hatırlatmakta yarar var rahat bir pozisyonda olduğunuzdan ve ışığın çok düşük bir seviyede olduğundan emin olun.

Gece odanızda tamamen gevşemiş olarak dinleniyorsunuz.Perdeleriniz ışığın direkt ışınlarını kesmek için çekili olsun.Oda,kristalin ancak dış hatlarını görecek kadar karanlık olsun.Bütün her şey bulanık olmaktan ziyade neredeyse orada değiller gibi olsun.kristali tuttuğunuzu biliyorsunuz,bir şeyler görebileceğinizi biliyorsunuz.

Herhangi bir şeyi görmeye kendinizi zorlamadan,kristalin içine bakmayı sürdürün,sanki çok uzak mesafelere bakıyormuşçasına kristalin içine bakın.Bu kristal sadece 5 10 santim uzakta olmasına rağmen siz kilometrelerce uzağa bakmak zorundasınız.Sonra kristalin yavaş yavaş bulandığını göreceksiniz.kritik an buradır.paniklemeyin çoğu insan sükunetini koruyamaz ve çalışmayı başaramaz.

Beyazımsı toplar yeni bir aşamayı göstermek için ağılır.kristal küreniz gider gözden kaybolur ve yerine dünyayı görürsünüz.Bir düşüş duygusu algıladınız bunu kontrol etmeye çalışın yoksa resmi kaybedersiniz.fakat başarırsanız aşağıya doğru hızlandığınızı ve dünyanın gittikçe büyüdüğü izlemine sahip olursunuz.

Altınızda hızla akan kıtaları bulacaksınız ve sonra durmak için belli bir noktaya geleceksiniz.Tarihi bir sahne hatta bir savaşın ortasındaki bir kara parçası görünebilir ve size saldıran bir tank bulabilirsiniz. panik yapmayın tank size zarar veremez içinizden geçip gider.

Görünüşte başka bir kişinin gözlerinin içinden gördüğünüzü kişinin yüzünü görmediğinizi far edeceksiniz.Oldukça açık seçik görebilirsiniz ve gerçekten bir ses duymasanızda söylenenleri bileceksiniz.

Böylece duru görü olarak görüyoruz artık.Bu inancınızın sağladığı çok kolay bir şeydir.Pratiklerle bu yeteneğinizi geliştirebilir ve istediğiniz an ,geçmiş tarih de dahil herhangi bir olayı görebilirsiniz...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 13:19 20.04.17
Emeğinize sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 09:20 01.06.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up