Rukye ve Tedavi

Kötü huylu birinin ahlakının düzelmesi için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rukye ve Tedavi>Kötü huylu birinin ahlakının düzelmesi için
Sin 16:22 23.02.18
Kötü huylu birinin ahlakının düzelmesi için her gün “1073 ” defa “” İhdinas sıratel müstekim” okunur, buna 21 gün devam edilir.
اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ”
Anlamı:: Bizi doğru yola eriştir.

Kötü huylu birinin ahlakının düzelmesi için

Veya 3 Cuma günü ikindi namazından sonra aynı dua 1073 defa kişinin iç çamaşırına okunursa inşallah kötü huyu iyi ahlaka dönüşür.Kötü huyundan vazgeçer.
Bir kimsenin kalbini yumuşatmak için veya dileği kimseye sözünü geçirmek için Rabbimizin “Yâ Vali celle celalühü” İsmi şerifini okumak oldukça etkilidir.
Özellikle çiftler birbiri için okuyabilir.

Ya Vali esmasının ebced degeri(47) olup her gün ve özellikle pazar günleri 47 defa veya her namazdan sonra (47) defa veya toplam(2219) defa okunabilir.

Niyet ve duayı şu şekilde yapabilirsiniz;
” Rabb’im sözüm anlaşılmadığı durumlarda sana sığınırım Sensin Vali.Her şeyi düzene sokan,idare eden sensin.Sen bir şeyi dileyince “Ol” dersin ve oluverir.Rabb’im! yuvamızı idare konusunda bize merhamet et.Sen eşimin kalbini yumuşat.Sen yavrulamızını kalbini yumuşatBu yolda biz sana sığınır yalnız senden yardım dileriz.tek vekilimiz sensin.” AMİN
Kaynak: Uğur Koşar(En güzel isimler Allah’ındır.
Sözünün dinlenmesini ve kabul edilmesini isteyenler
Yüce Allah’ın İsmi şeriflerinden olan “Yâ Reşid celle celalühü” esmasını her gün 1000 defa okumaya devam eden kimsenin sözü herkese tesir eder ve sözünü herkese dinletir.Bu esmayı okumaya devam edenin sözünü herkes dinlemek zorunda kalır.Bu mübarek isim bir hayat iksiridir.

“Yâ Reşid Celle Celalühü” diye her yatsı namazından sonra 100 defa okumaya devam edenlerin amelleri makbul olur.Dünyevi ve uhrevi bütün dileklerine nail olur.

Her gün (72) ” Yâ Basıt celle celalühü” zikredip ardından “ Yâ Müfettihal ebvab iftah lena hayral bab””Ey kapıları açan Allah’ım! bize hayırlı kapıları aç” diye dua eden kimseye kapalı kapılar açılır.

Fettah ismi şerifi her birimizin sağ kolu gibi ele alınmalıdır.zorlu hayat mücadelesi içerisinde karışılaşılan tüm engellerde bu isim yanı başımızda koruyucu ve kurtarıcımızdır.Bu isim gerek maddi gerekse manevi konularda kolaylık hazırlayan,sıkıntılı dönemlerimizde bizi aydınlığa çıkaran,bu ismi şerife sıkıca sarılmak hiç bırakmamak gerekir.
Bu ismi şerifi vird edinip devam edersek hiç sıkıntı bizi bulmaz ve üzmez.Çünkü bilirsinizi ki Fettah olan Allah yanımızdadır.
Onunla kapanmış kapıları açarız.
Kısmet kapanıklığı.
İş,sevgi,aşk,sağlık gibi her konuda size mucizeler yaşatacaktır.
Borçlu olanlar.
Evlenemeyenler.
İlişkilerinde sorun yaşayanlar.
Bunalımlı dönemler yaşayanlar.
Çözülemeyen sorunlarla karşılaşanlar.
Kalpleri fethetmek.
Bolluk ve bereket.
Fettah ismi şerifi zikrini hayatımız boyunca bıramamalıyız.
Her gün ebced degeri kadar (489) defa okunabilir yada belirleyeceğiniz sayı kadar da okuyabilirsiniz
Bu ismi şerifi okurken ilğili konuyu belirleyerek yanına diğer esmalarıda katarak okuyabiliriz.
Ya Fettah”Bu ismin sıfatına uygun olarak bizi güçlendir.Sen fethedici olan maddi ve manevi kapıları açan Fettahsın.Müşkilleri çözen,çok iyi hüküm veren ve hükmedensin.Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah.Tüm engel ve zorlukları aşmamıza yardımcı ol Ya fettah.Ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rahim!taşıyamıyacağımız yük yükleme bizlere.Fettah isminle tüm zorlukları aşmamıza yardım et.Darlık ve sıkıntılarımızı fettah isminle aç,bize yardım et. Hayır ve bereket kapılarını aç.” AMİN

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Capella 17:02 23.02.18
Allah razı olsun inşallah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
menekşe 11:34 18.04.18
Güzel paylaşım eline sağlık.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mahnur 20:59 10.10.18
ellerine saglik cok deyerli bir bilgi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
akcebem 03:28 16.10.18
Kötü ahlaklı, günahkar kadına ya da erkeğe ...............“Eüzü billahi teala Yâ Metîn” ............duası okunursa o kimseler hoş olmayan adetlerini bırakırlar. Bilutfullahi teala...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sss 21:19 22.11.18