Rızık ve Bereket Uygulamaları

Nasip Duası - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rızık ve Bereket Uygulamaları>Nasip Duası
Sin 16:55 04.07.18
Ve men evfa biahdihi minallahi festebşiru bibeyıkümüllezi baba`tüm bihi ve zalike hüvel azim.

Ve levla iz dehalte cenneteke külte maşaallahü la kuvvete illa billahi in tereni ene ekalle min malen ve velade.

Vela havle vela kuvvete illa billahil aiyyül azim.

Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Allahü Ya Allahü ya Allahü Ya Rahmanü

Bu dua nasibi, kısmeti ve iş anlamındaki kapısı kapalı olan kişiler için faydalıdır. Bu kişilerin yukarıda bulunan ayeti kerimeleri okumasında hikmet ve fayda bulunur. Temiz şekilde bir abdest alınır ve ardından sessiz bir ortamda günün her saatinde bu dua okunur[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Okunacak olan dua öncesinde ve okunan dua sonrasında ellerinizi semaya açıp yaradan da nasipleriniz ile alakalı dileklerde bulunmanız gerekir.

Nasibin açılması için farklı bir uygulama;

Özellikle sabah namazı kılındıktan hemen sonra tekrardan abdest alınır. Abdest sabah namazı abdesti olmamalıdır. Taze alınması önemli bir detaydır. Ardından kıbleye doğru dönülür ve diz üstü şekilde oturulur. Ortamda kimsenin olmaması ve sessiz olması gerekmektedir. 41 kez Ayetel Kürsi okunur ve hayırlı nasip kapılarının açılması için Allah Teala dan niyazda bulunmak gerekir. Sure ve duanın edilmesinden sonra pencereler hafif şekilde açılır ve odanın içine nasip kısmet girme işlemi sağlanır.

Ayrıca “ la ilahe illalahül melikül hakkul mübin“ diye dua edecek olan herkesin Allah`ın bereketi çoğaltır. Bu duanın hiç bırakılmadan okunması fakir olan kişileri zenginleştirir, bekar olan kişileri evlendirir, bebeği olmayan kişilerinde Allah`ın izni ile bebeği olur. Her türlü kısmet ve nasip açmak için okunması gereken dualar içinde yer alır. Oldukça faziletli olan bu duanın her gün, düzenli ve aksatılmadan okunması gerekir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:41 06.07.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SoN 03:37 08.07.18
oltaci35 09:40 11.07.18
İnşirah 22:17 04.09.18