Psişik Yetenekler

Arınma ve Enerji Alanını Güçlendirme Teknikleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Arınma ve Enerji Alanını Güçlendirme Teknikleri
bitter 02:08 25.03.17
Arınma ve Enerji Alanını Güçlendirme Teknikleri


Uygulama 1. Hayat Enerjisi İle Duş Alma Tekniği

Bu tekniğin amacı, hayat enerjisini sistemimize davet edip fizik ve enerji bedeni arındırmak, enerji alanımızı güçlendirmektir. Bu teknik zihni ve enerji alanını güçlendirir. Her yerde uygulanabilir ve uygulayanı meditatif bilinç haline sokar. Özellikle şifa uygulamalarından önce meditatif bilinç haline geçmek aktarılacak tesirin gücünü artırmak bakımından oldukça önemlidir. Aşağıdaki uygulama bütününü günde 3 veya 4 kez tekrarlayabilirsiniz.

1. Ayakta durup bacaklarınızı hafifçe aralayın, gözlerinizi kapatın

2. Burundan nefes alırken dörde kadar sayın, ağızdan nefes verirken sekize kadar sayın (yani nefesinizi aldığınızın iki katı sürede verin) ve bunu üç dört kez tekrarlayın

3. Ellerinizi avuç içleri birbirine yapışık olarak göğüs hizasında birleştirin

4. Kollarınızı yukarı doğru kaldırıp V harfi gibi açın, avuç içlerinizi gökyüzüne dönük tutun

5. Hayat enerjisinin tüm auranıza ve ellerinize aktığını imgeleyin. Avuç içlerinizde bu titreşimi hissetmeye çalışın, bu pozisyonda on – on beş saniye kalın

6. Parmak uçlarınızı birbirine değdirip bedeninize değmeden ellerinizi aşağı doğru indirin, yere doğru eğilip auranızdaki tüm gereksiz frekansları toprağa gönderdiğinizi imgeleyerek ellerinizi açın

7. Ellerinizi birleştirip avuçlarınıza aldığınız enerjiyi, avuçlarınız fizik bedeninize dönük olacak şekilde auranızdan geçirerek doğrulup kollarınızı gökyüzüne açın


Uygulama 2. Topraklanma ve Koruma Baloncuğu Oluşturma

Bu uygulamanın amacı, bireyi, her türlü negatif enerjiden (daha doğrusu bireyi, kendi titreşimlerine uygun olmayan enerjetik titreşimlerden) korumaktır.
: Web Hattı - Türkiyenin En Güncel Forumu /kultur/190477-psisik-korunma-teknikleri.html

Her türlü ruhsal uygulamalar gibi, bu tekniğin de işe yaraması için en azından başlangıçta belli bir süre düzenli olarak uygulanması gerekir. Zihnin yeni bir alışkanlık kazanması için veya bir alışkanlıktan kurtulmak için önerilen süre 21 gündür. Sabırla ve aşırı beklentiye girmeden düzenli olarak yapılan her uygulama zihnimizin yeniden programlanmasını sağlar.

Canlı ve cansız olan her şey aura titreşimlerini çevresine yayar. Korku, endişe, öfke hali, sinirlilik, saldırganlık gibi negatif duygu ve düşünceler de; sevgi, saygı, güven, huzur hissi gibi pozitif duygu ve düşünceler de enerjetik titreşim olarak auralarımız aracılığıyla çevremize yayılır.

Bu titreşimler diğer insanların aurası aracılığıyla algılanıp o insanlarda da benzer hallerin yaşanmasını veya hissedilmesini sağlar. Koruma baloncuğu, bizi dışarıdan gelecek her tür negatif titreşime, bize uygun olmayan titreşime karşı korur. Auramızın bozulmasını ve enerji kaçaklarını önler. En azından hangi hal içindeysek o halde kalmamıza sebep olur. Enerji seviyemiz düşük bile olsa daha da düşmesini önler. Hele hele pozitif bir ruh halindeysek, mutluysak, iyimsersek, sağlıklıysak bu hallere karşılık gelen enerjetik titreşimleri çevremize yaymamızı sürdürerek çevremizdeki insanlara da enerjetik seviyede güç katmamızı sağlar.

Koruma baloncuğunu oluşturmadan önce topraklanmak son derece önemlidir.

Topraklanmanın amacı, kendi enerjinizle yerkürenin enerjisini birleştirmek, enerjetik olarak güçlenmek ve dengelenmektir. Topraklanmayı şu şekilde uygulayabilirsiniz:

1. Rahat bir şekilde ayakta durup gözlerinizi kapatın.

2. 4 veya 5 kez sakin sakin soluk alıp verin.
: Web Hattı - Türkiyenin En Güncel Forumu [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

3. Tepe şakranızdan (başın tepesi) giren beyaz bir ışığın kök şakranızdan (iki bacak arası) ve ayak tabanlarınızdan çıkarak yerkürenin derinliklerine aktığını imgeleyin. Bu imgeyi 1 veya 2 dakika canlandırın ve kendi enerjilerinizle yerküre enerjilerini irtibatlandırarak kendinizi topraklayın ve oturun.Koruma Baloncuğu Oluşturma

1. Gözleriniz kapalı, rahat ve gevşemiş bir halde, sakin sakin, ritmik bir şekilde soluk alıp vererek kısa bir süre oturun.

2. Bedeninizin tümünü çevreleyen şeffaf ve esnek bir balonun içinde olduğunuzu imgeleyin, (balon fizik bedeninizi sarabileceği gibi birkaç metre kadar uzak da olabilir.

Balonunuzun rengi siyah dışında bir renk olabilir; deneyin, kendinize uygun gelen rengi seçebilirsiniz,)

3. Şeffaf baloncuğun, dışarıdan gelecek ve size uygun olmayacak titreşimleri geri püskürttüğünü, size uygun olacak pozitif titreşimleri geçirdiğini ve sizden çevreye yayılması

gereken pozitif titreşimleri dışarı geçirdiğini hissederek imgeleyin.

İmgenize inanın ve pekiştirin, düşünce imgeleri yaratır, imgeyi sık sık düşünmek ise onu güçlendirir.

4. Nefesinizin baloncuğunuzu doldurduğunu düşünün, baloncuktaki kendinizi rahat, gevşemiş ve mutlu bir şekilde imgeleyin, o ruh halini gerçekten de hissetmeye çalışın, gülümseyin.

İsterseniz balonun dört yanına (başın üstü, ayak altı, sağ ve sol taraf) “bana uygun olmayan titreşimlere kapalıdır” gibi sloganlar yerleştirin, bildiğiniz veya inandığınız koruyucu semboller varsa onları yerleştirin.

İki – üç hafta, bu uygulamayı bulduğunuz her fırsatta tekrarlayın. Ne kadar sık tekrar yaparsanız balonunuz o kadar güçlenir ve enerji ile yüklenir. Güçlenen ve enerji ile yüklenen balonun da koruyucululğu ve ömrü artar. Özellikle çok stresli bir ortamda çalışanların, kalabalık ortamlarda çalışanların, enerjilerinden hoşlanılmayan, görünce bile sinirlenilen insanların bulunduğu ortamlarda çalışanların, haşarı öğrencilerle baş etmek zorunda olan öğretmenlerin, sağlık çalışanlarının vs. bu uygulamayı sık sık yapıp balonlarını güçlendirmeleri önerilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 11:07 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up