Psişik Yetenekler

Siyanokinezi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Siyanokinezi
Tuana 02:42 25.03.17
Siyanokinezi cisimlerin , canlı veya cansız varlıkların , zihin gücüyle moleküllerinin kontrolünün sağlanıp fiziksel şekil değişikliği verilmesidir.

Uygulamaya Başlarken ;

-Öncelikle ortamın rahat sessiz ve sakin olması sağlanılmalıdır.Dikkati çekicek başka bir nesne bulunmamalı , farklı maddeler akla getirilmemelidir.
-Tekniğe yeni başlayacaklar için ufak bir tahta parçası , metal veya plastik bir alaşım , yani molekül yapısı fazla karmaşık olmayan , küçük olan cisimler uygundur.Burada molekül yapısından bahsettiğim şeyi bilmek için kimya bilgisinin olması gerekmiyor.Örneğin ; cisimin ortasında delik açmak istiyoruz , moleküllerini düşünüp zincir halinde bi yanındakiyle birleştiğini , ortasının boşaldığını imgelemek yeterlidir.

Ve tabiki hemen olacağını düşünüp heyecana kapılmamalı , başkalarına gösterme niyeti güdülmeden konsantre olunmalıdır.
* Bu teknik özellikle gündüz vakitlerinde , yeni uyanılmışken ,( buradan kasıt kasların daha gevşemiş olması) eğer teknik gece denenecekse ılık bir duşun ardından uygulanmalıdır.

Eğer hazırsanız aşşağıdakileri uygulayabilirsiniz.

Cismi belirledikten ve ortamı ayarladıktan sonra , ellerinizi ( fazla sıkmadan sakin bir şekilde ) cismin etrafında gezdirin.İyice dokunup fiziksel şeklini zihninizde imgeleyin.
Sonra gözlerinizi kapatın , başka birşey düşünüp içinizden konuşmamaya çalışın.Hiç bir önyargı taşımadan ellerinize ve aklınızda oluşturdunuz cisme konsantre olun.
Cisim elinizdeyken , aklınızda ona şekil vermeye çalışın.İlk başlarda aklınızda oluşan şekille elinizdeki cisim uyuşmadıkça sürekli olmadığı hissine kapılacaksız ve bu şekilde başarmanın eşiğinde tökezleyip duracaksınız.İmgelerken aynı şeyleri elinizde hissetmeye çalışın.
Başarmanız düzenli çalışmayla en az 4 gün sürebilir.

*Ayrıca çalışmalar sırasında enerji akışını arttırmak için kristal meditasyonu deneyebilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:09 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up