Psişik Yetenekler

negatif enerjileri tersine çevirme - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>negatif enerjileri tersine çevirme
bitter 02:50 25.03.17
Negatif Enerjileri Tersine Çevirmek

1- Eşyalarınız konusunda normalin ötesinde dikkatli olmalısınız.Çünkü unutmayın ki,sizin eşyalarınız size ait enerjilerle doludur.Ve size ulaşmak isteyen kötü niyetli biri bu enerjilerle sizinle aranızda bir bağlantı oluşturabilir.Bu nedenle eşyalarınızı kaybetmeye özen gösterin. Resimlerinizi etrafta,sigara içiyorsanız izmaritlerinizi kül tablasında bırakmayın.Eğer bu kişiye bir mektup göndermeniz gerekiyorsa zarfı veya pulu yalamayın!

2- Size psişik olarak zarar verebileceğinden kuşkulandığınız yada hiç tanımadığınız kişilere kendiniz hakkında ayrıntılı bilgi vermeyin. Bu öneri,doğum tarihi bilginizi de içeriyor.İş arakdaşlarınız doğum gününüzü biliyor olabilir,doğum yılınızı veya tam yaşınızı vermemeye çalışın.En azından konuşmanın doğumunuzun tam saati üzerine kaymasına izin vermeyin.

Kişisel güvenliğine dikkat eden bir kadın yıllarca doğum gününü,gerçek tarihinden 9gün önce kutlamıştır.Bu da başka bir burçta görünmesine yol açmıştır.
Bu taktiği küçümsemeyin,zira burcunuz önemli bir kişisel mülkiyettir.Gittiğiniz kuaförü bile başkalarına açıklamaktan kaçının,gerekirse dğeiştirin.

3- Bu kişiyi(psişik yolla zarar vermek isteyen kişiyi) misafir etmek için yapılacak tüm ısrarları geri çevirin.Hiçbir durumda kendinizi ona içki,yemek ısmarlamak vaya onu bir yere bırakmak zorunda hissetmeyin.Hepsinin ötesinde asla bu kişiyi evinize davet etmeyin.Hem de çevrenizdeki diğer kişilerce yanlış anlaşılabileceğinizi bilmenize rağmen.Sosyal inceliklerden yoksun görünmeniz tatsız olabilir.Ne var ki onu asla memnun edemezsiniz,üstelik risk almayı da kaldıramazsınız.Bu kişi sizi tuzağa düşürmeye çalışırken,ne yaptığınızı ok iyi anlayacaktır.

4- Kendinize ait bir şeyi o kişiye vermekten kaçının.Tabii ondan herhangi bir şey almaktan da sakınmalısınız.

Büyücülerin(kötü amaçlı büyücüler) karşı cinsten birinin güvenini kazanmak,onu tuzağa düşürmek için kullandıkları bir hile avrdır.Aynı hileyi,size karşı da kullanabilirler.Bu konuda da dikatli olmanız gerekir.

Hile şu:

Varolan küçük bir sorunu bilerek,kasıtlı olarak kavgaya dönüştürmek için körüklemek.Burada kimin haklı olduğu önemli dğeildir.Uygun bir aradan sonra büyücü gurursuzca özür diler ve kendisini affettirmek için diğer kişiye hediye verir.Bu bir broş,eşarp,hatta bir parça şekerleme olabilir. Fakat nesne önceden negatif enerjilerle yüklenmiştir ve düşmana ayak basacağı zemnini hazırlar.En iyisi,kendi duygularınızı ifade etmeniz için kışkırtılsanız bile böyle bir kavgaya çekilmemektir. Bir başka deyişle becerebildiğiniz kadar sakin rolü oynayın.
[sakinlik rolü öyle etkilir ki,haksızken haklı bile görünebilirsiniz.her ortamda sakinliğinizi sürdürmeye çalışın,sakin olamayan kişiler kolayca yanıltılabilir ]

* Eğer şüphelendiğiniz herhangi bir objeyi kabul ettiyseniz,hiç vakit kaybetmeden onu başınızdan atın!
Mümkünse onu yakın,değilse akan bir suyun derinliklerine bırakın.
Obje küçükse onu suya gömmenin en çabuk ve etkili yolu tuvalete atıp sifonu çekmektir.

* Bu küçük nesnelerin siz bilmeden üstünüze de yerleştirilmiş olabileceğini hatırlayın.
Böyle bir durumda ceketinizi ulaşılabilir bir yere bıraktıysanız,astar ile kumaşın arasına bakmayı unutmayın.
Her türlü belirsiz anahtardan da kurtulun.
* Yüklenmiş objeler için evdeki favori saklama yerleri; merdiven,halıların,masaların veya yatakların altıdır...

Böylesi maddi nesneler tek başına önem taşımaz.Onları önemli yapan,taşıdığı ruhsal enerjilerdir.Şüphelendiğiniz kişi gözden uzak olduğu için siz tetikte değilken harekete geçecektir.
Negatif enerjilerle yüklenmiş nesnelerin çoğu yok edilebilir.Daha ender rastlanan durumlarda,obje değerliyse,büyüsel olarak temizlenir.
(Örneğin sizin pırlanta yüzüğünüze böyle bir tesir yüklenmiş olabilir.Bunu suyun dibine atamazsınız.)

Negatif büyüsel güçleri olan güvenmediğiniz bir kişiyle konuştuğunuzda; delinmez kalın mavi cam tabaka gibi(mavi renk koruyucudur ),aranızda parlayan auranızın farkında olun.Kaşlarınızın arasındaki parlak özel sembolünüzün de farkında olmalısınız.

[Önemli:Arkadaşlar herkes psişik çalışmalarında uygulamak için kendi sembolünü seçmelidir ki enerji düzeyi yükseltgenebilsin.Bu amaçla isterseniz sembolünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz.Şaman bu konuya değinmişti başka bir başlıkta Bu yüzden kısa bir süre içinde kendi majik sembolünüzü bulun ya da oluşturun.Korunma amacı güderek oluşturacağımız için buna da dikkat etmek lazım.Semboller çeşitli amaçlı hazırlanabilir.Güç semboller,şifa amaçlı semboller vs. gibi.Psişik korunma için de tabi ki korunma sembolü kullanılmalı. )

Bu kişiden uzak olduğunuzda,eğer onun etkisinin hala sizinle birlikte olduğuna dair bir hissiniz yoksa,auranızın koruyucu kalkanının bilincinizden silinmesine izin verebilirsiniz.Aklınızı yapmanız gereken herhangi bir işe verin,fiziksel olarak egzersiz yapın,iyi yiyecekler yeyin,dinlenin,arkadaşlarınızla birlikte masum zevklerle vakit geçirin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:44 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up