Psişik Yetenekler

Tekrar Bağlantı (The Reconnection) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Tekrar Bağlantı (The Reconnection)
Tuana 03:30 25.03.17
Tekrar Bağlantı şifası (Reconnective Healing), kendi öz gerçeğimiz ile bağlantımızı yeniden oluşturan, varlığımızın tüm parçalarına ulaşmamızı sağlayan ve tüm evrenle bağlantı kurmamıza yardım eden bir şifa çalışmasıdır.

Tekrar Bağlantı, yeni bir evrimi temsil eden frekanslarla gerçekleşir. Dünyaya ilk kez sunulmakta olan ve muhtemelen yeni bir bant genişliğinden gelen bu frekanslar, bir ışık ve bilgi spektrumu yoluyla bize ulaşmaktadır.

Amerikalı Dr. Eric Pearl 1993 yılında, "yaptığın, gezegene ışık ve bilgi getiriyor" mesajı ile kendini ilginç bir serüvenin ortasında bulmuş, yeni ve farklı bir şifa çalışmasını dünyaya sunmaya başlamıştır. 2001 yılında yayınlanan Tekrar Bağlantı adlı kitabında kendi kişisel deneyimini ve karşılaştığı mucizevî sonuçları anlatır. ABD'nde onuncu baskısı yapılan ve on farklı dile çevrilen kitabın "şifanın dinamiklerine yepyeni bir anlayış" getirdiğini söyler Deepak Chopra. Kitabın yanı sıra Dr. Pearl'ün kırk'dan fazla ülkede gerçekleştirdiği seminerler, Tekrar Bağlantı'nın tüm dünyada hızla yayılmasını sağlamıştır. Eric Pearl'ün yaşadıkları ve aracı olduğu olağanüstü şifa deneyimleri tıp dünyasında da ilgi uyandırmış, Dr. Pearl üzerinde çeşitli araştırmalar yapılmıştır. Arizona Üniversitesi'nin İnsan Enerji Sistemleri Laboratuarında Eric Pearl ile deneyler yapan Dr.Gary Schwartz, "laboratuarlarımızda yürütülmüş olan temel bilimsel çalışmalar, kendisinin öngörüleri ile şaşırtıcı derecede tutarlıdır" demektedir.

Tobias Eric Pearl'ün tanrısal bir işlemi basitleştirmek amacıyla ve şifaya vasıta olmanın yorucu ve usandırıcı biçimlerini bırakma ihtiyacı nedeniyle dünyaya geldiğini söyler. Kryon ise Dr.Pearl'ün çalışmasının insana, kendi içindeki ilahi güce sahip çıkarak eski enerjide imkânsız sanılan şeyleri gerçekleştirebilmeyi öğrettiğini anlatır.

Antropolog/arkeolog Dr. JJ Hurtak'ın kanal olduğu bilgilere göre, insan bedeni çeşitli manyetik alanlar arasında varlığını sürdüren bir biyolojik alt sistemdir. Akupunktur meridyenlerimiz bedenin enerji akışını sağlamanın ötesinde, çevremizdeki yüksek güç alanlarının bedenimizden geçişine de aracı olmaktadır. İnsanoğlu bugün yeni bir biyolojik yaratılış programına geçmekte, bilinçlenmede yeni bir zaman bölgesine girmeye hazırlanmaktadır. Bu ilerlemenin gerçekleşebilmesi için, eski programa ait akupunktur çizgilerimizin doğrudan Üstbenlik ile bağlantıda olacak olan "yeni" axiational çizgilere uzatılması gerekmektedir. Axiational çizgiler fizik bir beden ya da biyolojik yapı ile sınırlı olmayan açık uçlu hatlardır ve benzer rezonanstaki yıldız sistemleriyle bağlantıdadır. Bu hatlar, bedeni çeşitli yıldız sistemlerinden yayılan diğer axiational hatlara bağlayabilirler. Hurtak'a göre galaktik yaratıcı mekanizma yenileyici fonksiyonlarını bu hatlar aracılığı ile kontrol eder.

Dr. Eric Pearl, Kişisel Bağlantı (Personal Reconnection) uygulamasında yeni axiational çizgilerin oluştuğunu söylüyor. Bu çizgiler, hem şifa hem de evrimimiz için gereken özel titreşim frekanslarının bedenimize yerleşmesini sağlar.

Kişisel Bağlantı çalışması sayesinde yeni ışık ve bilgi seviyeleri ile temasa geçerek, tüm evrenle bağlantı kurabiliriz. Kişisel Bağlantı bu çizgileri bedenimize yerleştirip aktive ederek, ışık ve bilgi alışverişi, DNA ipliklerinin yeniden bağlantısı ve "sicim"lerin (paralel var oluş planları) yeniden birleşmesi sürecimizi başlatır.

--------------------
Uygulama:

Tekrar Bağlantı çalışmaları, Tekrar Bağlantı Şifası ile Kişisel Bağlantı olarak iki farklı şekilde uygulanır. Her iki çalışma da eller bedene temas etmeden yapılır.

Tekrar Bağlantı Şifası (Reconnective Healing) 30–45 dakika süren seanslar şeklinde uygulanır. Şifa amaçlıdır. Belli bir sorun için en az bir, en çok 3 kez yapılır. Seanslar arasındaki süre değişebilir ama genellikle bir haftayı geçmez.

Kişisel Bağlantı (Personal Reconnection) iki seans sürer ve peş peşe iki gün içinde uygulanır, tekrarı gerekmez. Seanslar 40–60 dakika sürer. Bu çalışmada bedene yeni axiational hatlar çizilmektedir. Kişisel Bağlantı'dan önce en az bir seans Tekrar Bağlantı Şifası alınması önerilir.
Bu iki uygulama arasındaki fark, esas olarak, bir niyet farkıdır. Tekrar Bağlantı Şifasında niyet şifa bulmaktır. Bu uygulamada yeni axiational hatların yerleştirilmesi amaçlanmamaktadır. Ancak şifa süreci de Kişisel Bağlantı şemsiyesi altında gerçekleşmekte ve kısmen de olsa Kişisel Bağlantı deneyimlenmektedir. Tekrar Bağlantı Şifasını benzersiz kılan da bu deneyimdir.

Kişisel Bağlantı uygulaması ise yeni axiational hatların oluşturulmasına yönelik bir çalışmadır. Burada amaç hem kendi bütünlüğümüzle hem de evrenle bağlantımızı yeniden oluşturmaktır.

Bağlantının oluşması bir anda tamamlanan bir olay değil, an be an devam eden bir süreç, zamana yayılan bir açılımdır. Değişim süreci, ikinci seans sonunda Kişisel Bağlantımız tamamlandığında harekete geçer. Tüm evren ile aramızda yeni ışık ve bilgi alışverişi gerçekleşmeye başlar ve bunun sonucunda bilincimiz ile biyolojimiz gelişime açılır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:18 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up