Psişik Yetenekler

Bir Soruya Cevap Yada Bir Tahmin:İşte Tekniği - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Bir Soruya Cevap Yada Bir Tahmin:İşte Tekniği
bitter 03:21 25.03.17
Dünyaca ünlü bir medyum olarak kabul edilen Laura Day'in Içimizdeki Güç kitabını okudum ve 6.his konusunda kendimi geliştirmeye çalıştım.Kitaptaki alıştırmalardan ilginç sonuçlar aldım,ve çoğu olumlu sonuçlardı.Kitapta 6.hissin hem telepati hem de durugörü ve psikometri okuması'nı kapsadığını söylüyor.Gerçekten de kitap 6.his altında bunları anlatıyor.
Şu durumda ben kitabı bitirmiş biri olarak yeteri kadar deneyim yaşadım.Bir çok kez(ki fırsat oldukça yaparım bunu) insanların aklında tuttuğu herhengi birşeyi 'tahmin' ederek bildim.Bunu Içimizdeki Güç kitabındaki teknikle yaptım ve çok çok kolay bir tekniktir bu:

Diyelim ki arkadaışınız aklından bir meyve tutsun.Sizin yapmanız gereken tek şey şu:
gözünüzü kapatın ve aklınıza gelen renk,kelime,sayı,şekil,vs. gibi şeylere dikkat edin ve o şeylerden bir şey meydana getirmeye çalışın.Eğer kırmızı güneş dal tatlılık gibi şeyler aklınıza gelmişse bu meyve kiraz olabilir.
Eğer bir meyve tutmayacaksa herhangi bir şey aklında tuttacaksa,aklınıza kırmızı,gök,ay,saç,dalgalanan saç,direk,yıldız gibi şeyler gelmişse akında tuttuğu şey bi Türk bayrağı olabilir.

Bu alıştırmayı mutlaka deneyin,kesinlikle sonuç alcaksınız.Alıştırmada dikkat edilmesi gereken en önemli husus akla gelen simgelerin yada kelimelerin vs. saçma olmasıdır,kesinlikle saçma diyerek aklınızdan uzaklaştırmayın bunları,bırakın gözünüzün önünden aksın aklınızdan geçip gitsinler.

Bu yöntem sayesinde herhangi bir sorunun cevabını da verebilirsiniz,üstelik soruyu duymanız bile gerekmez,sorunun bir kağıtta yazılı olması yada bir kişinin soruyu aklında tasarlaması yeterlidir,çok kişiye sorusuna yanıt vermişimdir soruyu dahi bilmeden.
Cevaplanacak sorunun bilinmeden cevaplanması daha iyi sonuç elde etme bakımından daha dorudur.Çünkü 6.hisle soruyu cevaplayacak olan kişi soruyu duyarsa aklında o konuyla ilgili şeyler gelecek ve mantıklı bir cevap arayacaktır ama 6.histe mantık yoktur.Mantıktan uzak durulması gerekir.Gelecek bilgi tamamiyle 6.histen gelmesi için sorunun duyulmaması kesinlikle daha iyidir.

Teknikte ana atmen her zaman şudur,gözünüzü kapadığınızda bir olay akışı meydana gelsin,olay bittiği zaman siz onun bittiğini anlayacaksınız zaten,bittiğinde bırakın ve yorumlayın

Bu kitabı kesinlikle okumanızı istiyorum,ben bu kitapla başladım parapsikolojiyle ilgilenmeye...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:52 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up