Rukye ve Tedavi

Basur ve Kanlı Basur için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Rukye ve Tedavi>Basur ve Kanlı Basur için
Sin 15:03 07.03.16
Kanlı Basur için
Papatya çicegini kaynatıp şekerle çay gibi içmelidir.

Defalarca tecrübe olunmuştur.

Basur için
Beyaz böğürtlen dikeninin kökünü kaynatıp şeker ile çay gibi içmelidir.
(bu da tecrübe olunmuştur)
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
dilan 18:38 29.07.16
allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
WhiteQueen 00:12 24.04.17
PATLICAN ve BASUR,FİSTUL TEDAVİSİ
HEMOROİD (BASUR) hastalığının ilaçla tedavisinin olmadığını, mutlaka cerrahi müdahele gerektiğini bildiren gazetelerde sık sık ilanlar görürsünüz.

Doğrudur. Basur hastalığını tam tedavi edebilen bir ilaç henüz bulunamamıştır. Amerika ve Almanya gibi dev ilaç Endüstrileri, Hindistan Japonya gibi nebati menşeyli ilaç üretenler de maalesef bugüne kadar bir çare bulamamışlardır. Halbuki yapılan yapılan bir istatistiğe göre insanların %35 i bir diğerine göre de %55 i bu dertten muzdariptir.

Bugün tatbik edilen cerrahi yöntemler:

1-Fistülü lastikle boğup çürüyen kısmı koparmak.

2-Bıçakla veya lazerle kesip dikmek.

3-Lazerle eritmek veya yakarak kotarize etmek.

Bulunduğu yerin hassasiyeti ve Enfeksiyonlara müsait olması nedeni ile bilhassa hanımlarda problem olmaktadır.

Halbuki Ecdadımız bunu doğal bir yolla Ağrısız,sızısız kesip biçmeden tedavi etmeyi başarmış. Şahsen ben de bu hastalıktan böyle kurtuldum. Bana yapılan tavsiye patlıcan saplarını kaynatıp içmem şeklindeydi. Kaç tanesi ne kadar suda ne kadar kaynatılıp ne kadar içilecek belli değildi.

Aşağıda tarif edeceğim kaynatma ve kullanma tariflerine lütfen aynen uyunuz. Kaynama süresinin azlığı-çokluğu,tencere kapağının açılmadan kendi kendine soğuması. Beş gün sürecek tedavinin perhiz ve Antibiyotik ile aynı zamanda yapılması çok mühim. Bunlara aynen uyulduğu taktirde Allah ın izni ile beşinci günün sonunda ne fistül ne ağrı ne kanama yani BASUR diye bir derdiniz kalmayacak.

TEDAVİNİN TARİFİ

10 adet patlıcanın (Bostan patlıcanı olmasın) yeşil sap kısmını patlıcandan ayır. Temizce yıka; bir tencerede 10 bardak suyla kaynat. Kaynamaya başlayınca tencerenin kapağını kapat.* Alevi iyice kıs, yarım saat * yavaş yavaş kaynasın sonra ocağı kapat. Kapağı açmadan * kendi kendine soğusun. Soğuyunca içindeki sapları at. Sarı rekli suyu buzdolabına koy.

-Akşam yatarken aç karnına 1 su bardağı iç.

-Sabah Kalkınca aç karnına 1 su bardağı iç.

10 bardak su olduğuna göre bu tedavi 5 gün sürecek. Bu 5 gün içinde Sirke, Turşu, Domates, Bulgur, Çilek, Acı Biber yasak sonra hepsi serbest. Demir sandelyeye, taşa oturmak bunlara çıplak ayakla basmak ebediyyen yasak.

Hamilelikten dolayı oluşan veya yakın bir zamanda meydana gelmiş Hemeroidlerde perhizi de aynı zamanda yapmanız şartı ile tedaviniz bu kadardır.

Eski Hemeroidlerde fistülün içinde muhtemelen iltihap vardır. Bu yüzden vucut onu geri çekemez. Doktorunuza danışarak uygun bir antibiyotik ile bu iltihabı bertaraf etmelisiniz. Böylece patlıcan suyunu, perhizi, antibiyotiği aynı zamanda tatbik etmelisiniz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 16:42 07.06.17
HEMOROİDİNİZDEN İÇ DIŞ BASURUNUZDAN VARİSLERİNİZDEN MİYOMLARINIZDAN KURTULUN

At kestanesi tozu ile basurunuzdan ve damar sorunlarınızdan kurtulun 1 ça y kaşığı at kestanesi tozu ile 1 su bardağına çay gibi demleyin 20 dakika yarım çay bardağı içinden ayırın günde 3 defa dıştan basurunuza sürün kalanıda için günde 1 sefer 6 günde basurunuz kalmasın iç dış basurunuz hemoroidiniz gitsin varislerinizde varsa dıştan onlarada sürün ve için varisi olanın variside gidiyor aynı zamanda damar sorunu olan miyomunuzda geçiyor saygılar. Şifa Allah tan.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 09:01 24.07.18
Paylaşım için teşekkürler..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
eminnaga 16:30 11.02.19
hocam değerli bilgilerin için teşekkür ederim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zafer038 09:37 16.02.19
allah razı olsun dogrudur ve faydalı bilgiler bunlar papatya mükemmel ve sırlı bitkidir normal vakıtte bile herkes gönül rahatlıgıyla ıcebilir bu bıtkının en sevdıgım yönü .herkes içebilir yaş sınır yoktur .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi