Psişik Yetenekler

Psişik güç nedir? Biliyor musunuz? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Psişik güç nedir? Biliyor musunuz?
bitter 02:53 25.03.17
Merhaba arkadaşlar.
Uzun zamandır forumu takip ediyorum. Şu ana kadar psişik güçler felan diye bir şey duymadığım için aktif olmadım. Fakat araştırmalarıma göre uzmanı olduğum bir konu.Yani yıllardır hakimi olduğum konu. Telekinezi felan hiç uğraşmadım bütün çalışmalarımı kendi vicudumda yaptım ve başarılı oldum. Uzun zamanlık kendime özgü bilgi ve becerilerime dayanarak pek araştırmadığım, üstünden bir geçip baktığım bu psişik güçler konusunu ilk burda gördüm. Ben nasıl başladım bu psişik işlere Ben çook küçük iken başlamıştım. Kendi kendime askerler felan yapıyordum birilerine saldırıyordum felan. Sonra gelişmeye başladı. Hasta olduğumda hastalığa sebep olan şeyleri yendiğimi düşünüyordum. Böyle gide gide gerçektende hastalıklar ortadan kalktı. O zamandan sonra okula gitmemek için uydurduğum ve kendimi inandırarak yapay bir şekilde oluşturduğum hastalıkların dışında hiç hasta olmadım. Bu zamana kadar geldim ve psişik güçlerle tanıştım. Bu zamana kadar bu şekilde dış çevre ile temasa geçebileceğimizi bilmiyordum. Burada öğreneceğim ve öğreteceğim çok şey var daha. Neyse beni geçelimde asıl konumuza gelelim .

NEDİR BU PSİŞİK GÜÇLER?

Araştırdığım kadarıyla psi ball felan yapıyomuşsunuz. Öncelikle şunu söyleyeyim eğer bir kurala uymaya çalışırsanız ( yok şuna konsantre ol , yok şunu yap , yok şunu düşün ) hiçbir şey elde etmezsiniz. Yada sizin için bu zor olur. Arkadaşlar psişik güçler eğer benim yaptıklarımdan bir farkı yoksa insanın kendi düşündükleriyle bir olay yaratmasıdır. Mesela çok savaşçıl olan bir vicut ile başka bir vicuda saldırabilirsiniz. Önemli bir şey var yine söylediğim gibi bir kurala uymayın, uymak zorundada değilsiniz zaten. Psişik güçler sonuca bakar işleme değil.

İsterseniz 2+1 yapın 4-1 yapın 3.1 yapın ama sonuç 3 tür ve sonuca bakılır.

Bende öyle yaptım. Beynimde bir bölge olduğunu düşündüm, orada beni yöneten aletler ve onları çalıştıracak küçük insanımsı varlıklar Onlar beni yönetiyorlar , benden sonra yetki sahibi onlar . Sizin düşündükleriniz ise dalgalarla , düşünmeyle, onla bunla birşeyler yapmak. Söylediğim gibi sonuç aynı olduğu için istediğiniz gibi düşünün. Kendinize özgü olun. İsterseniz call of duty gibi birşeyler yapın. Birisine saldırmak amacıyla asker helikopter felan gönderiyosunuz... Bu kendinize özgü birşeydir yani başkasının yaptığı şeylere bağlı kalmayın. Ben çok küçükken böyle şeyler öğrendim ve savaşmaktan başka birşey bilmiyorum ( Bunların gerçek olduğunu öğrenince insan coşuyo birilerini öldürmek felan istiyo ). Benim türümde oynayanlar da çoğalmaya başladı lunarkinezi felan çıkmış. Aynı şey zaten bi fark görmedim. Önemli olan düşünmenizdir. Çok zamanım yok ayrıntılı birşeyler yazamıyorum ama siz şunu bilinki ---- BAŞKALARININ ŞEYLERİNE BAĞLI KALMAYIN vE DÜŞÜNÜN DÜŞÜNÜN DÜŞÜNÜN... ----

HER ŞEY DÜŞÜNMEKLE BAŞLAR SİZ DÜŞÜNÜN YETER ...

BÖYLE YAZILARDA BECERİKSİZİM YANLIŞLARIMI AFFEDİN...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:46 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up