Rızık ve Bereket Uygulamaları

Zengin olmak için dualar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Rızık ve Bereket Uygulamaları>Zengin olmak için dualar
Devrimci 04:05 07.05.16
*Mal Mülk Sahibi Olmak İsteyen Mal mülk sahibi olmak isteyen her namazın sonunda 1 Fatiha bir Ayetelkursi ve şehide'llahu ennehu okuyun

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
**Şehidallahü ennehu la ilahe illa hüve vel melaiketü ve ülül ilmi kaimen bil kıst,la ilahe illa hüvel azizül hakim.inneddine in’dallahil islam,ve mah’telefellezine utül kitabe illa min ba’di ma caehümül ilmu bağyen beynehüm,ve men yekfur bi ayatillahi fe’innallahe seriul hisab. okuduktan sonra AL-İ İMRAN 'daki :
"Kulillahümme malikel'mülki tu'til 'mülke menteşaü ve tenzi'ul mülke mimmen teşaü, ve tüızzü menteşaü ve tüzillü menteşaü ,biyedikel ' hayr, inneke ala külli şey' in kadir. Tulicülleyle finnehari ve tulicünnehara filleyl , ve tuhricül' hayye minel' meyyiti ve tuhricul ' meyyite minel hayy, terzüku men teşaü bi gayri hisab." bölümünü her gün 41 defa okuyan Mal Mülk Sahibi olur Allah ın izniyle..

*Bu Duayı Okuyan Maişet Darlığı Çekmez:
Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allâhümme raddınî bi kadâike ve bâriklî fiymâ kuddira lî hattâ lâ ühıbbe ta'ciyle mâ ahharte ve lâ te'hıyra mâ accelte.

Manası: Dinim, nefsim ve malım için şimdiden besmeleyi hazırladım. Allah'ım! Beni hükmüne rıza gösterenlerden kıl ki, benim için tehir ettiğinin ta'cilini, peşin vereceğinin tehirini sevmiyeyim.

- Peygamberimiz (s.a.v.) buyurdu:
"Geçim sıkıntısı ve darlığı içinde kıvranan kimsenin (bu duayı) okumasına mani olan nedir? (Yani bu duayı okuyan geçim darlığı çekmez demektir. Ey sebeplerin sebebi, Ey kapıları açan, Ey sesleri duyan, Ey duaları kabul eden, Ey ihtiyaçları gideren, Beni ikramınla zenginleştir ki başkasına muhtaç olmayayım!

*Onu tam zengin yapar (Besmele-i Şerif) Günes doğarken güneşe doğru yönelip, Besmele-i serifi Rasüller sayısınca 313 defa, 313 defada peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.v.) in üzerine salavat getirip buna her gün devam eden kimseyi Allah Teala fazlı keremiyle hiç ummadığı yerden rızıklandırır.
Üzerinden sene geçmeden onu tam zengin yapar.

*Evdeki Bereketsizliği Ortadan Kaldırmak İçin Sehl b. Sa'd(r.a.) rivayet ediyor:
Adamın biri huzur-u saadete geldi. Fakirlikten ve hayat şartlarının ağırlığından dert yandı. Resulüllah (s.a.v.) bu kimseye şöyle buyurdu:

"Evine girdiğin zaman evde kimse olsun olmasın selam ver,sonra benim üzerime salat ü selam getir ve bir kerede İhlas Suresi'ni oku." O kişi Hz. Peygamber (s.a.v.)'in bu tavsiyesini yerine getirdi.Allah Teala o kimseye rızık kapılarını sonuna kadar açtı ve o kimse zenginlerden oldu.(el-Mecalisü's-senaiyye)

*Eğer bir kul zengin olmak istiyosa 40 gün yalan söylemesin zengin olur tabi 40.cı günden sonra; ya basit esmasını her farz namazının arkasından 15 defa okursanız zengin olursunuz.
Ya Raşid alimlerin çoğunun ortak olduğu görüştür .Bu esma ismi azam dır ve Hz Süleymanın virdidir..

*Zenginliğe kavuşmak için... ' Ve terzuku men teşau bi gayri hisab ' ( Dilediğine sınırsız verirsin ) Ayetini zaman zaman okuyup tekrarlanır. Veya 'Ve kane fadlullahi aleyke azima ' ( Allahın sana verdikleri nimetlerin ardı arkası kesilmez ) 2204 kere okunur ve tekrarlanır...

*Fakirlikten kurtulup zengin olma duası Bir müslüman (1000) kere YA HAKK ism-i şerifini okursa akibeti çok mutlu ve bahtiyarlık olarak gelip kötü işlerden de korunmuş olur ve ayrıca içinde EL HAKK ism-i şerifi bulunan LA İLAHE İLLALLAHÜL'MELİKÜL'HAKKUL'MÜBİN duasını günde (100) kere okursa fakirlikten kurtulup zengin olur, tüm işleri kolaylaşır İNŞAALLAH. *

Alıntıdır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Devrimci 04:08 07.05.16
Zengin olmak için:
Ve terzuku men teşau bi gayri hisab ' ( Diledigine sınırsız verirsin ) Ayetini zaman zaman okuyup tekrarlanır.

veya

'Ve kane fadlullahi aleyke azima ' ( Allahın sana verdikleri nimetlerin ardı arkası kesilmez ) 2204 kere okunur ve tekrarlanır.
تَكُنْ تَعْلَمُ وَكَانَ فَضْلُ اللّهِ عَلَيْكَ عَظِيمًا

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 04:13 07.05.16
وَلَوْلاَ فَضْلُ اللّهِ عَلَيْكَ وَرَحْمَتُهُ لَهَمَّت طَّآئِفَةٌ مُّنْهُمْ أَن يُضِلُّوكَ وَمَا يُضِلُّونَ إِلاُّ أَنفُسَهُمْ وَمَا يَضُرُّونَكَ مِن شَيْءٍ وَأَنزَلَ اللّهُ عَلَيْكَ الْكِتَابَ وَالْحِكْمَةَ وَعَلَّمَكَ مَا لَمْ تَكُنْ تَعْلَمُ وَكَانَ فَضْلُ اللّهِ عَلَيْكَ عَظِيمًا

NİSÂ-113 Ayetinin Türkçe Okunuşu: Ve lev lâ fadlullâhi aleyke ve rahmetuhu le hemmet tâifetun minhum en yudıllûke. Ve mâ yudıllûne illâ enfusehum ve mâ yadurrûneke min şey’(şey’in). Ve enzelallâhu aleykel kitâbe vel hikmete ve allemeke mâ lem tekun ta’lem(ta’lemu). Ve kâne fadlullâhi aleyke azîmâ(azîmen).

NİSÂ-113 Ayeti Türkçe Meali: Ve eğer Allah'ın fazlı ve rahmeti senin üzerine olmasaydı, onlardan bir grup mutlaka seni saptırmaya kastedecekti. Ve onlar kendilerinden başkasını saptıramazlar. Ve sana hiçbir şeyle zarar veremezler. Ve Allah, sana Kitab'ı ve hikmeti indirdi ve sana bilmediğin şeyleri öğretti. Ve Allah'ın senin üzerindeki fazlı çok büyüktür.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 19:41 07.05.16
Allah zenginliği istedi ne ilmi isteyen verir nasipde varsa olur çok zeki insan gördüm ama bi aksilik cikmis batmis nazi insanlarda tam tersi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
bereket 22:40 07.05.16
çok güzel rabbım helalınnden en güzel zenlıklıkler nasıp eylesın ınşallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 22:42 07.05.16
theone Nickli Üyeden Alıntı:
Allah zenginliği istedi ne ilmi isteyen verir nasipde varsa olur çok zeki insan gördüm ama bi aksilik cikmis batmis nazi insanlarda tam tersi
Kul olarak istemek bizden,vermek Rabbimizden.Her zaman ümid edici ve hüsnü zan içinde olmak lazım.
Allah'tan ümidini kesmemek lazımdır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 07:40 08.05.16
NOT:Foruma açtığım konuları kaynakları genellikle elimdeki dökümanlarından ve havass kitablarından müelliflerinden veya mütercimlerinden izin alınarak açılmıştır.Mesela Rahmetli İdris ÇELEBİ hocamdan ölmeden önce bu izini almıştım.Konularım için emek sarf edip imla hatalarını düzeltip bazen kendi tecrübe-görüş ve önerilerimi ekliyorum ve öyle konu açıyorum.Açtığım konularda kaynak neyse yazıyorum.
Açtığım konuların formumuzdan kopyalanıp başka forumlara taşınmasını kabul etmiyorum ve hakkımı helal etmiyorum.Şxxx mesajımı almışsındır umarım.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 06:54 09.05.16
Bu dua rızık-Zenginlik celbi ve borçtan kurtulmak için çok etkilidir.

Allah Resulü(S.a.v.s.):
Ya Muâz! Bu duayı okursan, Uhud Dağı kadar borcun olsa da, Allah onu ödemek nasip eder:

Allahümme mâlikel-mülki tü’til-mülke men teşâü ve tenziül-mülke mimmen teşâü ve tüizzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi-yedikel-hayr inneke alâ külli şey’in kadîr. Tûlicul-leyle fin-nehâri ve tûlicün-nehâre fil-leyli ve tühricul-hayye minel meyyiti ve tühricul-meyyite minel-hayyi ve terzuku men teşâü bi-gayri hisâb. Rahmened-dünyâ vel-âhireti ve rahîmehümâ tu’tîhimâ men teşâü ve temneu min-hümâ men teşâü, irhamnî rahmeten tu’nînî bihâ ammen sivâke. [Taberanî]

Duanın baş kısmı , Âl-i İmran sûresinin 26-27. âyetleridir. Aslına bakarak okumalı.


Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:57 25.01.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 12:03 20.04.17
1 2 3