Psişik Yetenekler

teta dalgası nedir? telepatideki etkisi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>teta dalgası nedir? telepatideki etkisi
bitter 02:59 25.03.17
TETA
TETA Nedir?
Beyniniz bir radyo gibidir... Elektrik dalgalarını alır ve yayar. Frekanslar,elektrik faaliyetlerinin ölçüldüğü ve grafiğinin çıkarıldığı aralıklardır. Bu dalgalar beyniniz tarafından solunum ile oluşturulan biyoelektrik ile oluşur. Tıpkı sizde olduğu gibi yeryüzünde bir frekans dalgası vardır.

İyonosfer ,gezegeni saran elektrik yüklü partiküller katmanıdır. Bu katman radyo dalgalarını emer. Yeryüzünün yüzeyinde yaklaşık 80 mil uzağa gider ve yeryüzüyle bir kondansatör oluşturur (bu da elektrik depolayabileceği anlamına gelir, tıpkı bir batarya gibi). Tesla'nın bu konuda çalışmaları vardır ancak biz şimdi beden ile ilgili olan kısmı verelim.

Bedeniniz hareket ettiğinde bu hareketler etrafa iletilir. İyonosfer katmanı(buna iyonosferik kovuk da denir. ) yaklaşık 9. 5cps'lik (saniyedeki devirler,7. 5 civarındaydı ama şimdi çok hızlı şekilde artıyor. ) frekansa sahiptir. Bedeniniz 6. 8 ila 9. 5 Hz arasında titreşiyor. İskeletiniz ve iç organlarınız birbiriyle uyumlu hareketleri yaklaşık 8 ila 9 cps hızındadır. Bu da şu anlama gelir;bedeniniz İyonosfer ile eşzamanlı hareket eder.

Gezegenle birlikte yankılanırsınız ve enerji alışverişinde bulunursunuz. Ne kadar uzaklıktan enerjinizi yeryüzünün elektromanyetik kovuğuyla paylaşabilir ve enerji yayabilirsiniz? Yaklaşık 40000 km yada gezegenin yaklaşık tüm çevre uzunluğu kadar. Başka bir deyişle, zihninizden ve bedeninizden gelen sinyaller İyonosfer kovuğu sayesinde tüm gezegene saniyenin 1/70'i kadar bir zamanda yayılır.
İNSAN BEYNİNİN FREKANSLARI

Kapsamlı araştırmalar sonucu şu saptanmıştır:İnsan beyninin yaptığı zihinsel aktiviteye göre belli frekanslar vardır. EEG sonuçları kişinin tamamen uyanık olduğunda beyin/zihin frekans hızının 14-30 cps (saniyedeki devirler yada Hz) olduğunu göstermiştir. Buna "beta" adı verilmiştir. Şimdi aralıklara bakalım.
DALGA ARALIKLARI

BETA:14-30cps-zihin fiziksel bir aktivite ile meşgulse yada tetikteyse
ALFA:7-13 cps-hayal kurduğunuzda ya da düşüncelere daldığınızdaki dalga
TETA:3. 5-7 cps – uyuyakaldığınızda yayılan dalga
DELTA:0. 5-3. 5cps- en derin uykuya daldığınız an.
DALGALARIN TELEPATİDEKİ ROLÜ

Siz beyin dalganızı teta seviyesine indirebilirsiniz İyonosfer ile aynı şekilde titreşirsiniz. Bu durumda İyonosfer sizin telepatik dalgalarınızı çok kısa bir sürede tam hedefe gönderir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:11 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 11:22 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi