Psişik Yetenekler

Kalp Daveti - Kalp Çağırma - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Psişik Yetenekler>Kalp Daveti - Kalp Çağırma
SiLence 11:08 04.05.17

Kalp Daveti - Kalp Çağırma
Ruh çağırmayı ve cin çağırmayı çokca duymuşsunuzdur. Burada kalp çağırma ve kalp davetinden bahsedeceğim.

Kalp daveti, yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırma celseleridir. Çağırdığınız kişi, hala yaşar durumdadır ve istediğinizi sorabilirsiniz. Çağırdığınız kişi, (sezgileri kuvvetli değilse) büyük ihtimalle onun kalbini çağırdığınızı fark etmeyecektir.

Bu çalışmaya halk arasında "kalp daveti" deniyor, lakin bilmemiz gereken aslında burada kişinin bilinciyle kurulan bir çalışmadır. Ruh celselerinde iyi seviyede ve mümkünse telepatik yeteneklerde iyi olmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Bu yöntemle sadece başka bir kişinin bilincini değil kendi yüksek bilincinizi de çağırabilirsiniz. Haliyle ciddiyetle yapıldığında, aksiyon istiyen gençlerin küçük ev eğlencelerinin ötesinde (genelde eğlence için yapan tipler celselerin kurallarından bihaberdirler) ciddi bir enerjisel çalışma sayılabilir.

Uygulama için A'dan Z' ye tüm alfabeyi küçük kağıtlara yazarak kesin. Daha sonra da 0'dan 9'a kadar yine rakamları yazın. Ve bütün rakamları masanın çevresine daire olacak şekilde dizin. Dairenin ortasına evet hayır ve bilmiyorum kelimelerini de koyup, masanın üzerinde rahatça kayacak bir fincan ayarlayın. Kısacası klasik bir quija masası yapın.

Bu basit quija masası ile başarı alabilirsiniz. Daha da ileri gitmek istiyorsanız kendinize bir quija tahtası yapabilirsiniz.

Mümkünse 4 kişi olun. Tek kişi yapmamaya gayret gösterin. Masanın çevresine daire olacak şekilde dizilin. Herkes el ele tutuşsun (sağ eliniz üstte, sol eliniz altta olacak şekilde) Enerjinizi yükseltin. Derin bir şekilde nefes alın. Hep beraber zihninizi boşaltın ve ortak bir niyette bulunan. "bütünün ve bizim hayrımıza, evrensel yasaların hükmü altında burada celseyi başlatıyoruz. Tüm bilinçler ve kalpler birdir. Bu kapıyı sadece kalplerin boyutuna açıyor ve diğer tüm varlıklara kapatıyoruz" gibi bir niyet olabilir. (Amaç enerjiyi odaklamaktır aslında)

Daha sonra hep beraber sağ elinizin işaret parmağını fincana koyun. Çok bastırmayın.

Operatör seçtiğiniz kişi (yani celseyi yöneten) "Kalpler alemine kapı açıyorum ve bu kapıdan sadece istediğimiz şahsın girmesini istiyorum. Hiçbir negatif varlığın bu kapıdan girmesine izin vermiyorum!" diye üç kere tekrarlasın. Bunu derken çok keskin bir enerji ve irade ile söylesin.

Ardından Üç kere "Kalpler alemine sesleniyorum" dedikten sonra Operatör seçtiğiniz "Kalpler aleminden ..... 'nın kalbini şimdi buraya davet ediyorum." Bunu üç kere dedikten sonra "geldin mi?" diye sorsun (Noktalı yere isim soyisim gelecek)

Evet'e giderse gelmiştir. Gelmezse tekrar derin bir nefes alıp, enerjisini odaklayıp yeniden üç kere davet etsin. Geldiğinde kontrol amaçlı doğum tarihini sorun. (Kişinin doğum tarihini bilenler gözlerini kapasınlar ve zihinlerini boşaltsınlar) Doğru yazarsa gelmiştir.

Sorularınızı sorun. Ses kaydı yapabilirsiniz.

Celse sırasında kesinlikle parmağınızı kaldırmayın. Daha sonra kişiye teşekkür edin ve "..yı kalpler alemine geri gönderiyoruz" deyin üç kere. Gİttiğinden emin olmak "burada mısın?" diye sorun. Cevap yoksa gitmiştir.

Şunu unutmayın kapıyı açan sizsiniz, bu yüzden kapının kontrolü kesinlikle sizdedir. Kapatmak ve birini çağırıp geleni uzaklaştırmak sizin kontrolünüz dahilindedir. O yüzden kuvvetli bir irade ile bu kontrolü elinize alın..
Kaynağından Alıntı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
madlen 23:37 04.05.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 11:08 11.05.17
isabet 00:42 28.06.17
tek kişi yapabilirmi? herhangi bi tehlikesi var mı? denemek istiyorum

ayrıca; başarılı olunduğu takdirde sadece soru mu sorulabilir..herhangi bi yönlndirme yapılabilirmi kalp sahibine..mesela beni sevsin,bana gelsin gibi...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 20:57 03.03.18
Eloa 01:40 26.03.18
Derdekea 08:40 30.06.18
sedaeda 09:29 30.06.18
ilginç bi davetmiş tskler paylasım için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
acar 22:03 30.06.18
emel34 17:42 24.10.18
Biz de kucukken yapardik bunu;) gercekten geldiler ama dedikleri seyler hep yalan ve sacma sapan seylerdi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4