Rukye ve Tedavi

Mide ve Bağırsaklardaki nazar, büyü unsurlarının temizlenmesi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rukye ve Tedavi>Mide ve Bağırsaklardaki nazar, büyü unsurlarının temizlenmesi
Tuana 16:04 12.03.18
BAĞIRSAKLARDAN VE MİDEDEN BÜYÜ YADA NAZAR UNSURUNUN ATILMASI
Aşağıdaki yöntemlerin hepsi aynı anda uygulanmayacaktır!!! Haftalık yada aylık olarak değişim yapılacaktır!!! Bal hariç...

a-)SENA ŞURUBU Bağırsakta bulunan büyü unsuru için)
100 Gr. Sinameki Yaprağı ve Rezene aktardan temin edilir. Kabızlık,bağırsak tembelliği, midede ve bağırsaklarda bulunan sihir maddesi atılması için etkilidir.
Hazırlanışı: 3 su bardağı su kaynatılır ,bir tutam sinameki ve rezene demliğe atılır su eklenir ve demlenir.
Ilık oluncaya kadar bekletilir süzülür 4-5 saat bekletilir üzerine rukye ayetleri okunur bal yada pekmezle tatlandırılır aç karnına 3 bardak birden içilir. Etkisini yaklaşık olarak 6-7 saat sonra verir,karında biraz ağrı oluşabilir,ishal olunur ,bu ishal korkulacak ishal değildir bol bol ılık su içilir pekmez yada bal şerbeti de olabilir. İshal olunmazsa ertesi gün yeniden yapılır taki ishal oluncaya kadar. 3 gün ara ile tekrar yapılarak içilir ve daha sonra haftada bir defa yapılması gerekir.
İleriki zamanlarda ise ayda bir uygulanır. HAMİLELER KESİNLİKLE KULLANMAMALIDIR.

b-)ACI ÇEHRE (Bağırsakta bulunan büyü unsuru için)
Su ile 3 Adet çiğneyerek ya da ezilerek yutulur. Yaklaşık bir saat sonra ishal olur. Bol bol su içilir, 3 günde bir olmak üzere 2 ya da 3 defa tekrarlanır.

c-) MEYANKÖKÜ VEYA SAFRAN (Midede bulunan büyü unsuru için)

Herhangi bir aktara giderek 1kg yeni çekilmiş meyankökü alınır, meyankökü 5 litre suda 15 dk. kaynatılır ve dört saat dinlenmeye bırakılır. Meyankökü dibe çökene kadar yerinden hiç oynatmayınız. Dört saat sonra süzün. Süzüldükten sonra çıkan su iki litreyi geçmez ve rengi de siyah olur. Bu su ağzı kapanabilen cam bir kaba boşaltılır. Rukye ayetleri üzerine okunur ve buzdolabında saklanır. Bu sudan her gün sabah aç karnına, ikindiden sonra ve yatmadan önce orta boy bir çay fincanı içilir. Hazırlanan miktar bu şekilde on gün kadar yeter üç günde bir rukye ayetleri tekrar okunmalıdır. Tansiyonu 150/90‟ın üzerinde olanlar aynı miktar suya meyankökünü 250 gr. katsınlar ve içtikten sonra bir saat boyunca başka bir şey yemesinler.
Meyankökü içemeyenler onun yerine 2 litre suda beş gram safranı eritsinler ve üzerine rukye ayetlerini okuduktan sonra aynı şekilde içsinler.
Meyankökü üzerine Rukye ayetlerine ilaveten Bakara, Kehf ve Yâsîn sureleri de okunabilir. Bu şekilde inşallah büyü vücuttan çıkacaktır. Vücudun içinde bulunan büyü genellikle okuma esnasında hareket eder ve bulantıya sebep olur. Eğer hasta karnında ağrı ya da hareket hissetmiyorsa, genellikle büyü bedenin içinde değil demektir. Bulantıyla birlikte olmayan mide ağrısı yalnızca eziyet içindir. Meyankökünün yerine safran da kullanılabilir. Bu ikisi etkide birbirine yakındırlar.Meyankökü kendisi bizzat tansiyon yükseltmese de, tansiyon hastası olanlar veya tansiyonu yükselmeye eğilimli olanlar için zararlı olabilir. Bu kimseler onun yerine safran kullansınlar.

d-) BAL (Midede bulunan büyü unsuru için)
Kullanılacak bal kaliteli bir bal olmalıdır, bal hadislerde geçtiği üzere bir çok hastalığa şifadır.
-Hasta olan kişi rukye ayetleri okunmuş balı sabah ve akşamları bir tatlı kaşığı yemelidir. Tahta kaşık kullanılmalı!!! Ayrıca halsizlik için vereceğimiz macun tarifi içerisinde bal zaten var. Macun hazırlayamayan yada biten hastalar macuna alternatif olarak kullansın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eloa 12:34 15.03.18
BAĞIRSAK TEDAVİSİ:

Mide, bağırsak hastalıkları ve kabızlık sorunu olanlar için. Akşamları bağırsak ağrısı için yapılan kepek veya keten çekirdeğini kullanıp, sabahları kabukları soyulmadan çiğ patatesin suyu sıkılır 4’te 3’ü patates suyu, 4’de 1’i su olacak şekilde suyla karıştırılıp (başka hiç bir şey yenilmeden) öğleye kadar 3 bardak içilir. Ne kadar eskimiş ve yıllardan beri sürüp gelen mide, bağırsak hastalıkları olsa 3 hafta içerisinde tedavi ediyor. Bu hastaların beslenmesi şu şekilde olmalıdır:

Sabah: Patates suyu öğleye kadar içilir. Öğlen: Salata veya yoğurt ile 1 çeşit yemek yenilir, yemekten önce veya sonra 3 diş sarımsak su ile yutulur.

Akşam: Bağırsak ağrısı için hazırlanan kepek yenilir veya keten çekirdekleri çayı içilir veya kaşıktan 3 kaşığa kadar çimlenmiş buğday yenilir. 3 hafta bu şekilde beslenmeye devam edilmeli ve 3 haftadan sonra karaciğer temizlenmelidir.

Herkesin kendi bağırsağının durumunu anlayabilmesi için 1 tane kırmızı pancar (100–150 gr) rende yapılıp, limon suyu, sarımsak, zeytinyağı ile istenirse başka sebzeler de eklenilerek salata yapılır. Ekmek ile birlikte yemek olarak yenilir. Bu yemekten 3 saat sonra idrar kontrol edilmeye başlanıp, 36 saate kadar kontrol etmeye devam edilir. Bağırsak sıhhatli olursa, kımızı pancarın rengini kana karıştırmaz ve idrara çıkarmaz. İdrar normal renkte olmalıdır. Hasta bağırsak pancarın rengini kana karıştırır, idrar da kırmızı olur. Pancar vücuttan tamamen çıkana kadar (24–36 saat) idrarın rengi kırmızı olabilir, o zaman bağırsak bozulmuş demektir. İdrar ne kadar kırmızı olursa bağırsak da o kadar bozulmuştur. Hafif kırmızı olursa normal sayılır, idrar bir kaç saat kırmızı olup, ara ara temiz olursa bağırsak kısım kısım bozulmuş demektir. Bağırsak bozulmuş ise bağırsak tedavisi muhakkak yapılmalı, bol sarımsak, limon, zeytinyağı ile pancar salatası kırmızılık geçene kadar devam edilmelidir. Muskat cevizi her gün kullanılmalıdır. 1 muskat cevizini parçalayarak 5–6 günde bitirmek gerekir. Yemekten önce, yemekler ile beraber veya baharat olarak kullanılabilir. Tereyağı su içinde kaynatılır. Yağın içinde ne kalıntı olsa dibine çöker, üzerinde kalan yağı alınıp ılık olarak aynı miktar zencefil ile karıştırılır. Birinci gün yarım çay kaşığı, ikinci gün 1 çay kaşığı, üçüncü gün 1,5 çay kaşığı alınarak 2,5 çay kaşığına kadar devam edilir. Sonra tekrar iki kaşık alınarak indirilmeye devam edilir ve on günde bitirilir. 1–2 kaşık yenileceği zaman ağır gelirse üçe bölünerek yenilebilir veya ekmeğe sürülebilir.

Bu ilaçla muskat cevizi sırayla kullanılır. Bu ilaçlara bazen ara vererek yıllarca kullanılabilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zafer038 12:40 15.03.18
allah razı olsun paylaşanlardan güzel paylaşım .vesile sensin şifa allahtır. çagımızın en büyük sorunların dan bagırsak hastalıgı .cok dikkat edin arkadaslar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Anka58 17:53 08.06.18
Nazar ;Arapça bir kelime olup görmek,bakmak anlamlarını taşır.Beyin dalgaları güçlü olanlar, odaklanmada doğal kabiliyeti olan insanların nazarı etkili olduğuna inanılır.Haset,kıskançlık,nefret, fesatlık gibi ani duygu yoğunluğu ile kişiye odanlanıldığı zaman nazarın etkileri ortaya çıkar.
NAZARIN ETKİLERİ:
Nazarın her insan üzerindeki etkisi farklıdır.Kişinin hangi namzetine nazar edildi ise bu şiddetini arttırarak bir süre sonra büyüye dönüşür.
1-En büyük etkili iç sıkıntısıdır.içten gelen bu sıkıntı kişiyi huzursuz ve mutsuz edebilir.Kişi hiçbir şeyden zevk alamaz noktaya gelebilir.
2-Kişi de zamansız ağlama ya da ağlama hissi olabilir.
3-Şiddetli baş ağrısı ve üzerine ağırlık çökme hissi.
4-Vücutta sebepsiz hararet,aşırı derecede sıcaklık ( özellikle göğüs tarafında)
5-Ellerde,kollarda kasılma ya da uyuşma olabilir.
6-Uykusuzluk sorunu. Nazarlı kişide uyuma sorunu vardır bazen gecelerce sabahlara kadar uyuyamaz.
7-Halsizlik,bitkinlik,güçsüzlük ve kuvvetsizlik olur.
8-Ani ve gereksiz sinirlenmeler.
9-Seslere ve ışığa karşı hassas olurlar.Aşırı gürültülü ve çok fazla aydınlığı sevmezler
10- Aşırı derecede unutkanlık vb..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Alemdar 11:50 05.07.18
Bağırsak parazitleri ya da solucanlar bağırsaklarda tutuldukları zaman sağlık sorunlarına neden olabilecek organizmalardır. Genellikle bunlar protozoiktir, Guardia gibi… Bununla birlikte, Taenias’da olduğu gibi solucan benzeri olabilirler.

Kirlenmiş gıda, su ve bazı böcek türleri ile temastan dolayı vücudunuza yerleşebilirler. Birçok kişi bunun daha yoksul toplumlarda görüldüğünü düşünür. Bununla birlikte, gerçek şu ki, herkes enfekte olma riski altındadır.

Size bulaştıktan sonra karın ağrısına neden olurlar. Ayrıca rektal bölgede yinelenen yorgunluk ve rahatsız edici kaşıntıya neden olurlar. Bununla birlikte, bazı doğal maddelerin özellikleri sayesinde bağırsak parazitleri tedavisi mümkündür. Ve daha fazla komplikasyona yol açmadan bunu yapabiliriz.

Bu makalede, bağırsak parazitlerini ortadan kaldırmak için beş iyi seçene paylaşmak istiyoruz. Bu şekilde enfeksiyon belirtilerinin ortaya çıkışını beklemeden onları deneyebilirsiniz.

1. Limon ve nane
Nanenin sindirim özellikleri, limonun antibiyotik ve anti-parazit özellikleriyle birleştirilir. Bu, parazitlerin yol açtığı herhangi bir rahatsızlığı gidermek için iyi bir çözümdür.

Bu malzemelerdeki temel besin maddeleri, bu organizmaların neden olduğu eksikliklere karşı koyar. Ayrıca, onların elenmesini teşvik ederler.

Malzemeler
2 yemek kaşığı nane
1 bardak su
1 limonun suyu
Tuz (isteğe bağlı)
Hazırlık
Naneyi sıcak su ile karıştırın ve 8-10 dakika dinlendirin.
Elde ettiğiniz süzün. Ardından, üstüne limon suyu ve bir tutam tuz ekleyin.
Enfeksiyonu kontrol altına alıncaya kadar günde iki kez için.
2. Hindistan Cevizi
Hindistan cevizi ve türevleri anti-parazitik ve yumuşatıcı özelliklere sahiptir. Bu meyve, bu organizmaların neden olduğu enfeksiyonlarla karşı karşıya kaldığınız zaman daha iyi bir sindirime katkıda bulunur.

Hindistan cevizinin antibiyotik özellikleri bağışıklık sistemini güçlendirir. Ayrıca sizi iltihaplanma ve ağrıdan korumaya yardımcı olurlar.

Malzemeler
1 bardak Hindistan cevizi suyu
1 parça Hindistan cevizi, rendelenmiş.
Hazırlık
Hindistan cevizi suyu ile rendelenmiş hindistan cevizini karıştırın.
Pürüzsüz kıvama gelene kadar karıştırın. Bunu günde iki ya da üç kez için.
3. Hintyağı (castor oil) ve süt
Hint yağı ve süt, diğer atıklarla birlikte parazitlerden kurtulmayı kolaylaştıran eski çarelerden biridir.

Müshil ve antienflamatuar özellikleri sayesinde bağırsak işlevlerini desteklemektedir. Ayrıca atıklardan ve solucanlardan kurtulmaya da yardım ederler.

Malzemeler
1 bardak süt
1 çorba kaşığı Hint yağı
Hazırlık
Bir bardak süt ile Hint yağını ısıtın.
Bir hafta boyunca günde bir kez için.
İlginizi çekebilir: Hint Yağı: Sağlık ve Güzellik İçin Kullanımı

4. Tuz ve karabiberli domates
Tuz ve karabiberli domates çok lezzetlidir. Ama bu karışım, lezzetli olmanın ötesinde sindirim sağlığınızı güçlendirmeye yardımcı olan güçlü anti-parazitik özelliklere sahiptir.

Bu malzemelerin kombinasyonu abdominal enflamasyonu azaltır ve ağrılı enfeksiyonlara neden olan mikroorganizmaları uzaklaştırır. Aynı zamanda bağırsak sağlığınız için de büyük bir yardımcıdır. Bunun nedeni vücudunuzun emdiği besin maddelerinin miktarını arttırmasıdır.

Malzemeler
2 olgun domates
1/2 bardak su
Tatlandırmak için karabiber ve tuz
Hazırlık
Tüm malzemeleri miksere ekleyin. Pürüzsüz bir sıvı elde edene kadar karıştırın.
Parazitlerden kurtulana kadar bunu her gün kahvaltıda için.
5. Sarımsak ve bal

Bazı yerlerde “sarımsaklı bal” olarak bilinen bu karışım, bağırsak parazitleri ve vücutta depolanan diğer atıklardan kurtulmaya yardımcı olan alternatif bir tedavi yöntemidir.

Sarımsak bir çok kişi tarafından bilindiği üzere, antibakteriyel ve mantar önleyici bir ajandır. İçeriğinde maddeler nedeniyle bir çok bulaşıcı hastalıkla savaşmaya yardımcı olur.

Sarmısağın aktif maddesi olan allicin bağırsak iltihabıyla savaşmak için idealdir. Sizi zararlı mikroorganizmalardan koruuan bakteri florasının aktivitesini de artırır. Bal ile beraber, hafif müshil etkisi olan bu kombinasyon, bu karışımı sağlığınızı etkileyen mikropları gidermek için ideal kılar.

Malzemeler
6 sarımsak dişi
1/2 bardak bal
Hazırlık
Sarımsağı ince dilimler halinde kesin ya da bir havanda ezin.
Bunu bir cam kavanoza koyun ve üzerini balla örtün.
Üç gün boyunca bekletin ve sonra kullanın.
Paraziter enfeksiyonunuzla mücadele etmek için günde iki veya üç yemek kaşığı yiyin.
Parazitlere karşı savaşmak için kullanılan bu ilaçların tümü herkes için farklı işler. Bu bağışıklık sisteminizin tepkilerine ve beslenme biçiminize göre değişiklik gösterir.

Bağırsak parazitleri gibi enfeksiyonlardan kurtulmak için rahatsız edici gıdalardan kaçınmanız gerekiyor. Bunlara rafine şekerler, unlar ve yağlar da dahildir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
araf 20:31 11.07.18
büyu varken bagirsak bölgesinde ates varmis gibi yanma oluyor iyilesince yanma kalkiyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
a1905s 08:39 16.07.18
Emeğinize sağlık .Mutlaka deneyeceğim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Memo 15:57 04.05.19
Nazar var olan sistemin düzenin ve durumun akışını bozar yani raydan çıkarır yani yaradılışın doğasını bozar mesela :

yaradılış, insan ilişkilerinin iyi olmasını gerektirir. nazar ise bu ilişkileri bozar , işten atılırsınız , aşk meşk ilişkileriniz bozulur, işte dikiş tutturamazsınız

auranızı bozar çakralarınızı kapatır yada kötü çalışmasına sebep olur enerjininz ters akar ve sakarlaşırsınız özellikle kum ve türevi (cam ayna ) gibi şeyleri kırarsınız , parlak şeylerden etkilenirsiniz

Frekansınız hayvanlarınkine düşer veya eşitlenir bundan dolayı etrafınızda kedi karınca örümcek vs hayvanar çokca görülür

akışı bozduğu için ruyalarınız değişir. özellikle pis su ruyaları çokca görürsünüz .

fizyonominizi etkilediği için kilo artışı ve özelikle sol göz seğirmesi çokca yaşanır

Yani yaratılışınızın normal olan akışında herşey bozulur. mesela bir kadının veya erkeğin cinsellik istememesi yaratılışa terstir.....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Melek41 12:50 26.09.19
Rabbim hepimize acil şifalar versin yazınız için sağolun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi