Psişik Yetenekler

Zihin seyahati - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Zihin seyahati
bitter 03:17 25.03.17
Zihin Seyahati

Zihin seyhati yaşanan olay bakımından durugörüye benzer ama bazı farklılıkları vardır tabi.Ayrıca hemen söyleyim ki Astral seyahat yapmaya çalışanlardan ilk önce zihin seyahatini öğrenenlerin bazıları astral seyahat yapmamaya karar verir çünkü zihin seyahati kendilerine yeterli gelir.

Zihin Seyahati;bir mekana,bir yere yada bir kişiye odaklanarak yapılır.Odaklanılan yere bilinç aktarılır.Böylece bilincimizi yönelttiğimiz mekanı görebiliriz.Aynı astral seyhatteki gibi,çünkü astral seyhatte de bilincimizi astral bedenimize aktarırız ve bilincimizle birlikte olan astral bedenimizin gittiği yerleri görebiliriz.

Pratikte şu şekilde yapılabilir:
Rahat bir yere uzanın,yatar vaziyette yada yatmaya yakın rahat bir şekilde oturun.Gevşeme alıştırması yapın.Gözünüzü kapatın ve evinizden bir oda seçin(eğer yaparken evdeyseniz).O odaya o gün içinde siz hiç girmemiş olun,eğer odaya önceden girmişseniz bilinçaltınızdan gelen görüntüyü zihin seyhatindeki görüntü sanabilirsiniz.Gözünüzü kapattıktan sonra kendinizi o odaymış gibi düşünün ve o odayı görün,ilk başta görmek için zorlanabilirsiniz ama sonra odayı zihninizde dolaşın ve ne var ne yok inceleyin:Msanın üstünde kitap mı var,yere bir tane kalem mi düşmüş,yerde çorap mı var,top kitaplığın yanına mı gelmiş,vs. gibi bi kaç ayrıntıya bakın.
Çünkü bu ayrıntılar sizin gerçekten zihin seyahati yapıp yapmadığınızı kanıtlayacak.
Bitirdikten sonra gidipodaya bakın ve sonuçları görün,gerçekten zihin seyhati mi yapmışsınız yoksa sadece hayal mi etmişsiniz.

Zihin seyhatinin durugörüden farkı sanırım zaman konusu.Zihin seyahtinde sadece bulunduğumuz zaman içinde mekanları görebiliriz ama durugörüde zaman değişken olabilir,geçmiş yada gelecek görülerbilir.

Zihin seyahatinin astral seyahatten farkı da bir varlık olarak orada bulunmayışınızdır,sadece bilincinizi aktarmışsınızdır ama astral seyahatte astral bedenle dolaşırsınız ve en önemli farkı da Zihin Seyhatinin daha kolay ve hemen yapılabilmesidir.Elbette zaman konusu burda da söz konusu.Astral seyahatte farklı zamanlardan bahsetmek mümkün...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:51 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yağmur 00:54 03.06.19
Değişik miş hiç denemedim böyle şeyler .ama istemisimdir. Cesaret edipte yapmadım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi