Psişik Yetenekler

Psisik yetenekler ve çalışmalarda yapılan yanlışlıklar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Psisik yetenekler ve çalışmalarda yapılan yanlışlıklar
Tuana 01:28 25.03.17
Öncelikle bu konuyu açma sebebim herkes kafasına göre birşeyler yapmaya çalışıyor fakat verim alamıyor üstüne üstlük forumda açılan konularıda okumuyor bende daha basit bir dille neler yapılması gerektiğini kısaca anlatmanın daha yararlı olucağını düşündüm.

Arkadaşlar şimdi şunu açıklığa kavuşturalım bu tarz işlere yeni başlamış olanlar hop direk astral yapalım hop direk telekinezi yapalım yok durugörü kasalım gibi cehalete girmiş durumda böyle birşey yok olamazda yapılan en büyük yanlışlık bu. yürümeyi bülmeden koşmaya çalışmak gibi birşey bu.. Her gördüğünüz konuyu dikkate alıp merak salıp yapmaya çalışıyorsunuz fakat işler öyle yürümüyor malesefki. psisik yetenekler kademe kademedir bir insan enerji nedir bilmeden nasıl kontrol edilir nasıl sakinleştirilir bilmeden telekinezi yapmaya çalışamaz bu sizin ekstradan enerji sarfetmenize ve telekinezide elde edilen başarının üstüne birde tonlarca yorgunluk yüklemenize neden olur halbuki işleri tam başından öğrenirsek ozaman herşeyi iki seferde değilde bir seferde yapmaya başlarız ve ilerlememiz daha kolay olur.. şu sözleri çok duyuyorm ben telekineziyle ilgilenmiyorum ben astral yapcam yada ben astralle ilgilenmiyorum lucid yapcam diyorsunuz ama bu yanlış bedene tamamen alılmadığı ve bilmediği şeyleri yüklemeye çalışıosunuz kabaca tarif edersek windows a mac programı yüklemek gibi birşey bu.size bu açtığım konuda neler yapılması gerektiğini anlatıcam..

Bütün psisik yetenekler birbirine bağlıdır insana zaten doğduğu anda verilmiştir sadece gün yüzüne çıkarılması beklenir. Bu konuda en büyük yardımcı esasında meditasyon ve yogadır çünkü yoga ve meditasyonun her basamağı bir psisik yeteneği tetikler örneğin yoganın altıncı kademesı pyratyahara astrali tetikleyen bir kademedir ama altıncı kademeye ilk beşi öğrenmeden geçemezsin. İnsan vücudu ve enerji eğitimsiz ve bilgisiz birinde senkronize bir şekilde çalışmaz enerji terbiye edilmediği sürece de psisik yeteneklerde başarı gözlemlenemez..

İLK KADEME:
NEFES
Nefes çok önemlidir doğru nefes almak psisik yeteneklerde başarılı olmanın ilk adımıdır. doğru nefes teknikleri öğrenilmediği vakit elde sadece sıfır vardır çünkü nefes alımına göre hem vücudu sakinleştiren hemde heycanlandıran bir mekanizmadır duygu durumunu çok tetikler o sebepten psisik yeteneklere girişmeden önce ilk yapılması gereken nefes kontrolü tekniklerini çok iyi bilmektir.hergün 10 dklık nefes egzersizleriyle bu halledilebilicek bir durumdur.Birazda meditasyonla zihin sakinleşir böylece dahada başarılı oluruz

2.Kademe:
Enerji kontrolü:
Enerji kontrolü telekinezi için en önemli şarttır. bunun üzerine hergün antreman yapıldığı vakit enerji kontrolü sağlanır ve başarılı olunur.hertür teknik denenebilir.

3.kademe
Telekinezi:
basit metotlarla enerji kontrolünü daha iyi sağlamak için telekineziyle başlanır psisik yetenekler birbirine bağlıdır. psi-wheel en basit tekniktir bu konuda uzmanlaşıldıktan sonra psi ball a geçilmelidir.

Astralin kademeleri
1.kademe:
nefes

2.kademe:
enerji kontrolü

3. kademe :
Lucid/Ruh kontrolü
evet lucid!!!
lucid rüyada uzman olunmadığı sürece astral kesinlikle yapılmamalıdır. lucid astral seyahatin arka bahçesidir lucid ruh kontrolüne hakim olmamızı sağlar daha güvenlidir kendi bilinçaltında gezersin .çoğu acemi astralciler aslında lucid yaparlar ama astral yaptıklarını sanarlar lucid yapmadan astrale geçemezsiniz.Ruh kendi başına hareket eder başına buyruktur bugüne kadr hep yalnız gezmiştir yalnız bir işler yapmıştır acemice yapılan astral denemelerine yanıt verceğini düşüncek kadar cahil olmayalım araştıralım .. astral sandığınız luciddir.ruha hükmetmedikçe ruh kesinlikle astrale izin vermez ona yasaktır sanki bu o sebepten lucidde denemelere başlayın hergün rahatlıkla yapabilcek kadar ilerledikten sonra astrale hazır olucaksınız

Durugörü /telepati kademeleri:

1. kademe
Nefes

2. kademe
enerji kontrolü

3. kademe
Sakin zihin

4.kademe:
Durugörü
esasında basittir yetenek gerektirmez sadece kanallarınızın açık olmasıyla bağlantılıdır insanın en saf yeteneğidir doğuştan vardır bütün yetenekler fakat durugörü aralarında en saf olanıdır çünkü arştan gelir.. Arşla kanal olabilmek için meditasyonla çakralarımızı açmamız gerekir .kanallar açıldıkça arştan saf bilgi gelir bunun içinde suskun bir zihin sakin bir zihin gereklidir durugörü ilerledikçe telepati ortaya çıkar çünkü telepati arş dışında başkalarıyla kanal olmaktır.
(benim bahsettiğim basit durugörüdür)

5.kademe
telepati
telepatiye ancak kanallar açıldıktan sonra ulaşırız yakınlarınızla antreman yapmalısınız çünkü arada dostluk ve sevgi bağı olduğundan mesaj daha çabuk iletilir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 10:54 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up