Rızık ve Bereket Uygulamaları

mülk sahibi olmak için dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Rızık ve Bereket Uygulamaları>mülk sahibi olmak için dua
Ebuhamza 13:54 09.05.16
Mülk sahibi olmak için; günde 41 defa:

"Kulillâhümme mâlikelmülki tü'tilmülke men teşâü ve tenziulmülke mimmenteşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü biyedikelhayr, inneke alâ külli şey'in kadir. Tûlicülleyle finnehâri ve tûlicünnehâra filleyli ve tuhriculhayye minelmeyyiti ve tuhricülmeyyite minelhayyi ve terzüku menteşâü biğayri hısâb."

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Devrimci 00:54 10.05.16
قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْكَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَىَ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ ﴿٢٦﴾

Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).

ALİ İMRAN Suresi 26. ayet

1 - İmam İskender Ali Mihr: De ki: "Mülkün mâliki olan Allah'ım. Mülkü dilediğine verirsin ve dilediğinden mülkü alırsın. Ve dilediğini azîz kılarsın ve dilediğini zelil edersin. “Hayır” senin elindedir. Muhakkak ki sen herşeye kaadirsin.

2 - Diyanet İşleri: De ki: “Ey mülkün sahibi olan Allah’ım! Sen mülkü dilediğine verirsin. Dilediğinden de mülkü çeker alırsın. Dilediğini aziz edersin, dilediğini zelil edersin. Hayır senin elindedir. Şüphesiz sen her şeye hakkıyla gücü yetensin.”

3 - Abdulbaki Gölpınarlı: De ki: Allah'ım, mülkün sahibi sensin, mülkü dilediğine verirsin, dilediğinden alırsın. Dilediğini yükseltirsin, dilediğini alçaltırsın. Senin elindedir hayır, sensin her şeye gücü yeten.

4 - Abdullah Parlıyan: De ki: “Ey mutlak egemenlik sahibi Allah'ım! Sen egemenliği kime dilersen ona verirsin, dilediğinden de alırsın, dilediğini yüceltir, dilediğini alçaltırsın. Bütün iyilikler senin elindedir. Şüphesiz sen herşeye gücü yetensin.”

5 - Adem Uğur: (Resûlüm!) De ki: Mülkün gerçek sahibi olan Allah'ım! Sen mülkü dilediğine verirsin ve mülkü dilediğinden geri alırsın. Dilediğini yüceltir, dilediğini de alçaltırsın. Her türlü iyilik senin elindedir. Gerçekten sen her şeye kadirsin.

6 - Ahmed Hulusi: De ki: "Mülkün Mâlik'i olan Allâh'ım. . . Mülkü dilediğine verirsin, dilediğinden de mülkü çekip alırsın. Dilediğini aziyz edersin, dilediğini zelil edersin. Hayır senin elindedir. Kesinlikle sen her şeye Kaadir'sin. "

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
develi60 10:24 26.05.16
dilan 14:19 29.07.16
Kadirigülü 14:26 29.07.16
çok çok tesirli olduğu anlatılıyor hep Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ejder 14:34 29.07.16
Glacial 15:53 05.11.16
mechul yolcu 23:23 24.12.16
çok değerli bilgiler paylaştığınız için teşekkür ediyorum...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:22 25.01.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:47 27.01.17
1 2 3 4