Rızık ve Bereket Uygulamaları

Vakia süresi ile borçlara dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Rızık ve Bereket Uygulamaları>Vakia süresi ile borçlara dua
Ebuhamza 14:43 09.05.16
1.Vakia suresi 40 gun gece yada sabahlari okunabilir gece yatsidan sonra gunde 3-5-7 kez okunmasi faydalidir her okumadan sonra asagidaki azameti okunmak zorundadir.Vakia suresi ve azameti asagida yazili vakia suresi belki eksik yada yanlis yazili olabilir netten kopyaladim o yzuden elinde bulunan bir kitaptan okumanda fayda vardir .azameti her vaki-a suresi okunulmasi bittikten sonra okunacaktir yani diyelimki 7 vakia suresi okudunuz 7 azamet okumaniza gerek yok 1 kere okumanizdada fayda var.

2.vakia suresi tesbih ve yasin ilede okunabilir tesbih ve yasin ile okunma seklini asagida anlattim.Vakia suresi yazan yere kadar olan eyrde tesbihte cekilecek salavt yazilidir 100 kere cekilcek tesbih

1Yasin+1Vakı-a+100 kere de tesbih borctan kurtulmak için

mutlaka akşam namazını kıldıktan hemen sonra,kimse ile konuşmadan,önce 1 kere Vakı-a suresini okumnacak sonrada 100 kere tesbihle,''Vesselatu vesselamu aleyke ya seyidi ya resulullah,huz biyedi.Kallet hilleti edrikni edrikni edrikni(3kere okunuyor)bi lutfike ve keremike ya sahibel lutfu vel isfen şeyen lillah'' diye okuyup Allahtan hayırlı rızıklar dileyip duanızı yapıp bitiriyorsunuz... Eğer duayı bırakırsanız,bir süre sonra eski halinize dönüyorsunuz...Bütün bunları anlattımki,okumaya başlayacaksanız, bazı şeyleri de göze almanız gerekiyor! Vakı-a suresi 1 kere,tesbihi 100 kere okunacak! Namaz kılamayanlarda okuyabilir,önemli olan,akşam ezanından sonra(Namaz kılıyorsanız,namazınızıda kıldıktan sonra)abdestli olarak okumak.
NOT:Yatsıdan sonrada uygulanabilir.Vakıa dan önce,1 adet Yasin okunmasıda,duanın kabulünü çabuklaştıracaktır

Vakia suresi okunduktan sonra okunacak azimeti:

Allahhümme inni es’elüke biesmaikel merfu’atelleti ateateytena men şi’te min evliyaike velhemteha men eredte min esfiyaike ve hasseste biha men ahbebte min ehibbaike en tutini rizgen min indike tüğni bihi fegri ve tegtea bihi alaigeşşeytane min sedri inneke entel Hennanül Mennanül Vehhabur Rezzagul Fettahül Basitül Cevadul Kafil Ğaniyyul Muğniyyul Kerimül Mu’ti Ellatifu Elberrehimul vasiuş Şekürül Ğafuru zülfadli venneemi velcudi velkeremi . Allahümme inni eseluke bihaggike ve bi haggi nebiyyike ve rasulike en temuddeni Min Cudike ve Keremike ve Fadlike ve İhsanike ve Lutfike vemtinanike Ya Sadigul Va’di Ya Mu’tiyyen bila Hadi Lailahe İlla Ente Subhaneke İnni Küntü Minezzalimin. Allamümme yessirli Rizgen Helalen tayyiben ve e cib daveti bi haggi suretilvagiate ve bi haggi ismikelazimil a’zami vebi haggi seyyidina Muhammedin Sallallahu Aleyhi vesellem . ve Alihi ve Ashabihittayyibinettahirin. Vebi haggi fegcin mhmetin Fettahin Gadirin Cebbarin muti hayrerrazigin . Meğnil baisinelfegiri Tevvabun Layuahızu bilceraimi. Allahümme Yessirli Rızgen helalen bin indike ve accelli bihi Ya Zel Celali Vel İkram. Ya kafi Ya kefilu irhemni bi rahmetike Ya Erhamerrahimin. Vessallahu Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Alihi ve Eshabihi ve etbaihi ve ensarihi ve esvacihi ve zürriyyatihi ve Ehlilbeytihi ecmeine vessellem. Subhane Rabbike Rabbil izzeti amma yesifuun. Veselamun A’lel Mürselin. Velhamdulillahi Rabbil Alemin.

Vakia süresi ile borçlara dua

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
DiLara 14:50 09.05.16
Bunu bir arkadaş okuyarak tecrübe etti ve gerçekten etkisini fazlasıyla gösterdi. Az daha devam etse adı zenginlerle anılacak.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmetbro14 20:54 20.08.16
vedduha 21:04 20.08.16
desperado 01:25 21.08.16
Tuana 17:10 25.01.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:38 27.01.17
yasemin8606 13:22 13.05.17
Vakıa süresi muhteşem bir dua.ummadigim anda para geldi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
rahat 19:36 24.05.17
ben de yatmadan vakıa ve mülk okuyodum zenginlik bize fazla gelirde fena değildim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 00:17 26.05.17
1 2 3 4