Psişik Yetenekler

Kirlian Fotoğrafı(Enerjinin Fotoğrafı) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Kirlian Fotoğrafı(Enerjinin Fotoğrafı)
Tuana 02:25 25.03.17
KİRLİAN FOTOĞRAFI (ENERJİNİN FOTOĞRAFI)

1900 yılından beri birçok araştırmacı, enerji alanını ve enerji alanının insan vücudu üzerindeki etkilerini araştırmaya başlamıştır. Enerji alanının tespitiyle birçok hastalık da teşhis edilmiş, Dr. George De La Warr ve Dr. Ruth Brown, enerjiyle uzaktan teşhis ve tedavinin mümkün olduğu bir siste...m geliştirmişlerdir.

Yine Semiyon Velantino Kirlian adlı Rus bilimcisi çift, Kirlian fotoğrafıyla canlılardan yayılan enerjiyi (enerji alanı) tespit etmiştir. Yapılan çalışmada kesilen parmağın, yırtılan yaprağın görüntüsünün fotoğraflarda eksiksiz ve yırtıksız haliyle tam olarak görünmesi Yaratıcının yarattığına ve her an O’nun hakimiyetine O’ndan başka kimsenin müdahale edemeyeceğinin bir delilidir.

PİSİŞİK VE FARKLI EMOSYONAL DURUMA GÖRE DEĞİŞEN ENERJİ ALANLARI VE RENKLERİ, BİZE İNSANLARIN O ANKİ RUH HALLERİ VE KİŞİLİĞİYLE İLGİLİ KESİN BİLGİLER VEREBİLİR

Bütün bu bilim adamlarının araştırmalarıyla organizmadaki enerji alanımızın yorgunluk, halsizlik, hastalık veya olumsuzluk durumlarında fark edilir bir şekilde değiştiğini göstermişlerdir. İşte bu araştırmaların sonucu da gösteriyor ki, enerji kalkanımızı olumlu düşüncelerimiz, hayallerimiz yani güzel görmek, yoğunlaşmak, solunum gibi yöntemlerle değiştirilebilir, müspet veya menfi olarak yönlendirebiliriz.
Enerji Alanı İnsan Bedeninin Enerji Gömleğidir

Krasnodar’daki Rus Bilimler Akademisi’nin araştırma enstitüsü ilim adamlarından Velantino Kirlian ve Semiyon Davidoviç Kirlian çifti, canlı organizmaların etrafında yüksek hızlı bir ışıklanma ile görülen enerji hadisesini resmi yollardan patentleştirmiş ve ilmi ad olarak bu buluşa “Kirlian şualanması” adını vermişlerdir.
Kirlian şualanmasının sonucunda gözle görülebilen bioplazmanın varlığından da anlaşılmaktadır ki insanın enformasyon mübadelesi yani enerji gömleği, enerji alanı ile olur. Bu, Kirlian tekniğiyle görüntülenmiştir.

ENERJİ ALANI OKUMA
Enerji alanı pek çok teknikle okunabilir. Bir kişinin enerji alanını görebilmek için çok loş bir odaya girilir. Bu oda her türlü dekorasyondan uzak ve tercihen renksiz olmalıdır. Kişi çıplak bir duvara sırtını vermeli, ışık ancak kişinin çizgilerini seçebilecek seviyede olmalıdır. Enerji alanını görebilmek için kişinin birkaç metre uzağında durarak, bakışlarınızı kişinin alnına veya omuzlarıyla boynu hizasında yoğunlaştırın. Görüş alanınızı boşluğa doğru genişletin. (Çok dalgın olduğumuzdaki gibi) Normalde enerji alanı kışın radyatörden yayılan sıcaklık veya yazın çok sıcak günlerde yerden dalgalar gibi çıkan ışıklı bir buğu şeklinde algılanır. Bir şeyler gördüğümüzü düşündüğümüz an kaybolur. Enerji alanı olayı çok hızlı ve gelip geçicidir. Aynı şekilde kendi enerji alanınızı da görebilirsiniz. Yine loş bir odada bir aynanın önünde durun. Derin bir nefes alın. Başınızda ışıklı bir buğunun yayıldığını görürsünüz. İşte bu, enerji alanınızdır. Bunu her zaman uygulayıp görebilirsiniz.
BAKIŞ
Kozmik bilime göre, nazar yani menfi bakıştan korunmamız lazım. Bakış bir enerji olup, müspet olursa müspet, menfi bakılırsa olumsuz durumlarla (baktığımız insanların kayıp düşebilmesi, kırılmalar vb.) her an bizi mağdur edebilir. Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır, mutlu olur. Mutlu olmak ve mutsuz etmemek için güzel bakmayı prensip kabul etmeliyiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:38 20.04.17
Alıntı yazmayı unutmuşum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up