Psişik Yetenekler

tüm psişik güçlerin temeli: radyestezi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>tüm psişik güçlerin temeli: radyestezi
bitter 01:14 25.03.17
RADYESTEZİ NEDİR?
Birçok arkadaşın "Radyasyonu kontrol etmek" dediğini duyabiliyorum.Fakat radyastezi radyasyonu değil elektromanyetik alan kontrolüdür.Burada bahsettiğim alan da insanların kendi bioelektromanyetizmasıdır-yada kısa adıyla, aurasıdır-.

BİOELEKTROMANYETİZMA (Kısaca Bio-manyetizma) NASIL OLUŞUR?

Bunun için elektromanyetik alanın nasıl oluştuğunu bilmemiz gerekir.İletken bir maddenin içinden elektrik akımı geçirirsek maddenin çevresinde bir manyetik alan oluşur ve elektromanyetik alan diye adlandırılır.Bioelektromanyetik alan da bu vasıtayla oluşur.İçinden küçük de olsa akım geçiren nöronlar elektromanyetik alan oluşturur.Dikkat edersiniz ki Kirlian fotorafçılığında kafatasının çevresinde renk değişimi ve etki alanı artar.Bunun nedeni beyindeki nöronların sayısının diğer bölgelere göre farklı olmasıdır.

RADYESTEZİ NEDEN BÜTÜN PSİŞİK GÜÇLERİN TEMELİDİR?

Çünkü insanlar bütün psişik güçlerini auralarını kullanarak gerçekleştirirler. Örneğin telekinezide insanlar bio-manyetik enerjilerini elektrostatik enerjiye çevirirler veya olduğu gibi kullanırlar.(Bknz: Nina Kulagina) Pyrokinezi de aslında telekinezinin moleküler boyuta inmiş halidir: Maddeleri hareket ettireceğimize molekülleri çarpıştırarak ısı oluşturmaya çalışırız.Önemli bi bilim adamının yaptığı çalışmalar(Yani ben sonucu radyesteziyi manyetik alanı bulunan her madde yapabilir:Örneğin sabit diskinde güçlü bir mıknatıs bulunan ve sizin içinden bu yazıyı okuduğunuz bilgisayar,yada Dünya, ya da bütün cisimler. Gezegenler de radyestezi yapar, bunların en bilinen kanıtı da bir gezegen yer değiştirdiğinde burcunuza göre sizin davranışlarınızın da değişmesidir.

RADYESTEZİ NERDE İŞE YARAR?
Çoğunlukla işe yaramaz bir güçtür.Bu yüzden insanlar bio-manyetik güçlerini telekinezi için kullanırlar. İşe yaramaz olduğu için en kolay uygulanabilen (!) güçlerdendir. Radyestezi genellikle bir psişiğin güçlerini durdurmak, bir başkasının psişik yeteneklerini güçlendirmek ve kişinin kendine kalkan oluşturulmasında kullanılır.

RADYESTEZİ EGZERSİZLERİ NELERDİR?
Aslında psi-wheel'ı yapabilen herkes radyesteziyi de yapabilir*. Ama psi-wheel'i yapamayan arkadaşlar bir alt düzeydeki alıştırmayı yapabilirler: Bir cam kaseye su doldurun ve üzerine küçük bir kağıt parçasıyla onun üstüne çengelli iğne koyun ve onu hareket ettirmeye çalışın.Hareket ettirebilirseniz bir radyesteziksinizdir.Bu güçle birlikte aura görebilme gücünüz varsa emin olun en iyi psişik siz olursunuz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 11:06 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sihirzede 23:29 02.08.19
Uzun zamandır Radyesteziye ilgi duyarım ama hiçbir zaman maddeye etki edemedim ve etme düşüncesi de taşımadım. Yazının aynısı ..ceb..k'ta da var. Ama sanki yazının Radyestezi ile Telekineziyi birbirine karıştıran ve çok da ayırt edememiş bir üslubu var. Çünkü deneyimlememiş. Radyestezide maddeye hareket kazandırma bildiğim kadarıyla pek olmaz. Örnek: Çatal çubukla su arayan insanlar, tam bir radyestezisttir. Lakin burada toprak altındaki su sabit kalıp, asıl önemli olan çatal çubukçunun ondan gelen titreşimleri alabilmesidir. EĞER ENERJİNİN KATI HALİ OLAN MADDELERİ HAREKET ETTİRMEK İSTERSENİZ, KONU BU SEFER TELEKİNEZİNİN İLGİ ALANINA KAYAR. Radyestezi için Psi,wheel'den ziyade Zener kartlarını tavsiye ederim ve Radyestezi'nin mantığına daha uygundur. Çünkü sabit olan bir objeden gelen titreşimleri, enerjiyi, frekansı alıp, ayırt etmenize ve bu konudaki yeteneğinizin artmasına çok ama çok fazla yardımcı olur. Sayın bitter emeğinize saygı duyuyorum. Sizi tenzih ederek söyleyeyim; yazıyı asıl hazırlayan ve internette farklı sitelere de koyan kişi(ler) deneyimlemeden ve ayırt edemeden, bilgi kirliliğine sebep olmuşlar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi