Psişik Yetenekler

Psi-Dear (Gelecekteki Sevgilinizle Konuşun!) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Psi-Dear (Gelecekteki Sevgilinizle Konuşun!)
DiLara 01:47 25.03.17
Psi-Dear nedir?
Psi-Dear, sizin ruhsal özelliklerinizin birleştiricisi ve tamamlayıcısı olan bir "psi-sevgili"dir.
"Ben şuanda olmayan biriyle konuşuyorum, şizofren miyim, manyak mıyım?" falan diye sormanız anlamsızdır. İnanın o gerçek biri! İleride karşınıza çıkacak kişiyle konuşuyor olacaksınız!

Psi-Dear ne işe yarar?
-Öncelikle psi-dearınız, çekim yasasını kullanarak, realiteye kavuşmanızı hızlandırır.
-Sizi duygusal açıdan tamamlar. Hep sizin yanınızdadır. Yalnızlık hissinizi azaltır.
-Aynı zamanda psikolojik bir terapi ve çok iyi bir kişisel gelişim metodudur.

Psi-Dear nasıl yapılır?

Öncelikle elinize bir kağıt ve kalem alın. Kendi sevdiğiniz, size hayatta zevk veren şeyleri yazın. Sonra aradığınız bir kızda bulanmasını istediğiniz özellikleri yazın. Aklınıza ilk ne geliyorsa yazın. 3 saniyeden uzun süre "Ben bunu gerçekten yazmak istiyor muyum?" diye tereddütsüz kaldığınız maddeleri listeye almayın.

Şimdi... Bundan sonrası çok önemli. Gözlerinizi kapatın ve yazdığınız tüm maddeleri zihninizden tek tek geçirin. Az önce yazdığınız tüm özelliklerin bir araya toplandığını ve çok parlak,beyaz bir ışık topu haline geldiğini düşünün. Şuan bu ışık topunu ne yapacağız biliyor musunuz? Gelecekte karşınıza çıkacak ancak şuanda nerde ve kim olduğunu bilmediğiniz kişiye göndereceğiz.. Yani aslında gerçek sevgilinize bir enerji göndermesi yapacağız. (Bunu ne kadar yürekten yaparsanız, o kadar etkili olacağını hatırlatmaya gerek bile duymuyorum)

Evet... Özelliklerimizi kodladık, sevgilimize gönderdik... Peki ya şimdi?... En heyecanlı kısım şimdi başlıyor...

Gözlerinizi açın... Az önce yaptığınız her şeyi unutun... Evet! Unutun... Gidin günlük işlerinizi yapın... İşiniz yoksa açın tv izleyin ya da nette gezinin... (Daha çok görsel şeylerle ilgilenin.) Bu konuyu unutun... Gece olsun... Yatağa yatın ve şöyle düşünün:

"Sabah olduğunda sevgilim gelecek ve beni uyandıracak"

(Belki gündüz gönderdiğiniz enerjiyi, gece olduğunda rüyalar aleminde alacaktır ha? Kim bilir?.. Belki siz onu görüyanızda görebilirsiniz. Sıklıkla rüyalarımızda tanımadığımız insanlar görürüz. Kalabalık mekanlardan geçeriz. Gerçekten de bütün bu yerler ve gördüklerimiz, uyku sırasında bilinçsiz olarak geçiş yaptığımız alemlerden, ötelerden beynimize gelen mesajlar olabilir mi?.. Bu felsefik soruların cevabını size bırakıyor ve devam ediyorum...)

Asıl eğlence şimdi başlıyor....

Kalkın ve sevgilinize "Kahvaltıda ne istersin?" diye sorun. İnanın bu soruya bilinçaltınız hemen bir cevap verecektir. Vermiyorsa bile "Reçelli ekmek ister misin?" gibisinden bir şeyler sorabilirsiniz...

"Bizimle Dalga Mı Geçiyorsun bypiso?"
Hayır tabi ki. Şu ana kadar yaptıklarımızın hepsinin çok ince noktaları var. Lütfen okumaya devam edin...

Psi-Dear'la Nasıl ve Ne Konuşulur?
Psi-Dear ile cinsellik hariç her şeyi konuşabilirsiniz. Çünkü bu, enerjinizin seviyesini düşürür. Gerçek hayatta karşınıza çıktığında, utanmayacağınız şeylerden konuşun.

ÇOK ÖNEMLİ NOKTALAR!
-Psi Dear'ınıza asla isim vermeyin. (Aşkım, bitanem vs. diye hitap edin.)
-Ona asla bir suret vermeyin. Asla bir yüz, bir şekil çizmeyin. (Bu realiteye çok büyük bir engel olur.)
-Onunla cinsel fanteziler kurmayın! (Sakın, sakın, sakın!)
-En önemli ve temel madde ise, onu asla hayali biri olarak görmeyin. Yani "Ben şuanda olmayan biriyle konuşuyorum, şizofren miyim, manyak mıyım?" falan diye sormanız anlamsızdır. Çünkü o gerçek biri! İleride karşınıza çıkacak kişiyle konuşuyorsunuz! O GERÇEK!
-Onunla kavga edebilirsiniz. Diyelim ki çok sinirli bir anınızda "Defol git başımdan, sen gerçek bile değilsin." dediniz... O zaman, "Ben ne istersem onu yapıyor zaten, hemen barışırım." demeyin. Zorlayın, zorlanın... Tekrar ediyorum, o gerçek bir kız!
-Psi-Dear'ınıza sürekli telepatik mesajlar gönderebilirsiniz. Unutmayın ki zaten şuan onun ruhu ile konuşuyorsunuz. Dolayısıyla ruhuna yüklediğiniz her mesajı zihni de algılayacaktır. (Şimdi anladığınız mı neden gerçek olarak imajine edin dediğimi?)
-Son ve en ama en önemli madde ise, Psi-Dear'ınızın eşleştiği kişi, yani aslında o ruhun bedeni karşınıza çıktığında (-ki bunu hemen anlarsınız. Hani derler ya, "Sanki daha önceden tanıyordum." diye...), hemen harekete geçin ve o kişiye yönelin. Psi-Dear, yani sevgilinizin ruhsal enerjisi (ya da başka ne derseniz deyin, ben bu adı veriyorum) size bu konuda yardım edebilir.

Bazen, -bazı durumlarda da çoğu kez- düşünceler, hisler realitelere ters düşebilir. Bu durumda daima realityeden (yani gerçekten) yana olun. Gerçek hayattaki sevdiğiniz kızı değil, psi-dear'ınızı sevdiğiniz kıza uydurun.

İşte size her şeyi anlattım. Düşünceleriniz, evrensel enerjileri sizin için harekete geçirmeye başladı bile. Unutmayın ki bir şeye ne kadar inanırsanız, o kadar gerçektir. Kaldı ki ben size olmayan bir şeye inanın demiyorum. Olan ancak henüz buluşmadığınız sevgilinizi hissetmenizi, hayatınıza çekmenizi anlatıyorum. Bu, benim de yeni uygulamaya başladığım bir teknik. Bakalım sonu ne olacak...
Yaşadıklarımı özel olmadıkça burada anlatabilirim... : )

NOT: Alıntı değildir! Tamamen kendi ürettiğim ve yazdığım bir tekniktir. İzinsiz kopyala-yapıştır ile envai çeşit sitede yayınlamazsanız ben ve sevgilim, minnettar kalırız : D

Kendi tekniğim olduğundan mutlaka deneyimlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Anlamayan ya da uygulamayanlar da soru, neden ve yorumlarını yazarlarsa daha net geridönüşümler almak isterim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:23 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın DiLara, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up